ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 488

  • 40 567
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301

Тука на третия кадър вълкът гледа червената шапчица Mr. Green
Нещата при тях се случваха от само себе си Laughing Какъв поглед само Mr. Green

Марги, аз не знам защо точно тази сцена не мога да я почувствам newsm78 Той я прегърна, така я притискаше, направо я смачка, сякаш се разделяше с нея (казвам го заради напускането и и думите на Джейда през август 2013 в едно ток шоу че Хазал най-много е липсвала на Ча. Прекъсването на кадъра със сватбения танц където вероятно "извън протокола" тя леко извръща глава настрани и му казва нещо, а той я поглежда питащо, поема си въздух с отворена уста и  миглите му подозрително се слепнаха.... После кадъра продължава с далеч по-ведър Ча Laughingнейната прегръдка към него беше нещо доста вяла.... Rolling Eyes
Точно Peace
Според мен за разлика от Хазал, Ча в тази сцена се раздаде максимално. Допада ми замисъла. Години по-късно, на същото място (както Дидето го нарече единствения парк в Истанбул) Joy отново един срещу друг, но без страховете на Фера. Отново присъства въпроса С мен ли си?, но ролите са разменени. Фера изрежда, Емко го интересува само едно, какво е отговорила на каптана и това ли е края..... Пък Феркиното кокче хич не ми се коментира, като ходеше във всякакви парцаляци и излязла без да се погледне в огледалото не ми е боцкала толкова дзъркелите Mr. Green
За мен сцената е силна и неповторима най-вече заради Чачовото сбогом, което може би изрича и от свое име и от името на Емко. Rolling Eyes Е, т'ва е. Влязох във филма Mr. Green И все си поплаквах на тази сцена Mr. Green
Иначе има нещо необмислено Peace и то е, че Фера забеляза липсата на неговия пръстен, а той не забеляза, че и тя не носи, а побърза да се сбогува ooooh!

Последна редакция: чт, 12 окт 2017, 12:44 от Маргарита Н.

# 46
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Цитат
Фера изрежда, Емко го интересува само едно, какво е отговорила на каптана и това ли е края.....
И тука се сещам за анализа на Зиза как на Емко му се скинал корасона като ги видял да се цунят с Капитана, идвало му да се метне у Босфора или да си забие ключа във фонтанелата Joy Joy Joy
Пък капитана като чул трошенето на инвентара си представил как Емко я опъва ей там направо на бара rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo
Ох аз чат пат ги попрочитам, сега като се сетя колко моменти сме пропуснали да я помолим да анализира в свой стил Rolling Eyes
Помня Мичка като обясняваше как докато постригвала някакъв клиент, компа бил отворен точно на анализа на Зиза, човекът се подхилквал ( не съм запомнила за кой анализ ставаше въпрос) и казал че не знаел за какво се отнася написаното но си умирал от смях hahaha
Помня и мъжът ми с когото случайно гледахме серията с отвличането и овързаните от ХалЮ ГГ и като му дадох да прочете анализа за овързаните кат хамбургски салами, Емко как се иложил пред Фера, и как трябвало да крадне малко от еликсирчИтУ че целия бил изтръпнал от него и щял да се боцне в подходящия момент като се освободят и да прави Ферка да умирга  и дали била използвана вечИ rotfImao rotfImao rotfImao

ПП Ча е лайкнал GrandSon creative studio, която е получила 7 номинации за престижната награда
Clio Entertainment awards, които получили в сътрудничество с Нетфликс Peace

# 47
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Всичките са смешни, но си имам един любим сред анализите- Чепикови на гости у Хатиджето, Мехмет с бидон'ти у Сехер, а Фера с пъклен план да 'оди се поразОди из креватя на Емко да го тества хубаво ли се спи при него.
Цъфнала му на портичката, изненадаа. Фера освен на тела, и на хоризонта. Пуска ѝ филм на ужасите, да се поуплаши, а той да я гуши, баламосва я нещо, стига се до тържествената част, Фера от стара коза яре, не се дава. Отнесли плувкЯта, пък на сутринта Фера побегна бързо към мазата, че кО се събуди Емко пак ще почне я кандърдисва да я доближи до нещата rotfImbo

# 48
  • Мнения: 21 201
Хаааай. Party
Гледам обвзела Ви е ФЕмирска носталгия, а мен ме споходи онези дни(споделих Ви, че след края на сериала не ми се бе случвало, но винаги има първи път).

