Тъй неусетно мина за октомврийчетата първата година! - Тема 18

  • 52 769
  • 736
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 505
Ние сме с Хумана за след годинка. Сутрин яде 200мл. и след това чак обяд, но тя закусва в 8 и обядва в 12 , т.е. паузата ни е само 4 часа, 6 ми се виждат доста и бих давала нещо дребно по средата .  Simple Smile
Аз ли съм луда или какво ? Трети ден вече няма почти никой на площадката , днес всъщност си нямаше абсолютно никой освен нас.  Вярно че е студено, ама то тепърва започва зимата. Много ми е странно .

# 406
  • Мнения: 1 744
Адинко на нашата площадката няма никой от два дни Joy
Тази моята откачи с тая вода, по цял ден иска чашата, олива се до уши, пие каквото пие, но я мъкне с нея по цял ден...и на чен ужасно ми липсва площадката и лафа с приятелките:confused:

# 407
  • Мнения: 505
Значи не е само тукашно явление това с празните площадки!  Grinning

# 408
  • Мнения: 1 117
Лид незнам дали е от зъбите или от настинката,но беше ад заспа след 3 часа приспиване в 00:30 чак.Всички се събраха ,бабите и ме обвинят ,че греша нещо при пристигането ,защото трета вечер заспива трудно.Почуствах се ужасна майка Sad Сега и бабата ,която дойде да помага за гледането на свекърва ми е болна.Много уморена се чувствам не искам да звъня на приятелките ми да не ги натоварвам .Добре,че сте вие и мъжа ми само това ми дава сили.Бързо оздравяване на всички бебета и майки .за мляко и давам лактан био над година пие по 210-270мл

# 409
  • Мнения: 1 744
Ани к`ви са тия толко компетентни баби ... па да земат и те да го приспят тва дете ...
Странно е все пак цели три часа приспиване, да не би да е гладна или да я болят венците от зъби?
Давай и за зъби нещо - дентокинд или друго.
И къде са се събрали всички като си сама със свекърва си? Sunglasses

# 410
  • Мнения: 1 117
Chuby вчера дойде едната баба да помага ....давам и дентокит три пъти на ден ...от зъбите може да е горните са много подули

# 411
  • Мнения: 1 426
Чуби, аз не го карам да ходи. Той се изправя и подава ръка за тръгване. Преди годинката направи 15 крачки напълно сам, но от тогава не иска да се пусне - винаги търси някой да го държи за едната ръчичка. Зор за прохождане иначе нямам - когато тогава, а с търчането - така и така и сега не се спирам, Та няма да е нещо по-различно.

Краси, радвам се, че на малчо му няма нищо сериозно.

Ани, ми те вместо да се вайкат покрай теб вземат да свършат нещо полезно като например тази вечер те да я приспят, то отстрани лесно се дава акъл.

# 412
  • Мнения: 505
Ани, въобще да не ти минават такива мисли, че не си добра майка! Като е толкова лесно и ти не правиш нещо както трябва, айде някой друг да приспи малката!? Лесно е да се съди отстрани и да се дава акъл само! Едно голямо гуш от мен, всичко ще мине! Simple Smile

Как съм пропуснала да се отчета с ходенето!? Grinning Ми малкото зверче ходи насам-натам непрекъснато, но...или се държи за нещо, или за някой! Grinning От време на време я пускам за мъничко, стои самичка 5-6 секунди и се хвърля към мене със смях. Grinning Един два пъти се пусна сама за 3-4 крачки, но явно си я е шубе още, иначе е доооста стабилна. Навън се разхождаме за ръчичка понякога, аз с другата ръка бутам количката, а тя се опитва да хване шишето ми с вода! Grinning

# 413
  • Мнения: 351
Lid и моят два месеца се държе за ръка и не искаше да се пусне, но на края му дойде смелостта. Все имах чувството, че ще се водим за ръчичка до две години, но сега бяга из хола и няма спирка с часове понякога. Не се притеснявай, когато се почувства сигурен и стабилен сам ще се пусне. Така е по добре от колкото да пада на всяка крачка.

