Раждане при д-р Борислав Иванов, Пловдив

  • 54 102
  • 632
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 41
032 644 222 Медицински център 1

Това е номера на регистратурата.

# 151
  • Мнения: 73
Djenna,

часове се запазват чрез регистратурата,а тел.номер е :

032 644 222


Дами, може ли някоя от вас да ми даде телефон, на който мога да запазя час за др Борислав Иванов за фетална.

# 152
  • Мнения: 229
Момичета, бихте ли споделили дали се взимат някакви по-специфични мерки по време на преглед заради короната? Докторът носи ли маска, има ли някакви изисквания за чакащите пред кабинета (освен маските разбира се) и т.н.?

# 153
  • Мнения: 609
Много ви благодаря! Blush

# 154
  • Мнения: 1 472
Coldy, не можеш да получаваш лични съобщения, препълнена пощенска кутия,
Пиши след прегледа при Иванов, успех!

# 155
  • Мнения: 75
Момичета аз също се следя при Д-р Борислав Иванов 34 седмица съм мен също не ме е пускал на тонове имам час за 20 август  не е ли много късно слушам някои мами още от 29-30 седмица ги пускали. Също някой по-запознат   тоновете каква цена са и при раждането предварително трябва ли да се дадат парички в Селена ? Много въпроси станаха , но и дали знаете 45 дневния болничен преди раждане също ли се заплаща

# 156
  • Мнения: 7 696
тоновете след 36 г.с
не се заплащат допълнително, 50 лв си е прегледът
в Селена на изписването се плаща

# 157
  • Мнения: 15
Аз ходих сутрин на тонове, когато Иванов го няма и се плащаха 20лв, също бях 36 седмица за първи път.

В Селена плащаш при изписване, а майчинските 45 дни са безплатни за всички, защото не се минава комисия. След раждането от Селена ти дават още 45, а след това вече болничните се взимат от педиатъра на бебчето. Blush

Момичета аз също се следя при Д-р Борислав Иванов 34 седмица съм мен също не ме е пускал на тонове имам час за 20 август  не е ли много късно слушам някои мами още от 29-30 седмица ги пускали. Също някой по-запознат   тоновете каква цена са и при раждането предварително трябва ли да се дадат парички в Селена ? Много въпроси станаха , но и дали знаете 45 дневния болничен преди раждане също ли се заплаща

Последна редакция: чт, 30 юли 2020, 19:27 от Dande-lion

# 158
  • Мнения: 73
Здравейте момичета,

Има ли сред вас мами,които са лежали на задържане при др.Иванов?Каква е процедурата,трябва ли ми направление за хоспитализация,,кой трябва да го издаде ,какво и колко се заплаща?

Аз в сряда бях на преглед заради кафеникаво зацапване.Др.ме прегледа обстойно и каза,че всичко е наред и няма причина за паника.Изписа ми лекарства,но каза ,че ако зацапването не спре,трябва да му се обадя ,за да ме приеме в болницата.

# 159
  • Мнения: 15
Аз така се озовах в кабинета му 😊 Имах зацапване още втора ГС. Веднъж, ама сериозно. Ходих в ДКЦ1 и ми изписаха фолиева киселина и утрогестан, перорално и вагинално. Две седмици по-късно, с много слабо розово течение, същата АГ ми съобщава с разочарован тон, че имам отлепяне (все едно аз съм виновна или изобщо знам какво е това) и, цитирам, както го гледаме тука, така утре може да го изтърсиш.... Като се сетя ми се накъдря косата.

Обикалях по кабинети цял ден и накрая влязох разревана при Иванов. Човекът ме успокои, рисува, обясни, че зацапването е заради отлепянето, за което знаех от предишната докторка, каза, че няма нужда да лежа в болница - да си пия утрогестана и най-вече да съм спокойна.  Взех болничен от личния, полежах си вкъщи и наистина всичко се оправи без нужда от хоспитализация.

Бих те посъветвала наистина да не се панираш, а да видиш какво ще е положението следващите седмици с лекарствата. Дано и при теб всичко се нареди 😊

Ако не дай ск боже се стигне до болница, Иванов ще ти обясни всичко, в правилни ръце си. Simple Smile

Здравейте момичета,

Има ли сред вас мами,които са лежали на задържане при др.Иванов?Каква е процедурата,трябва ли ми направление за хоспитализация,,кой трябва да го издаде ,какво и колко се заплаща?

Аз в сряда бях на преглед заради кафеникаво зацапване.Др.ме прегледа обстойно и каза,че всичко е наред и няма причина за паника.Изписа ми лекарства,но каза ,че ако зацапването не спре,трябва да му се обадя ,за да ме приеме в болницата.

# 160
  • Мнения: 73
Dande-lion,

Благодаря за споделянето!
Аз съм в 28 седмица,като първото зацапване беше в 25 г.с.
Първият път се оправих за два дни с утрогестан,магнезий и но-шпа.Тогава,както и сега докторът не видя никакъв проблем.Всичко с плацентата е наред,с шийката,околоплодните води и кръвотока-също.Неизвестно и за Др. е от какво е провокирано това зацапване и това още повече ме притесни.Изписа ми същото лечение както  при първия път ,но вече е  5-ти ден откакто дъм на лечение и единственото подобрение е в цвета,който от тъмно кафяво стана на светло кафяво,но все още го има..

# 161
  • Мнения: 79
Здравейте момичета! Знаете ли дали Роси ( сестрата на др Иванов) ще е на работа в Понеделник. Знам че доктора ще отсъства а трябва да си взема болничен. Ако някой има номера и може да ми го даде. Благодаря!

# 162
  • Мнения: 73
Gaby12,

най-добре се обадете на регистратурата и ги попитайте.Аз така процедирам ,когато имам въпрос към Роси..От регистратурата и предават и тя ми се обажда,когато е свободна.


Здравейте момичета! Знаете ли дали Роси ( сестрата на др Иванов) ще е на работа в Понеделник. Знам че доктора ще отсъства а трябва да си взема болничен. Ако някой има номера и може да ми го даде. Благодаря!

# 163
  • Мнения: 664
Дори и Роси да отсъства има друга сестра, която ще ви издаде болничен лист. Не се притеснявайте за тези неща.

# 164
  • Мнения: 75
Момичета , а да ви питам подарък на доктора дали измислихте ако ще правите такъв де. Не мисля , че уиски и бонбони са подходящ подарък за него , а и ми комерсиално вече. Аз съм намислила едно на ум , което ще остане за спомен , но ми се искаше и нещо друго , но просто съм изчерпана откъм идеи.

Общи условия

Активация на акаунт