Всякакви въпроси относно пералнята - тема 7

  • 35 311
  • 730
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 12 006


За любимите ни помощници - пералните!
Потърсете съвет, похвалете, споделете! 

wash hang

Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4
Тема 5
Тема 6

Ако желаете да следите темата, но няма какво да кажете в момента - натиснете (в горния, десен ъгъл, под името на темата). Не пълнете първите 10-13 стр. с мнения от сорта на "запис", "и аз цоп тук", "хоп", "троп" и подобни празни мнения.

# 1
  • Мнения: 11 443
https://bg-mam.ma/p/1134803/39854671

Рори 72, имаш две програми за памук. Само на първата чрез бутона за температура можеш да избираш от студено до 90 градуса. На втората програма (обознена с едно заострено от едната страна правоъгълниче), която е ЕКО-програма не можеш да избереш такава температура. Там са няколко , зададени атоматично (обикновено 40 и 60 градуса) и можеш да избираш само тези конкретни градуси с бутона за температура.

# 2
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Възможно ли е при програмата за почистване на барабана да взима препарат от дозатора, въпреки че при включването и, индикацията за препарат върху пералнята не свети? Миналата седмица реших да пусна едно почистване, защото мина един месец ползване, сложих същото количество препарат както при първия път( тогава дозаторът беше празен), но се образува страшно много пяна, която започна да излиза от къде ли не и се принудих да спра програмата.

# 3
  • Мнения: 11 443
Ами водата нали тече през чекмеджето. Като сложиш препарат - ше го вземе.

# 4
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Това ясно, въпросът е освен тази прах, която аз слагам в чекмеджето специално за почистването, си взима и от течния препарат, който си стои в пералнята?

# 5
  • Мнения: 5 986
Петя, благодаря за отговора!

# 6
  • София
  • Мнения: 12 006
Това ясно, въпросът е освен тази прах, която аз слагам в чекмеджето специално за почистването, си взима и от течния препарат, който си стои в пералнята?
Ти да не си е айдос автоматичен дозатор, че имаш течен, който стои постиянно в пераляната?

# 7
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Ти да не си е айдос автоматичен дозатор, че имаш течен, който стои постиянно в пераляната?
Да, с i-dos е пералнята.

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 12 006
"Неизправната система за заключване на врати в марките на Hotpoint и Indesit собственост на Whirlpool създава риск от пожар в резултат на прегряване. "
Някой да ми обясни какво общо има заключването на вратата с прегряването на машината???? Някой или е превеждал с левия си крак или се пишат глупости колкото да оплюем марката. Познавам хора с уърпул сушилня и пералня - работят си уредите. Не казвам, че е невъзможно да има дефектни серии. Навсякъде има. Но да напишат точно кои, а не от 2015г. насам..... ми то доста са се извъртяли от тогава.

# 10
  • Мнения: 3 344
Доколкото видях има линк за проверка на уреда.
Аз лично съм патила от дефектна пералня и зная колко ужасяващо е да има риск от пожар.

# 11
  • Мнения: 5 986
Здравейте!
Въпрос за пералня Бош: в упътването пише, че се задава кога да свърши програмата. Разбрах го малко буквално и зададох 9 с идеята да свърши в 9 часа, но като че ли тя стартира около 9 и свърши след около 2 часа. Помислих, че 9 е било след колко часа да свърши, но не пасва сметката от сбора на 9 с часа в който зададох тези 9ч и часа в който свърши. В крайна сметка какво задавам, за да ползвам функцията отложен старт?

# 12
  • Мнения: 1 003
Здравейте!
Въпрос за пералня Бош: в упътването пише, че се задава кога да свърши програмата. Разбрах го малко буквално и зададох 9 с идеята да свърши в 9 часа, но като че ли тя стартира около 9 и свърши след около 2 часа. Помислих, че 9 е било след колко часа да свърши, но не пасва сметката от сбора на 9 с часа в който зададох тези 9ч и часа в който свърши. В крайна сметка какво задавам, за да ползвам функцията отложен старт?

Функцията е "отложен край" - delay end. При нея задаваш след колко часа искаш пералнята да е изпрала, а тя сама си започва според програмата, която е зададена. Във вашия пример, ако на дисплея сте задали 9, и сте го направили в 22ч. вечерта, пералнята ще спре в 7ч.сутринта.

# 13
  • Мнения: 5 986
Благодаря!

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 553
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали свободностояща супер тиха пералня.

Общи условия

Активация на акаунт