Дрехи за бременни в Пловдив или Варна?

  • 3 769
  • 15
  •   1
Отговори
Кажете ми,моля ви къде има дрехи за нас?Колко е нормално да струва един такъв панталон или пола?Струва ми се търговците злоупотребяват с тези специфични и дефицитни стоки?Вие какво мислите? Crossing Arms

# 1
  • Мнения: 2 220
В Пловдив има дрехи за бременни в подлеза на Тримонциум и в следващия (към Понеделник пазара), също в Халите на 2-ия етаж и на Четвъртък пазара до клиниката (забравих й името  Embarassed). А дали са нормални цените... Много зависи (от възможностите на бременните  Wink). За мен определено бяха скъпички и най-важното - грозни! Едва си намерих един по-свестен панталон и си го носих цяла зима. 30 лв. струваше.

# 2
  • Мнения: 109
Здравейте!Във Варна определено ходих в 2 магазина на Рени- единия е до Колхозния пазар....мисля,4е на Бенковска,срещу гаражите за памперси...а на * ми Приморски полк са открили щанд в един магазин за накити,близо до офиса на Мтел.....какво да кажа за цените- сукман -30-50 лева...зависи от модела....потърсих си тоалет ,по -официален,4е съм на сватба...от 2 части: туника и панталон- общо за 109 лв....;-( качеството е добро,но все пак...ще ги носим 3 месеца и после ....край.Дънките бяха доста скъпи- над 45 лева...не съм гледала за летни панталони....не знам кое ги оскъпява- това,4е нямат конкуренция или ?????преди нямаше такива магазини .поне във варна и за 1 та си бременност ходих на шива4ка...жената каза,4е не може да ми вземе пове4е от 20-30 лева за гащеризон,защото нося живот и е грехота...да се иска пове4е...по4ти ми го подари..Winkсамо 4е още ми е голям- уших го в 7 месец или в 8- я ,!!
кажете и вашето мнение ,май4ета!!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Аз в Пловдив си купувах от този в Халите на втория етаж. Бях си взела два панталона един от - 18 лв и един от 36. После по-скъпия не го харесах и си карах почти през цялото време с евтинкия. Не са им по-скъпи цените, отколкото на другите дрехи, но затов а пък наистина са грозни повечето.

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Я по добре си купи еластичен панталон с ниска талия, аз карах с такива панталони и ми бяха много удобни  Grinning
Купих си ги от Халите на първият етаж бяха 7/8 с кант отстрани

# 5
  • Мнения: 193
В Пловдив има дрехи за бременни в подлеза на Тримонциум и в следващия (към Понеделник пазара), също в Халите на 2-ия етаж и на Четвъртък пазара до клиниката (забравих й името  Embarassed). А дали са нормални цените... Много зависи (от възможностите на бременните  Wink). За мен определено бяха скъпички и най-важното - грозни! Едва си намерих един по-свестен панталон и си го носих цяла зима. 30 лв. струваше.
klinikata e Toraks

# 6
  • Мнения: 5 500
Аз си купувам еластични нормални дрехи, които ще мога и после да нося. Ако отслабна толкоз пък, че да ми висят ще ги стесня малко. Залагам на панталони с ластик и връзка и по-дългички блузки.
В магазините за бременни не влизам.

# 7
  • Мнения: 2 922
Има едно магазинче в пресечката на м-н Бебчо, на Ген. Колев. Там има много хубави дрехи, но цените са неоправдано високи.

# 8
  • Мнения: 109
Май4ета, някоя от вас да си е шила нещо по кройка? кое стои по добре- гащеризон или панталон и туника....но на една средно пълна- до пълна бременна дама!!;-)

# 9
  • Varna
  • Мнения: 288
Аз си купих дънки за бременни от магазина на ТСМ на червения площад.Плата е тънък и става за лятото и могат да се подгънат за 7/8.Струвт 19лв.Много са удобни.Иначе в магазини за бременни не влизам-грозни,чувалести дрехи на виоки цени.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Дънки и гащиризони за бременни във Варна има по магазините за дънки. Ако имаш време да пообикаляш може да случиш доста хубави неща.
Имало нов специализиран магазин до гарата -някъде в пресечките около ЦКБ и Райфайзенбанк -до подлеза срещу гарата. Надявам се да сте разбрали от ужасното ми обяснение  Grinning

# 11
  • Мнения: 1 483
здрав  bouquetейте,наистина са ужасно скапи дрехите за бременни!! Thinking не мога да разбера за6то така,може би за6тото не се купуват толкова често newsm78

# 12
  • Мнения: 8
o,zna4i ne znaete,4e v plovdiv prodavat drehi sa bremenni v magasin"Starkel"na "Svoboda"10.v4era biah priatno isnenadana,kato gi otkrih.mnogo sveji deseni i nai-glavnoto normalni zeni.kupih si rokli4ka sa 30 lv.i bial lenen pantalon sa 41 lv.kroikite sa im neverojatni.ne ja znam kakva e tasi firma-Mammy"s,oba4e sam mnogo dovolna.gore6to ja prepora4vam

# 13
  • Мнения: 5 500
Онзи ден открих страхотни дрешки за бременни, магазинчето е точно срещу Биберона на ул. Ал. Малинов. Има не само са бременни вътре, основно са спортни трикотажни дрешки. Пообзаведох се с две полички и една блузка и спирам, повече няма да купувам за лятото.
Интересното е, че изобщо не са скъпи, летните панталони за бременни не питах колко струват, но моите са от 13 до 15 лв.

# 14
Във Варна има един нов магазин със симпатични дрешки - намира се в центъра, до кафето Сандор. И цените са нормални.

Общи условия

Активация на акаунт