90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани - Тема 366

  • 62 370
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 064
Здравейте и от мен. Вчера се справих с варивата, но днес пооцапах ВГХ.
З - банан
О - нарушен (два хамбургера от Макдоналдс)
В - два кроасана с масло + суха паста
За утре си купих два пъпеша, ще си изпека и тиква. Ще се премеря след плодовия, да видя накъде вървя, макар че корема видимо съм го прибрала. А това ме кара да се чувствам много по-добре.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Дара вчера и аз „пооцапах”въглехидратния..Знам си аз,че просто трябва да го пропускам.По принцип не обичам сладко,освен в„онези”дни,а сега дори не беше и такъв.Лакомия пфу...Днес витаминен,след този ден винаги се чувствам добре.И аз само тогава се
тегля,дано вчерашния ден да не се отрази   зле,за да не се отпусна.Имам грозде,диня пъпеш.Желая ви приятен уикенд

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Роси, щом се чувстваш добре и отслабваш - това е най-важното! Успех!  Simple Smile
Благодаря

# 33
  • Мнения: 14 064
Добро утро, дами! За мен  наистина е добро. Така се ядосвах, че оклепах вчерашния ден, че не издържах и се качих да видя какви са пораженията. А милото ми кантарче отчете -1 кг. Въобще не очаквах, направо не си повярвах на очите. Сега ми стана ясно, защо снощи умирах от студ около един час и буквално треперех, а в стаята не беше никак студено. Явно започвам да горя сланините. И най-после видях като първа цифра на показанията осем. Повече от година се борих да сляза под 90, но не успявах. Вече съм 89.300 кг. И стимулът сега е по-голям. Сега целта е да видя 85, после 80 и няма да усетя кога ще се вталя приятно.
Днес плодов, още не съм закусвала, но планирам към пъпеша и тиквата да добавя и банани.
Приятен ден, бъдещи фиданки и не се отказвайте! Резултатите рано или късно ще дойдат, само да сме постоянни и упорити.

# 34
  • Мнения: 112
Браво, Даре!
Поздравления!

И аз днес съм на плодов.
Ще излизам след малко и със сигурност ще седнем някъде на вън.
Не ми е тъпо, че другите ще хапват, а аз ще гледам. Тъпо ми е да стоя на празна маса.

Надявам се да предлагати резан плод, за да си поръчам.

# 35
  • Мнения: 83
Браво, момичета! Само добри неща да се чуват!

Днес ви черпя, макар и виртуално - ставам на 23 години! Hug


Въглехидратен ден се пада, така че ще успея да похапна торта за вечеря - обяда ще го мисля... Sunglasses Хубав ден!

# 36
  • Мнения: 2 695
Xibalba ЧРД Gift HeartFlowers HibiscusFlowers BouquetFlowers Four Leaf CloverFlowers RoseFlowers SunflowerNature Sunny Всичко най-хубаво ти пожелавам и весело изкарване на празника. Много сполучливо ти се е паднал въглехидратен ден днес.

Днес любимия белтъчен ден.
З. къпини
О. суфле от кайма + салата
В. същото + салата

# 37
  • Мнения: 14 064
Xibalba, честит рожден ден! Пожелавам ти да се чувстваш добре в кожата си, да бъдеш обичана и да обичаш, и много, много здраве!

# 38
  • Мнения: 1 080
Вчера явно си е бил омазващ ден Laughing аз омазах белтъците. Получих някаква криза след обяд и как добре се успокоих с няколко шоколадови бонбона... Вечерта реших да си смеся белтъците и тъй го писах омазан... Та ядох омлет със сирене. Само 200гр съм плюс, но преди известно време и аз видях 5цата, та си дишам, имам повече от 2м. за да вляза в желаните.
Дара, честита ти 8ца! Пожелавам ти скоро и 7ца, а до края хехехе може и по-малко Simple Smile

Xibalba, честит празник и от мен!

# 39
  • Мнения: 112
Честит Рожден Ден!
Щастлива и успешна година!

Излизах с приятелу. Нямаше диня по план. Нямаше и други плодове в заведението. Имаше други безброй вкусни неща, които и миришеха уникално.
И съм много горда, че не си взех нищо.
Пих вода!
Иначе сега ще хапвам домати или грозде. Не съм решила.

# 40
  • Мнения: 11
Xibalba, честит рожден ден! ura ura ura ura

Здравейте момичета, след повече от 4 години пак съм при вас.

Малко съм позабравила как ставаха нещата и кое как се ядеше та

Днес 1-ви ден Белтъци:

З. пропуснах - бях нощна и спах до обяд
О. зеле със свинско  и 6 маслини
В. зеле със свинско и салата /поне това се надявам да е/

# 41
  • Мнения: 112
Добро утро!
Имам въпрос - мога ли да ям днес мусака с патладжани?
Без заливка...
Патладжаните са неутрален зеленчук - така прочетох, но все пак става доста мазно и реших да питам.

# 42
  • Мнения: 112
The Nutcracker Добре дошла Simple Smile Много минуси Simple Smile

# 43
  • Мнения: 14 064
Пъстрота, ако мусаката ти е от патладжани и кайма, без заливка от мляко и яйца - може.
След плодовия съм -800 гр. и кантарът показа 88,500 кг. Всъщност не от една година, а от две не съм била под 90 (погледнах сутринта в тефтерЯ). Ужас!
Следващите три дни трябва да устискам да не се меря. Нормално е да кача след белтъците (особено, ако ям месо, както планирам) и няма смисъл да си развалям мотивацията.

# 44
  • Мнения: 28 396
Пъстрота, ако мусаката ти е от патладжани и кайма, без заливка от мляко и яйца - може.
След плодовия съм -800 гр. и кантарът показа 88,500 кг. Всъщност не от една година, а от две не съм била под 90 (погледнах сутринта в тефтерЯ). Ужас!
Следващите три дни трябва да устискам да не се меря. Нормално е да кача след белтъците (особено, ако ям месо, както планирам) и няма смисъл да си развалям мотивацията.
Дарееееее, справяш се отлично!

Общи условия

Активация на акаунт