Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 37 - есенна :)

  • 50 990
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 191
Фели - здраве и здрави нерви ти желая!

# 46
  • UK
  • Мнения: 5 999
ФЕли Hug честит рожден ден.  От здраве, да не се отървеш bouquet
Ние, днес с мм правим 10 години брак.  Малеее ,.много време, бре  Joy
 bigdance2

# 47
  • Мнения: 2 615
Фели, честит рожден ден!
Кокона, честита годишнина!

# 48
  • Мнения: 13 929
Шарки честито внуче, здрав и щастлив да е Simple Smile
Фели и на теб честито помъдряване, и да си винаги в кондиция Hug

Благодаря ви за пожеланията към мен Simple Smile

Една майка днес ми каза, че за градина/ясла трябвали по 7 комплекта анцузи Flushed

# 49
  • Мнения: 19 687
Честито на всички с повод Hug

# 50
  • Мнения: 39 283
Защо пък по седем? В началото повече резервни дрехи, докато се научат да пият от чаша и да не се напишкват. Иначе всеки ден с комплект и в раницата  един за всеки случай.
Момичетата не ходят с анцузи. Клинче и блузка, тук таме някоя Елза с рокля като сметанова торта  Joy

# 51
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Честито внуче, Шарки! Да е много здрав и щастлив юнакът!

Честито помъдряване, Фели! Да си здрава, да те слушат мъжете вкъщи и да се радваш на снахи и внуци след време!

Честити ходещи крачета и на Аминините дечица! Хубави професии са си избрали Simple Smile

Ние с детето сме с два реда сополи, а за разкош на него му избиват предкътници. Направо не знам близнашките мами как сте оцелели след зъбите и как се справяте като "цъфнат" децата с някой вирус. Аз се чувствам като ритана зелка след няколко нощи неспане и разнасяне на ръце посред нощ...

# 52
  • Мнения: 19 687
И аз в групата на Шаро със сополи, ама и температура за разкош.

# 53
  • Мнения: 6 537
Честито и от мен на всички с поводи (видях от Кристи Grinning)

# 54
  • Мнения: 19 687
И аз с повод - проходи Heart
Сега само да оздравее Sad

# 55
  • Мнения: 6 537
Ха, честито и на теб Laughing Дано  е по-бързо оздравяването Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 721
И аз с повод - проходи Heart
Сега само да оздравее Sad

Честито, вади шампанското!
BeersCakeNature High Brightness

# 57
  • Мнения: 3 191
Кристи - честити проходили крачета! Гадно е, че Мушмул е олепил някой от вирусите. Дано се разминете леко.

Пънче - няма да те плаша, ама след предкътниците идват кучешките, за тях мъчението е двойно. Бързо да се оправяте с Йоан.
Покрай на Бобчо вируса говорих с педиатъра, обикалят 17 щама на някакъв грип А, два със стомашни неразположения, останалите започват със сополи и по- често засягат дихателните пътища. Още веднъж ми напомни, че понеже малките деца нямат добър кашличен рефлекс, та сиропи и капки, които подтискат кашлицата трябва да бъдат използвани само при изключителна нужда. По- добре било децата да изкашлят сами, за да не стигат нещата до дробчетата.

# 58
  • София
  • Мнения: 23 162
Някой щам и мен ме пипна, кашлям почти непрекъснато.
Детето е добре, ама все в мен е заврян, обяснявам му защо, ама пак се намества при мен.

# 59
  • UK
  • Мнения: 5 999
И аз с повод - проходи Heart
Сега само да оздравее Sad

Честити ходещи крачета  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт