Кой е любимият ви турски сериал?

  • 41 805
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 42
Освен изброените по-горе сериали препоръчвам "Песента на живота", "Дъщерите на Гюнеш" и най-вече "Назови ме по име".

# 76
  • София
  • Мнения: 282
Освен изброените по-горе сериали препоръчвам "Песента на живота", "Дъщерите на Гюнеш" и най-вече "Назови ме по име".
Назови ме по име май не е завършен ?

# 77
  • Мнения: 1 208
Здравейте!
Аз ви препоръчвам:
1/Мъжът от Адана" с Мехмет Акиф Алакурт
2/"Сега и завинаги"
3/"Чербната Перла"
4/"Никога няма да се откажа: и трите филма са с Толгахан Сайъшман
"Храбро сърце" с Онур Туна


Мехмет А.Алакурт

Толгахан Сайъшман

Онур Туна

# 78
  • Мнения: 1 809
Освен изброените по-горе сериали препоръчвам "Песента на живота", "Дъщерите на Гюнеш" и най-вече "Назови ме по име".
Назови ме по име май не е завършен ?

Има 397 епизода, като е спрян поради ниски рейтинги. В трети сезон главните актьори напуснаха.....

# 79
  • Мнения: 28 009
Освен изброените по-горе сериали препоръчвам "Песента на живота", "Дъщерите на Гюнеш" и най-вече "Назови ме по име".
Назови ме по име май не е завършен ?

Има 397 епизода, като е спрян поради ниски рейтинги. В трети сезон главните актьори напуснаха.....

Епизодите на "Назови ме по име" са 365 - два сезона с участието на Еркан Мерич и Хазал Субашъ. В трети сезон те не участват, няма ги и героите им и тогава сериалът беше спрян заради ниския рейтинг.

# 80
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Май сериалите ги гледате заради актьорите  Wink

# 81
  • Мнения: 42
Kama4e здравейте. Който е гледал "Назови ме по име" разбира много добре какво има предвид Лучия. Филмът се срина тотално без ХазЕр, а и зрителите гледаха втори сезон заради невероятната игра и химия между Хазал и Еркан.

# 82
  • София
  • Мнения: 282
Момичета , къде да намеря Госпожа Фазилет ....има я до 10 серия и после само с рус. суб. ?

# 83
  • Мнения: 1 809
Момичета , къде да намеря Госпожа Фазилет ....има я до 10 серия и после само с рус. суб. ?

Има го на руски в http://www.1plus1tv.ru

# 84
  • Мнения: 42
Г-жа Фазилет и нейните дъщери може да гледате в Нова плей, но дублиран. В момента са около 42-43 турска серия. Филма е 50 серии. Може би остават около 25 наши серии, които са по 40 минути

# 85
  • Мнения: 185
Може ли да ми кажете хубав ли е "До последен дъх". Заслужава ли да се гледа. Криминален, любовен или друга тематика.

# 86
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 903
Огледален свят
Забраненият плод
Сега и завинаги
Вътре
Север юг

# 87
  • София
  • Мнения: 282
Започнах да гледам Сълзите на Дженет , с бг. суб има само 4 серии. Някой знае ли къде мога да ги намеря , но не с рус. суб ?

# 88
  • Мнения: 946
Мелодията на сърцето
Горчива любов
Черно бяла любов

# 89
  • Мнения: 1
Да върнеш времето назад !!!

Общи условия

Активация на акаунт