Тема Незабравима (Unutulmaz) 257

  • 74 689
  • 758
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 394
И какво излиза сега? Че в Незабравима и двамата са направили звездните си роли. Дано пък да им предстоят и нови върхове за покоряване, но с течение на времето и характерът на ролите се променя за съжаление. Не са престарели, но и не са тези отпреди 12 години вече. Но понякога става така в живота - човек на изкуството може да остане основно с една роля, една книга, една песен и т.н., която се помни от всички и която го прави незабравим. Това хич не е малко и е за предпочитане пред десетки безлични и посредствени напъни, които бързо се забравят.

# 676
  • Мнения: 15
Здравейте, за първи път пиша и с риск някой да ме нападне ми се струва, че няма нов турски сериал, който да ме грабне така както едновремешните сериали като Незабравима, 1001 нощ и т.н. Дори евтините дневни продукции като Брак с чужденец, Мечтатели и Семеен сарай ми се струват по-хубави от сегашните аналози. Повечето ми любими турски дизита са от преди 2014. Иронията е, че сега са по-популярни в цял свят и дори в меката на теленовелите Лат. Америка. Тогава се чудехме вкъщи кой сериал да гледаме по ТВ защото се засичаха, сега се чудим кой е по-малко скучен от излъчваните в роден ефир (но дори онлайн не можем да си харесаме нещо ново турско). Дали само ние сме така? Къде са старите сценаристи и магия? Simple Smile

# 677
  • Русе
  • Мнения: 2 207
Здравейте, за първи път пиша и с риск някой да ме нападне ми се струва, че няма нов турски сериал, който да ме грабне така както едновремешните сериали като Незабравима, 1001 нощ и т.н. Дори евтините дневни продукции като Брак с чужденец, Мечтатели и Семеен сарай ми се струват по-хубави от сегашните аналози. Повечето ми любими турски дизита са от преди 2014. Иронията е, че сега са по-популярни в цял свят и дори в меката на теленовелите Лат. Америка. Тогава се чудехме вкъщи кой сериал да гледаме по ТВ защото се засичаха, сега се чудим кой е по-малко скучен от излъчваните в роден ефир (но дори онлайн не можем да си харесаме нещо ново турско). Дали само ние сме така? Къде са старите сценаристи и магия? Simple Smile
Щом конвейера върви и са 2 за лев така ще е. Аз също хвърлям едно око от време-навреме, но като сюжет, сбитост и съдържание нищо още не ме е хванало. Simple Smile

# 678
  • София
  • Мнения: 1 394
Тъщата продължава да гледа наред, докато жена ми сега се загледа в един - "Опасно изкушение" и аз, като няма мачове, хвърлям по едно око, но това няма нищо общо с Незабравимото минало, а аз общо взето съм си същият човек. Е, с десетина години по-зрял само, но не е в това причината. Другаде е, и търсенията продължават.

Къде останахте сряда вечери,
с безброй желания неизречени?
Къде сте мигове пожелавани,
със откровения незабравени
цял живот?
Цял живот....
Цял живот.....

Последна редакция: пт, 13 авг 2021, 16:46 от bganio

# 679
  • Русе
  • Мнения: 2 207
Тъщата продължава да гледа наред, докато жена ми сега се загледа в един - "Опасно изкушение" и аз, като няма мачове, хвърлям по едно око, но това няма нищо общо с Незабравимото минало, а аз общо взето съм си същият човек. Е, с десетина години по-зрял само, но не е в това причината. Другаде е, и търсенията продължават.

Къде останахте сряда вечери,
с безброй желания неизречени?
Къде сте мигове пожелавани,
със откровения незабравени
цял живот?
Цял живот....
Цял живот.....
Минало, минало...ама Музата я има все още. Wink

# 680
  • Мнения: 570
Нова ли е стара ли е ,кой да ти каже?

# 681
  • Русе
  • Мнения: 2 207
Нова ли е стара ли е ,кой да ти каже?
Стара е, Наде, минавала е тук! Simple Smile

# 682
  • Мнения: 4
Здравейте, мила Група!
Пиша за първи път, но съм пристрастен, обсебен фен на сериала от самото му начало - незабравим!!!
Бях смъкнала всички серии (вкл. целия втори сезон АТВ с бг субтитри). За съжаление външната памет, на която бяха записани 'сдаде багажа' и сега нямам нищо:( Опитах навсякъде, но не намирам всички епизоди. Vbox7 не е разрешен където живея. Ще ви бъда безкрайно благодарна, ако ме упътите къде мога да ги намеря:)
Предварително благодаря!!!

# 683
  • София
  • Мнения: 829
Здравейте и добре дошли Simple Smile
 Вижте в youtube дали няма качени сериите с български субтитри.
Пробвайте и този линк,в профила на тази жена мисля че ги има качени всички епизоди с бг аудио,дано ви го отваря
https://www.videoclip.bg/watch/455104_nezabrawima-1-epizod-unutu … -aydio-cql-epizod

# 684
  • Мнения: 4
Много благодаря за топлото посрещане и информацията, Слънчогледка☺!
В YouTube за жалост има малко епизоди с български субтитри.
Благодаря за линка - повечето ги има там:) Някои обаче са само части и препраща към друг линк, който е пълен със спам☹.
Благодаря сърдечно и желая само здраве и позитивна енергия 🧚‍♀️!

# 685
  • София
  • Мнения: 829
Много благодаря за топлото посрещане и информацията, Слънчогледка☺!
В YouTube за жалост има малко епизоди с български субтитри.
Благодаря за линка - повечето ги има там:) Някои обаче са само части и препраща към друг линк, който е пълен със спам☹.
Благодаря сърдечно и желая само здраве и позитивна енергия 🧚‍♀️!
В самият сайт погледнах ,че има и на други потребители качени различни епизоди,но нямам идея дали се допълват с това което липсва.

# 686
  • Мнения: 4
Много благодаря 👍☺!

# 687
  • София
  • Мнения: 114
Здравейте, мила Група!
Пиша за първи път, но съм пристрастен, обсебен фен на сериала от самото му начало - незабравим!!!
Бях смъкнала всички серии (вкл. целия втори сезон АТВ с бг субтитри). За съжаление външната памет, на която бяха записани 'сдаде багажа' и сега нямам нищо:( Опитах навсякъде, но не намирам всички епизоди. Vbox7 не е разрешен където живея. Ще ви бъда безкрайно благодарна, ако ме упътите къде мога да ги намеря:)
Предварително благодаря!!!

Мисля, че тук ги има всичките епизоди.

Вконтакте >>
https://vk.com/search?c%5Bper_page%5D=40&c%5Bq%5D=%D0%BD%D0% … amp;c%5Bsort%5D=2

# 688
  • Мнения: 4
Сърдечно благодаря и весели празници ☺🎄🎅!!!

# 689
  • Мнения: 4 613
Здравейте може ли да ми кажете къде мога да си изтегля 3 сезон на сериала. Виждам че тук сте сложили някакви линкове но като ги отварям не ми излизат всички епизоди някакви разпокъсани.
Предварително благодаря

Общи условия

Активация на акаунт