# 49
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Всичките са смешни, но си имам един любим сред анализите- Чепикови на гости у Хатиджето, Мехмет с бидон'ти у Сехер, а Фера с пъклен план да 'оди се поразОди из креватя на Емко да го тества хубаво ли се спи при него.
Цъфнала му на портичката, изненадаа. Фера освен на тела, и на хоризонта. Пуска ѝ филм на ужасите, да се поуплаши, а той да я гуши, баламосва я нещо, стига се до тържествената част, Фера от стара коза яре, не се дава. Отнесли плувкЯта, пък на сутринта Фера побегна бързо към мазата, че кО се събуди Емко пак ще почне я кандърдисва да я доближи до нещата rotfImbo
rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo
Ама и си го цитирала почти 1:1 и на мен ми е от любимите  Laughing

Ми Наде, старата любов ръжда не хваща Laughing

# 50
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Всичките са смешни, но си имам един любим сред анализите- Чепикови на гости у Хатиджето, Мехмет с бидон'ти у Сехер, а Фера с пъклен план да 'оди се поразОди из креватя на Емко да го тества хубаво ли се спи при него.
Цъфнала му на портичката, изненадаа. Фера освен на тела, и на хоризонта. Пуска ѝ филм на ужасите, да се поуплаши, а той да я гуши, баламосва я нещо, стига се до тържествената част, Фера от стара коза яре, не се дава. Отнесли плувкЯта, пък на сутринта Фера побегна бързо към мазата, че кО се събуди Емко пак ще почне я кандърдисва да я доближи до нещата rotfImbo
rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo
Ама и си го цитирала почти 1:1 и на мен ми е от любимите  Laughing

Ми Наде, старата любов ръжда не хваща Laughing
В случая, да.
Още снимки от фотосесията й.




# 51
  • Мнения: 27 460
  
Цитат
Феми, да ти споделя. Звездите ми го говорят: летящия през времето Чачко го чака сериал, който няма да се радва на зрителски интерес. С мен ли си? /в прогнозата, де/

Рорииии Hug bouquet

   ЗведитИ  ми говорят  скоро нашия ще се появи   . За връщане може би през зимата  Rolling Eyes Rolling Eyes


 За супермена прогнозирам , че ще има интерес . Към Чачовите проекти винаги е било така . Фантастика турска не знам да е правена досега така, че ще бъде любопитно . Ще има смехории  изпива елексира  лети с  ризата и чалмата  rotfImao може да има някоя  летяща кадъна  Joy  До колкото си спомням епизодите ще са 10 или 12 . Сценария не е готов така че не се знае колко ще са в действителност ?

 Рори  виде ли Дуня   в новата  роля  Mr. Green   ма йок лайк за  дизито  hahaha



 
Цитат
И тука се сещам за анализа на Зиза как на Емко му се скинал корасона като ги видял да се цунят с Капитана, идвало му да се метне у Босфора или да си забие ключа във фонтанелата 35 35 35
Пък капитана като чул трошенето на инвентара си представил как Емко я опъва ей там направо на бара rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo

 rotfImao rotfImbo rotfImao

   Емир требваше да я укроти   в Найта да я менте на гръб да я занесе  в апартаментЯ  и там да  да трошат джама  Mr. Green Whistling офф    Фера ем виновна  ем троши  бара  Joy


 Марги  любимият ни момент в парка С мен ли си ? Що сълзи съм изляла  ooooh!   С копнеж я прегърна  Heart Eyes


Цитат
Ох, така е, толкова млади Ча и Хазал по онова време и толкова истински. Уникални. Все едно бях там някъде встрани, такива вълнения ме накараха да изпитам. Mr. Green

 Peace Peace

 Едва ли  други  ще  ни накарат да изпитваме подобни вълнения . В тях има нещо необяснимо красиво ,  притегателно  , магнетично .












Последна редакция: чт, 12 окт 2017, 19:30 от femmi2

# 52
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Емир требваше да я укроти   в Найта да я менте на гръб да я занесе  в апартаментЯ  и там да  да трошат джама  Mr. Green Whistling офф    Фера ем виновна  ем троши  бара  Joy
Малко му беше Naughty И тя виновна, но в по-малка степен.
Хич нямаше да е излишно за сценария ей така както беше в самата сцена да я погледа какви ги върши, да я изчака да изпотроши всичко наоколо и накрая да я метне на рамо и да си я занесе в ап.10 hahaha


# 53
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395

Малко му беше Naughty И тя виновна, но в по-малка степен.
Хич нямаше да е излишно за сценария ей така както беше в самата сцена да я погледа какви ги върши, да я изчака да изпотроши всичко наоколо и накрая да я метне на рамо и да си я занесе в ап.10 hahaha



А, анджък Mr. Green И така щеше да стане, ако вече не бяха решили за продължението. В 56 как я остави да вилнее, само я гледаше с поглед казващ "разхвърляй бе мило, не ми пречиш, после си полегнем на леглото да си починеш" Както и стана, само още малко трябваше да придвижат нещата там, мааалкичко  Mr. Green Но пусто продължение, не биваше да се сдобряват......

