♡~ Любов под наем ~♡ Остани с мен ~♡ Тема 59

  • 55 747
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 540
А Джанъм, голямо мрънкало си станала Naughty

И вземи си поправи кълбото, а аз ретранслатора, то не било снимка, ами цял репортаж Mr. Green

И снимка ще има, саакин  Crazy Crazy

Ама видеото е  #Crazy Party Party

# 691
  • Мнения: 11 984


Значи пуснаха го преди РД на Борко... Naughty




Като компенсация за общата снимка...И от видяното май нямат нищо общо с Дафа и Йомер като излъчване. Боре с потник ми прилича на една снимка от ДелихатУ, но през тела ми е трудно да я сложа

Хубав ден, момичета!

Ще гледам да ви следя, а вие бъдете актуални.

# 692
  • Мнения: 9 540


Значи пуснаха го преди РД на Борко... Naughty




Като компенсация за общата снимка...И от видяното май нямат нищо общо с Дафа и Йомер като излъчване. Боре с потник ми прилича на една снимка от ДелихатУ, но през тела ми е трудно да я сложа


На тази  Mr. Green Mr. Green





Напротив, аз видях доста от нашите, но такива, каквито ние искахме да ги видим  Whistling Whistling Дано наистина не се разочароваме този път  Praynig Hug

# 693
  • Мнения: 11 984
Темпи, точно.

Не знам защо, но кака в образа на Делиха хич не ме дразни, толкова и прилича тази роля и не можеш да разбереш кога е излязла от образ. Ами успех и на нейния проект, а ако Боре е там не  знам дали ще спечели или загуби.

# 694
  • Мнения: 9 540
И аз за нея снимка се сетих, ама какво да се прави... ще трябва да преглътнем сравнението  hahaha hahaha

# 695
# 696
  • Мнения: 9 540

 Crazy Crazy Crazy Crazy

Разкошни са просто, страхотни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И джанъм, извинявам се, Борко наистина ще ни покаже баклава на игрището  smile3505 smile3505

# 697
  • Мнения: 11 984

 Crazy Crazy Crazy Crazy

Разкошни са просто, страхотни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И джанъм, извинявам се, Борко наистина ще ни покаже баклава на игрището  smile3505 smile3505

Защо ли звездите ми подсказват, че от сега да се готвим за част втора ... по някое време.

# 698
  • Мнения: 8 098

Разкошни са просто, страхотни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И джанъм, извинявам се, Борко наистина ще ни покаже баклава на игрището  smile3505 smile3505


Дааа, и балкава не липсва! Crazy Crazy



Вече  и тук.



https://youtu.be/gBhFfjA3oxA

Последна редакция: пт, 06 окт 2017, 11:32 от alex_94

# 699
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
След като хубаво си прочетох за перипеттиета на малкото дяволче Каро, отново се намесвам за да изкоментирам поредната дивотийката на малката палавница или по-скоро отново подбива с майка й, която в паник ситуации започва да бълва всевъзможние щуротии  Whistling ooooh! и влизайки .........

Машшала бе тийзъра на филма дошъл
Алексче  Hug Heart Eyes
да видя и аз  Crazy Crazy

ПП . и май всъщност забравих какво щях да коментирам за Каро  newsm78
ето това:

- Йомер, Каро е отвлечена!
- Какво?!?! Дефне, как отвлечена?
- Ей така, няма я никъде. Отвлечена е...
- Дефне!!!
- Няма я Йомер, обиколих цялата къща и двора , няма я и толкова.Беше пред мен и после изчезна...
- Дефне, това не е бонбон да се търкулне и да изчезне. Някъде се е скрила? Погледна ли в шкафовете?
- Да, даже и в кофата за боклук и там  я няма...


Славе  Peace Peace сигурно голям смях пада при тебе докато пишеш  Joy Joy че при мен ми е много цветно докато чета  hahaha hahaha hahaha

# 700
  • Мнения: 9 540

Пет сцени на кръст, но ни вдигнаха в небето  Crazy Crazy

Джанъм, и на мене ми се ще част 2 напролет, ама дали  Whistling Whistling

# 701
  • Мнения: 8 098
След като хубаво си прочетох за перипеттиета на малкото дяволче Каро, отново се намесвам за да изкоментирам поредната дивотийката на малката палавница или по-скоро отново подбива с майка й, която в паник ситуации започва да бълва всевъзможние щуротии  Whistling ooooh! и влизайки .........
ПП . и май всъщност забравих какво щях да коментирам за Каро  newsm78

Славе  Peace Peace сигурно голям смях пада при тебе докато пишеш  Joy Joy че при мен ми е много цветно докато чета  hahaha hahaha hahaha
 

+  1 newsm10

Каролина си събира багажа! hahaha hahaha  И вече готовото оборудване!  Joy Joy





# 702
  • Мнения: 9 540
Официалния трейлър на филма  Heart Eyes Heart Eyes  Crazy Crazy



https://www.youtube.com/watch?v=htoQNzzOlR4

# 703
  • Мнения: 9 540
Съвсем правилно съм видяла, че на врата на Мерт има златно синджирче  Crazy Crazy Сега въпроса е на Мерт ли е то, или на Баръш  Whistling Whistling



# 704
  • Мнения: 11 984

И сега да вървя да работя Confused

Коте, така е , снощи съм се смяла сама Crazy, докато пишех, но купона тепърва предстои Whistling

Алек, ти онагледяваш  hahaha

Темпи, ако няма част 2, ние за какво сме Wink

Общи условия

Активация на акаунт