Измамен от служител на Мтел

  • 4 416
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 822
т'ва са си чисти измами подкрепяни и окуражавани от всички.

плащайте 2 такси и други неща ако имате на Мтел на договор и тях ги спрете на един път за допълнителен кеф.

# 16
  • Мнения: 7 325
Е, добре са се подсигурили. На теория го има 7 дневният срок, но на практика не може да се използва.

# 17
  • Мнения: 1 822
законите къртят.

# 18
  • Мнения: 3 480
Напишете жалба и поискайте входящ номер. След като го получите се обадете в централата и искайте да говорите с отдела им по клиентско обслужване, ако ви откажат с някой мениджър или тийм лидер.
Преди време имах подобен случай, голямо занимаване е, но предвид, че човекът, от името на когото се оплаквах беше възрастен разтрогнаха договора.
Не се заяждайте, ако се опитате с добро да оправите случая , вместо да се карате и инатите.
Служителите в офисите си гледат таргетите.

Последна редакция: чт, 14 сеп 2017, 15:23 от Stardust@

# 19
  • Мнения: 196
Много искам да благодаря на всички ви.

Случаят приключи успешно, днес договорът е прекратен и не се дължат неустойки. Баща ми е ходил днес до офиса и е говорил със служителите там, след което са прекратили договора. Също така получих мейл от връзка с клиенти на Мтел, които написаха същото, което бяха казали на баща ми.

# 20
  • Мнения: 9
Здравейте, днес баща ми, който е 47ми набор е взел таблет и карта за 17 лв. с двугодишен договор. Служителката на Мтел е видяла възрастен човек и го е забаламосала, че е безплатен и му го дават като на лоялен клиент. Дала му е да се подпише на няколко места на един таблет и човекът си е тръгнал щастлив.
На мен лошо ми стана като видях какви ги е свършил. Веднага се обадих в Мтел, но договорът не може да се анулира, може само да бъде прекратен и се дължат неустойки в размер на 3 мес. вноски.
Смятам да нашиша в Мтел оплакване от тяхната служителка, но нещо друго може ли да се направи по въпроса? Някой сблъсквал ли се е с такъв казус?
Можеш да се откажеш от договора, ако не е минала повече от седмица от подписването на догоеора в офиса. Таблета предполсгам наидстина е безплатен, таксата е само за моб.интернет.

# 21
  • Мнения: 38
имайте предвид, че възрастен човек с телк над 70-90 процента му се назначава попечител- в такъв случай лесно може да прекратите неизгоден договор на такова основание

# 22
  • София
  • Мнения: 11 408
Жената не каза нищо за телк, от къде го измислихте пък това.

Към авторката - радвам се, че случаят е приключил успешно във ваша полза.

# 23
  • Мнения: X
Какви са тези глупости, никой не назначава ей така попечител, ако ще и 100% да е ТЕЛК-а. За да се назначи се водят дела, скоро и нов закон излезе, изобщо не е толкова лесно.

# 24
  • София
  • Мнения: 11 408
Моля ви се, тази потребителка се включва с всевъзможни неадекватни съвети - от взимане на кутия за телефон от съседа (за да можела да се уважи гаранция), до теглене на пари от влог направен на ДЕТЕ, с дебитна карта на който и да е банкомат (нали от банката нямало да видят кой ги тегли парите).

# 25
  • Мнения: 38
Моля ви се, тази потребителка се включва с всевъзможни неадекватни съвети - от взимане на кутия за телефон от съседа (за да можела да се уважи гаранция), до теглене на пари от влог направен на ДЕТЕ, с дебитна карта на който и да е банкомат (нали от банката нямало да видят кой ги тегли парите).

нито един от искрените и полезни съвети не е неадекватен, а проверен,
но пък чувството на безсилие най-лесно се материализира в проста злоба,
поздрави

# 26
  • София
  • Мнения: 11 408
Какво адекватно има в съвета ти да се изтеглят пари от влог, направен на името на дете, с дебитна карта? Та това е невъзможно.
И от къде го измисли това безсилие не знам. То човек като не може да каже нещо и се започва с обвинения в безсилие, злоба и т.н.

# 27
  • Мнения: 7 325
Детските влогове имат ли карти  Thinking

# 28
  • Мнения: 38
Аз лично имам влог в ДСК, който е с дебитна карта- уловката е , че като теглиш пари се намалява олихвяемата сума. Няма пречка , когото титуляр е непълнолетен . А родителите са законни представители на детето, дори и да не са женени , нататък мога да повторя написаното първоначално.

# 29
  • Мнения: 7 325
Няма нужда. Благодаря. Моето дете има влог в ДСК, ще погледна договора.

Общи условия

Активация на акаунт