А в Хилса наистина му беше малко, всяка жена би му стоварила бара на главата hahaha

# 54
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
След едно леко раздвижване в 56 еп. щеше да се пръкне наследника hahaha

Хазал и Танер Йолмез. Участваше в последния ѝ филм. Колега е и на Чачун в Прилива...

https://mobile.twitter.com/leylamycupcake/status/918481167095091201/video/1

Последна редакция: чт, 12 окт 2017, 17:39 от Маргарита Н.

# 55
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Чакай и аз да го сложа от РУ че твоя не ми се отваря. Забавни са Heart Eyes
https://vk.com/teammy?z=video138830140_456239250%2F89b27d004067e … pl_wall_-58199741

Пишат че Танер последвал майката на Хазал Wink

Последна редакция: чт, 12 окт 2017, 17:59 от Беллора

# 56
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Освен с Хазал, Танер се е щракнал и с екранната си половинка в Медчезира Laughing Хазар Ергючлю. Хазал и Хазар, една буква разлика Mr. Green


Танер ще е в сериала с Биркан и Синем, т.е. пряка конкуренция на Хазал от следващия четвъртък. Нещо не ми вдъхват доверие новите заглавия, най-много да докарат цифра близка до озета на НИ, но все пак бищо не се знае Peace Аз излагам собствените си мисли.

# 57
  • Мнения: 27 460
 Ох бе  разменила съм буквите   вместо метне станало  менте  hahaha
 
 Ох така искам да видим Чачовото гръбче изпънато   ама ни релеф ни гръб  Crossing Arms Crossing Arms

 шЪ  ма уморите   Joy Joy Joy

 разхвърляй бе мило не ми пречиш после  ша та укрота  Mr. Green  абе  тя когато ги заключи луд го  напрай   спалнята разхвърля , пердета пали  с ножа го рани па го заши  Joy тва със шиенето с конци за зъби  изби рибата   Mr. Green Емир го боли  ама   и каза  не ме мразиш а обичаш    как точно беше? newsm78  Като и показа вратата Фера даде заден   остава при него  ша се праят на щастливи  ooooh!

Ма оставия бе не се съгласявай .   Тя сама   ще  дойде при теб  .


  Не знам ама дизито с Толгахан  и Хандето  не му давам много време  . Rolling Eyes Толгахан е добър . Като го мяркам   по бтв   като кресне и погледне лошо.  Улучили са доблажа .







Последна редакция: пт, 13 окт 2017, 16:09 от femmi2

# 58
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
И 2% да е, те ще бъдат резнати от наЩи ама каквото такова, този сезон много сериали много нещо.....Засега в понеделника са най зле, предполага се че всички са силни истории и то не една а цели 5 Whistling От всички единствено Сьоз-а който вече започна е бетон, да видим Чукура как ще потръгне....

Хазар освен че по-често се използва за мъжко име, също е и името на Касписко море, народите живеещи около него се наричат Хазари Peace
НаЩа Хазалка как си джвака дъФката, голяма свежарка Laughing Къде ли са, Танер и на двете видеа е с едни и същи дрехи на едната снимка закопчан на другата откопчан.... И що пък е последвал майката на Хазал newsm78

Феми в момента масовото мнение е че Хандето била задобряла (да не повярва човек), а Толгахан бил много зле, но нищо не се знае, тя има много фенове, битер ултрасите на сополкая и един колега все ще го преживеят да и се мотае в краката. Тя в момента е на линия с някакъв скандал, а както знаем лоша реклама няма- оставила си гаджето актьор  и се лепнала на богатия му приятел Whistling
А относно Чачовата фигура, от години не бях разцъквала първия сезон на АФК, тези дни попаднах на някакво видео на испански, момента когато след като Ферка заведе малкия Джан у тях, Емко тръгна да я изпраща с колата....Докато вървяха към колата  преди песента Ескик там Ча е като Аполон- висок, слаб, с едно издължено тяло, слаби крака и тънка талия... абе както казах с една дума Аполон Heart Eyes Как можа да го окепази това тяло не знам Rolling Eyes Като сядаше на дивана се очертаваха едни красиви бедра, пък последно в Ичердето кълките му се разливаха по дивана ooooh!

В Чили са на раняването и последвалата смърт на Мелек



Изумени са, досега май в сериал не им е умирала главната героиня.... Ферка е с друг финал за ЛА, а недоразумението ПЕ не същестквува за тях Wink

# 59
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Нещо такова беше Феми, Фера му каза, че го мрази, а Емко се превива от болки, а и се обяснява в любов. hahaha
Скрит текст:
И аз го гледам Толгахан в сериала по БТВ. Озвучава го Виктор Танев, българският глас на Киво. Много ми допада Wink (Един и същ е за всички Кивови сериали, които до момента са излъчени в България). А главната е с гласа на Инджи Grinning Заслушай се...
Ужас doh Съпругата на ГГ му е първа братовчедка, Sick имат и син.
Да, много висок рейтинг на Ичерде newsm47


Общи условия

Активация на акаунт