Помага ли ви BG-Mamma в търсенето на отговори и разрешаването на проблеми

  • 3 879
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 006
Да, определено много ми помага.Толкова много неща,които не знаех научих тук.

# 31
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
да  Peace - чета в библиотеките,има доста интересни и полезни теми за разискване и определено когато съм имала нужда от помощ и подкрепа съм я получавала за което благодаря  Hug 

# 32
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
На мен лично - ДА.
Аз например чрез сайта открих най- страхотната д-ка на 3Д апарат, Разбрах адреса на центъра в който работи, тел. и т.н.
Намерих си витамини за бременни, които никъде ги няма и разни такива др. дребни неща.
И - да, на път съм да създам едно приятелство с бъдеща мама която се оказва моя съседка.За сега си имаме само личните телефони, но много скоро ще си чуем и надявам се да се видим.Може и още днес.....!
Аз също давам съвети на мами по техните въпроси, за които съм компетентна разбира се.
Благодарна съм, че съществува този форум!
Вярвам,че и за напред ще е така. Wink

# 33
  • Мнения: 5 103
Да и то много ми помага Hug

# 34
  • Мнения: 2 784
Много ми помага. Когато имам някакъв проблем- от грижите за детето до чуденето какво да сготвя за вечеря, пускам търсачката и готово!
В началото Форумът беше за мен главно средство за образоване, тъй като деца бях виждала само на картинка. Mr. Green После покрай грижите за новороденото стана основно помагало. После основен източник на забавление и средство поне час-два да общувам с възрастни хора. А сега е наръчник за възпитание.   bouquet

# 35
да,много помагат такива форуми,заштото на днешно време никои ништо не ти обяснява.много е хубаво че има много информациа.  bouquet

# 36
  • Мнения: 667
Форумът е невероятен. Библиотеката е също чудесна.  Намирам много интересни неща и чета редовно.
Благодаря на създателите му.

# 37
  • Мнения: 1 489
От форума намерих страшно много информация и то полезна.Времето прекарано тук за мен е удоволствие.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На мен много ми помага и съм много благодарна на MAMMA i TATTI. И едновременно с това ме и разтоварва.

# 39
  • Мнения: 3 042
Да много ми помагат форумите на BG-Mamma. В тях намирам доста полезна информация. Не минава ден през, който да не вляза във форумите. Интересно ми е, а в същото време и доста полезно.
Вече се запознах и с други майки от форумите и ми беше много приятно.

# 40
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Понякога ми помага, но понякога ме и обърква. Не вземам всичко тук за чиста монета, първо го пречупвам през моите представи и разбирания. Често го използвам и за развлечение.

# 41
  • Мнения: 19
Много съм щастлива и горда, че си имаме такъв страхотен форум!
Няма по-ценна информация от опита на другите!

# 42
  • София
  • Мнения: 2 271
Разбира се, че ми помага. Благодарение на форума, винаги съм знаела какво да питам педито и от какво да се интересувам в даден етап от развитието на детето ми. Наистина е много хубаво, че опитът на толкова много майки е събран тук. По този начин четем различните гледни точки, историите на различни хора и така преценяваме как да процедираме.

# 43
  • Мнения: 292
Твърдо ДА!  newsm10 Помага ми и ме подкрепя, когато имам нужда!

# 44
  • Мнения: 590
Помагат ли ви форумите на BG-Mamma? -Да!

 Четете ли полезната информация в библиотеките? -Да!

Има ли проблеми, които сте разрешили тук, в BG-Mamma?-Да!

Как определяте времето си прекарано във форумите... удоволствие, забавление, почивка, утеха. - Сверявам си часовника за много нови неща.
 

Общи условия

Активация на акаунт