Против акне/пъпки по лицето 9

  • 50 014
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 290
Аз бих ти препоръчала едно кремче на nuxe. Бях писала за него в темата.

# 736
  • Мнения: X
Колко време пихте Витекс, имаше ли някакъв ефект освен страничния. Иии справихте ли се все пак по някакъв начин с акнето? Ако не съм нахална де Simple Smile
Започнах да го пия един месец след като спрях противозачатъчните, тъй като цикъла ми закъсня с 2 седмици, появиха ми се леки пъпки и лек косопад. Не си спомням много добре, понеже беше отдавна, но мисля, че отначало взимах по две таблетки на ден. Успях месец и половина да го пия, след което започнах по 5 дена преди цикъл, понеже ми помагаше да ми идва навреме. Но сърцебиенето беше кошмарно. Бях пробвала схема от една таблетка през един ден, но пак имах сърцебиене. В крайна сметка се отказах, за да не си докарам някой проблем. По принцип Витексът може да се пие при нисък прогестерон, но ако е висок мисля, че е противопоказно. Бях намерила един американски форум посветен на СПКЯ и алтернативното му лечение. Имаше много дискусии и информация за Витекса, също и за пъпките. Иначе аз нямам кисти или хормонални проблеми, но пък акнето ми се влияе от противозачатъчните.

# 737

Общи условия

Активация на акаунт