# 414
  • София
  • Мнения: 3 261
Лид, не се филмирай за ходенето, до годинка и 2 месеца си е ок... после вече може да започнеш да се замисляш Simple Smile Пристъпва ли, като го държиш за ръка? Радвам се за конците, бързо се възстановявай! Simple Smile
Анита, те бабите обичат да дуднат нещо, ако се връзваш - лошо. И за да те вкарам в реалността, да ти кажа, че бабите са наясно колко раними са младите майки, така че трябва да се замислиш в какъв тон да реагираш на поведението им.... Явно си сърцат човек, разбирам го това, ама сърцат е много различно от глупав, не позволявай да те правят на маймуна ... Simple Smile
Лека нощ и сладко спящи бебета ви пожелавам Wink

# 415
  • Мнения: 1 117
Момичета и тази нощ заспа трудно ,но тая нощ знам от какво .От хремата носа и се пълни със  сополки и се стичат в гърлото и кашля дори като спи вече.С какво почиствате нослето обикновен апириратор за нос ?май нищо не прави ? Marisha* благодаря ти мила за подкрепата.Ранима съм .Тази вечер си я приспаха сама,няма кой да ми помогне свекърва ми с една ръка не може,другата баба болна ,мъжа ми на работа.... Lid ще проходи прости при някой деца е по-късно за всяко нещо си има време.

# 416
  • Мнения: 14 777

Има Уокър и влакче, и кола, и що ли не, но не може сам още. И толкова много се ядосвам. Преди да вляза на операция бях почти го от учила да стъпва на пръсти, хванах му цаката как трябва да го държа за ръка и жънех успех, но сега от една седмица той отново е на пръсти, защото нито баба му, нито баща му го правят правилно.
Май никой не чете. Лид не се ядосва,че не е проходил,а че пак стъпва на пръсти!
Лид,до като мине месеца за възстановяване дано да се отпусне човечето и да проходи както си му е реда,а не на пръсти. Нашата Шушка си пълзи все още,но едно момиче ни беше на гости и почна да я води за ръчички,та сега е ужас,само така иска. 😃 Даже вече и само за едната ходи,стои по много време без опора,но не смее да се пусне.
Нашия рд е във вторник ,а още нямаме никаква организация. 🙄

# 417
  • Мнения: 1 426
Привет, момичета!

Честит празник! Да са живи и здрави малките и големите именници, ако имаме такива в групичката!

Иначе ядът ми е за стъпването на пръсти, защото ортопедът каза, че е до навик и трябва да се мъчим да го изкореним, което в момента се изразява в това като ходи да му се държи ръката много, много надолу, а те като го хванат и му вирнат ръката високо горе и той чак тича на пръсти.... от вчера започнах да правя забележки и явно да изразявам негодувание!

Мариша, като го държа за ръка си ходи, просто не иска да го пускам. 😂

Ани, не мога да дам съвет за аспиратор. Помня Кристи и Ели говореха за някакъв много добър - включете се ❤

Ениуан, не се ядосвай ще се организирате бързо. А нашата организация пропадна заради операцията ми - звънях да отменям почти всичко.. но здраве да е. Все пак го отбелязахме в тесен семеен кръг. ❤

За млякото - в момента се опитвам да махна Фризовома, но безуспешно... той няма 1,2,3 ... и имам чувството, че не го засища. Стискайте палци да успея да го сменя скоро.

# 418
  • Мнения: 2 288
Здравейте, бързо да ви питам, видях че са ми превели 340 лв от НОИ, а в началото на месеца имах превод, нормално ли е? Сигурно това означава, че другияят месец няма да има превод, така ли?

# 419
  • Мнения: 2 615
Pure_nature, май това си е за октомври.Аз нямам нищо де Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт