♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 60

  • 78 113
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 098


как бе Алексче  Rolling Eyes за къде без него, върни се отново да го видиш къде е споменат  Wink

Kote,    Hug извинявай!  Embarassed

Ще се червя здраво, че съм пропуснала тоз хубав човек!

Това от Елка ли е??? Thinking

# 16
  • Мнения: 9 540
Явно днес е било подгрявка, както си бе обявено, на 10 октомври очакваме официално първи тийзър на филма  Whistling Whistling





Алекс, да, това е поста в официалната фейсбук страница на Елка  Peace

# 17
  • Мнения: 9 540
Най- дълго продължилите романтични комедии при комшиите  Whistling Whistling

1. Любовь напрокат / 69 серий
2. Номер 309 / 65 серий
3. Вишневый сезон / 59 серий
4. Снова любовь / 59 серий


# 18
  • Мнения: 2 558
Здравейте момичета! Hug

Благодаря ви за споделените красоти! newsm51

Прекрасни сте!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Удоволствие е да ви чета! Peace

Аплодисменти за страхотните истории на Дефне,Йомер и Каро! love001 kotelina  smile3501

И много продадени билети за...



Приятна вечер! Hug

# 19
  • Мнения: 827
Красота бе.... Heart

Като ги гледам по снимките все повече се убеждавам,че 99% има чувства между тях, но май работата е на изчакване кой да направи първата крачка. Мисля, че Боре е този който чака Елка да го остави оня и само тогава би направил крачка иначе не мисля, че би се решил.

# 20
  • Мнения: 11 983
Май има нов член на екипажа на ЕлБар😃

Аз така и не разбрах, на Боре баклавата ще я дават ли или на бати му голата тиква ще гледаме...

Последна редакция: пт, 06 окт 2017, 19:05 от Slawena

# 21
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Аз така и не разбрах, на Боре баклавата ще я дават ли или на бати му голата тиква ще гледаме...
И аз нещо не разбрах  newsm78 ама на 10-ти може да ни пуснат повече, че да разберем  Rolling Eyes

# 22
# 23
  • Мнения: 11 983
Адриана, на тази снимка повече парцалак отколкото баклава

# 24
  • Мнения: 8 098
Moмичета, не издребнявайте... има и несполучливи снимки! hahaha

Борко хвана хубав тен това лято, все ще ни покажат нещо по-така! Wink



https://twitter.com/ArducGifs

# 25
  • Мнения: 9 540
Аз така и не разбрах, на Боре баклавата ще я дават ли или на бати му голата тиква ще гледаме...

Мойто кълбо казва, че ще има баклава от Баръш Flutter а днес то е на вълна истина  Whistling Crazy

Явно наистина ще е романтичен филма, ама и комедия няма да им липсва  Party Party Дано наистина бързо го пуснат по сайтовете, че нямам грам търпение  Praynig Praynig

# 26
  • Мнения: 827
Баклавата на Боре си е + за филма,така че няма как да не го покажат повече от веднъж . Рейтинг трябва да има.! Grin

# 27
  • Мнения: 8 098


Мойто кълбо казва, че ще има баклава от Баръш Flutter а днес то е на вълна истина  Whistling Crazy

Явно наистина ще е романтичен филма, ама и комедия няма да им липсва  Party Party Дано наистина бързо го пуснат по сайтовете, че нямам грам търпение  Praynig Praynig


Темпи, ще видим колко дни след официалната премиера ще изтече в нета, ама дано да е по-бързо... Crossing Arms

Рускините са превели последния клип на MizahciЛучше Поздно, Чем Никогда Crazy

https://vk.com/askk.official?z=video-114659126_456239426%2F9124a … l_wall_-114659126

# 28
  • Мнения: 11 983
А молА, днес никой не издребнява, всичко си е точно на място в подходящото време... липсват ми емотиконите от старата версия😕

# 29
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
А молА, днес никой не издребнява, всичко си е точно на място в подходящото време... липсват ми емотиконите от старата версия😕
Славе аз затова упорито си карам на старата и то през тела  Peace. Просто най-отпред сложи old и преминава

Общи условия

Активация на акаунт