Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 окт. 2017, 09:47 ч.

Outlander - Тема 3

• 56 888
  • 673
  •   1
Отговори
# 660
  • София
Освен скучно е и голяма боза. Кой говори така? Кой капитан на отряд пее песни? Кой си минава парадно пред прозорците, докато се опитва да избяга? Кой просто взима изписан лист хартия и го носи в печатницата? Кой спи спокойно в една стая с кози и полуразложен труп? И се наливат с уиски за щяло и нещяло!!!
Джейми танцува и говори пълни простотии. Клер гледа като малоумна и му говори като на пълен идиот? И това преди 200 години?
И цялата държава е в кал, само Фрейзърс ридж е с тревичка, хахха. Какви къщи са построили, браво на тях.
Ще гледам, дано ме изненадат нататък...

# 661
  • Варна
Само да кажа, че книгата е още по-трагично. Роджър е пълна депресия, все се оплаква как Джейми не го харесва. Джейми наистина го намира за безполезен, но му търси с какво да се занимава. Бриана пък се беше обърнала на инженер и правеше всякакви подобрения, ловеше дивеч, къщата върти.

# 662
  • София
То и аз не го харесвам Роджър

# 663
В тази серия се залагат мини които тепърва ще гръмнат Тези Браун са големи гадове А Джеими ще си промени мнението за Роджър след като тои му спаси живота

# 664
  • София
5.5

не лош епизод.
Скрит текст:
Клеър откри пеницилина, хехе Wink ама дано Кезая да не е в онези 5%
Джеймс уби л-т Нокс.
Роджър прости много бързо на Бри

# 665
  • София
брей само аз ли гледам? :о
сори за втория пост, но няма как...

Този 6 епизод бе по-интересен от предния, макар пак да сме в зоната на скуката. Но аз си ги харесвам всичките.
Скрит текст:
Видяхме трагедията от миналото на леля Джокаста. Тя се омъжи, уви не за Мърто. Той се появи да я разубеждава, но късно. Имаше някакъв гнусен сваляч дето Джейми хубаво го подреди, готвят капан на Боне, ама да не остане обратното...

# 666
Аз спрях в началото на трета серия, голяма скука.

# 667
  • Свищов
И аз гледам, ама с превъртане на моменти.

# 668
ще взема да изтегля 1 сезон по време на карантината

# 669
  • California
Всеки следващ сезон е все по-скучен, нищо общо с първите.
Няма битки, няма замъци, тотална липса на персонажи.

# 670
Най-накрая една интересна серия
Скрит текст:
Започна глупаво серията, не им ли омръзна от секс сцени, сигурно и на актьорите вече им е до гуша всеки следващ епизод да са голи. 😁 Обаче нататък действието тръгва добре.
Изключително приятно ме изненада завръщането на един любим актьор от първите сезони 😃. Някой, чел книгите, може ли да каже дали ще се задържи дълго в сериала?

# 671
  • София
Колко яко! Супер, че са се сетили за него:)

# 672
  • Вестерос
Аз не съм гледала още този сезон

# 673
  • София
Много тежа серия.

не четете ако не сте гледали!
Скрит текст:
как ме е яд за Мърто, хем го предчувствах, хем не можех да повярвам. Sad
И сега Роджър?! Е, не, не вярвам... Ще има някаква врътка тук. Абсурд да убият и него, уфф, стига вече. :o Предполагам, че Мърто го е спасил или нещо друго ще се е случило, така и не дадоха нищо с него след удара на приклада. Но тази бяла кърпа... Абе подвеждащо е.
Исая май и той си отиде? Дано разкрият и обесят онзи злобен нещастник. Какъв долен мерзавец трябва да си за да застреляш другар в гърба по време на битка.

Общи условия

Активация на акаунт