Серенити Бей Бийч Клуб 2017/2018

  • 32 712
  • 263
  •   1
Отговори
# 165
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Благодаря за информацията, fatalina!Снимките са чудесни, обаче си искам стария Серенити.Не ми харесва, че няма втора баня, не ми харесва по снимки а ла карт ресторанта, малката сцена за анимация, другото е хубаво.

# 166
  • Мнения: 2 081
Благодаря за информацията, fatalina!Снимките са чудесни, обаче си искам стария Серенити.Не ми харесва, че няма втора баня, не ми харесва по снимки а ла карт ресторанта, малката сцена за анимация, другото е хубаво.

Аз не харесвам , че анимацията не е на български Sad

# 167
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Благодаря за информацията, fatalina!Снимките са чудесни, обаче си искам стария Серенити.Не ми харесва, че няма втора баня, не ми харесва по снимки а ла карт ресторанта, малката сцена за анимация, другото е хубаво.

Аз не харесвам , че анимацията не е на български Sad
Да, и това е минус, но моите  деца не се впечатляват от анимации.

# 168
  • Мнения: 6 297
Честно казано, аз анимация за децата не видях. Само за възрастни и то повечето бяха някакви викторини, тъпи скечове - тип клоунада, на които само чужденци може да се смеят и тук-там спортни игри.
Малките деца и техните родите сами се забавляват в детския кът.
Единствената хубава вечер беше - българската, на която имаше хора и народни песни, изпълнени от български певец.

# 169
  • София
  • Мнения: 8
Здравейте, някой резервирал ли е за хотел Серенити през Ник травел? Всичко ли беше ок с резервацията?

# 170
  • Мнения: 6 297
Здравейте, някой резервирал ли е за хотел Серенити през Ник травел? Всичко ли беше ок с резервацията?
Да, аз за две поредни почивки. Едната резервация ми беше през месец февруари 2018 г. за почивка през септември 2018, а сега през декември 2018 г. резервирах за почивка през юни 2019 г.
Миналата година не съм имала никакви проблеми при настаняването. Имайте предвид обаче, че Ник Травел работят чрез резервации с TUI  и ваучера Ви се издава на немски език, вкл. и имената са Ви на немски.

# 171
  • София
  • Мнения: 8
Здравейте, някой резервирал ли е за хотел Серенити през Ник травел? Всичко ли беше ок с резервацията?
Да, аз за две поредни почивки. Едната резервация ми беше през месец февруари 2018 г. за почивка през септември 2018, а сега през декември 2018 г. резервирах за почивка през юни 2019 г.
Миналата година не съм имала никакви проблеми при настаняването. Имайте предвид обаче, че Ник Травел работят чрез резервации с TUI  и ваучера Ви се издава на немски език, вкл. и имената са Ви на немски.

Благодаря за отговора, фаталина. Simple Smile

# 172
  • София
  • Мнения: 1 219
Привет,

ако е коментирано, моля за извинение, но се интересуваме освен с такси, има ли друг начин за придвижване от автогарата в Царево до Нестинарка, в частност до Серенити Бей? Маршрутки, влакчета и др.п.?

Предполага се автобусите на големите фирми след Царево отиват направо към Ахтопол и не спират в близост до хотела.

Благодаря !

# 173
  • Мнения: 321
Има автобусче. Тръгва точно от автогарата и спира на хотела.

# 174
  • София
  • Мнения: 1 219
Това е шатъл бус на хотела или е общински срещу билетче?
Предполагам летния сезон са няколко курса за деня.

# 175
  • Мнения: 6 297
Не е шатъл бус, а редовна линия. Не е част от градският транспорт, но го имаше последните две години и най-вероятно е частна линия, която работи по договор с големите хотели на плаж Нестинарка. Спира на около 150 м от хотела.  Миналато лято беше средно голям автобус без прозорци и беше много приятно да се пътува в топлото време. Мисля, че беше на всеки 30 -40 минути срещу 1 лв. билетчето на посока. Вечерно време обаче, последният от автогарата до хотела тръгва в 21.00 часа. Има и таксита. Разстоянето е около 2 - 3 км.

# 176
  • Мнения: 931
Повдигам темата ,август съм там .Ако някой вече е ходил или ще ходи да сподели Simple Smile как е.Не съм посещавала българското черноморие от 6 години и много се вълнувам 😀.

# 177
  • Мнения: 6 297
Аз почивах в хотела от 8 до 15 юни 2019г. Това ми беше трета по ред година, в която го посещавам.Писала съм по-подробно в темата: "На море в България 2019 - 2".
Хотелът е повече от перфектен във всяко едно отношение. Нямам никакви забележки. Единствено плажът на влизане в морето тази година имаше доста камъни и нии ходихме да се къпем малко по в дясно от чъдърите на хотела.
Анимацията е само на англйски, немски, френски и полски. На нас тя обаче не ни е приоритет и това не ни пречи.Просто не се интересуваме от анимация.

# 178
  • София
  • Мнения: 965
Здравейте,
Ще се радвам да прочета пресни мнения за хотела от тази година. Бяхме там преди пет години, но виждам че има промени. Прочетох и темата Simple Smile Запазихме за септември.

# 179
  • Мнения: 2 081
Ник травел казаха , че хотела отваря от 1 юли .
Моята резервация е за 22 август , не съм ходила там от 2015 .

Общи условия

Активация на акаунт