🥊Şampiyon🥊 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 25

  • 9 342
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 219






"Şampiyon"/„Шампион“ всяка неделя от 20:00 ч. по TRT1




Един от най-амбициозните проекти, дело на BKS Yapim - „Шампион“ се  излъчва на канал TRT1  този сезон.

Главната роля е поверена на Толгахан Сайъшман, който се превъплъщава  в образа на бившия шампион по бокс Фърат Бюлюкбаши, с прозвище “Кафкас”. Многообещаващ млад и успешен боксьор с блестяща кариера и огромна перспектива в спорта.
Един нещастен случай слага край на всичките надежди на младия спортист. Животът му е разрушен. Боксьорът прекъсва кариерата си и се сбогува с ринга. Отсега нататък той ще трябва да се научи да живее отново.
Но заради шестгодишния си син Гюнеш, на Фърат ще му се наложи да се върне в големия спорт.
И отново на ринга – предстои още един рунд! Започва драматичната  история на баща боксьор и неговия малък син.

Продуцент: BSK Production - Başak Bingüller и Çağrı Bingüller

Сценаристи: Başak Angigün ( Башак Ангигюн) и Alphan Dikmen (Алпхан Дикмен) - известни със сериалите “Кой от нас не е обичал?” и “Черната перла”.
Режисьор: Ketche



С участието на:











 

 „I never dreamed about success, I worked for it!“
Биография
 Толгахан Сайъшман е роден на 17  декември 1981 година в Истанбул. Малко се знае за семейството на Толгахан: баща му е роден в Солун, а майка му е от Трабзон.
Толгахан има по-малка сестра Нил. В детството си Толга обръща голямо внимание на обучението, но и работи, за да печели собствените си джобни пари. Завършва гимназия "Kadıköy İntaş High School" и получава висше образование във Факултета по бизнес администрация в Доус Юнивърсити /Doğuş Üniversitesi/ в Истанбул.
По време на следването изпраща свои снимки до престижна кастинг агенция, от която няколко дни по-късно му отправят предложение да се снима в рекламен клип. А наградите Best Model Of Turkey 2002 г. и Manhunt of Turkey 2004 г. го стимулират да се фокусира върху кариерата си на модел, която само за няколко години се развива много успешно. Работил е в  повече от 20 страни по света, както и в Париж и Милано. Паралелно с дефилетата по модните подиуми Толгахан  изучава актьорско майсторство и драма при Айла Алган.
Всичко се променя, когато през 2005 г. спечелва първа награда на международния конкурс за топ модели "Manhunt International" в Южна Корея.
След като придобива слава извън родината, учудващо и за самия него най-големите продуцентски компании в Турция сами започват да го търсят. Не закъснява и първото му участие в телевизионна продукция.
За Толгахан Сайъшман, влязъл в киното от модния подиум, но чиято детска мечта е била да стане актьор, следват запомнящи се роли и многобройни награди и номинации за актьорско майсторство:
International Altin Cinar Basari Odülü,
Kristal fare,
Най-младият актьор на Kultur University,
magazinci.com - Най-добър телевизионен актьор,
Aka college - Най-добър млад талантлив актьор,
Zirve University 2013,
Oyuncular Sitesi 2013
Най-добрият актьор, който има Group of Fan
Най-добър актьор  - „Altın Zambak” 2019.
През 2017 г. завършва магистратура „Кино и телевизия“ и планира да се реализира и като продуцент. Първото си управленско решение налага в „Сега и завинаги“. Убеждава авторите на сериала да променят работното му име, защото е фен на песента на Таркан.
Толгахан Сайъшман е избран за посланик на културата между Турция и Косово.
Зодия Стрелец. Толгахан обича бързите коли и спорта. Футболът е неговата страст. Запален фен на клуба "Фенербахче". Ето защо актьорът често може да бъде видян на известния стадион "Shukru Saracoglu" да подкрепя своите любимци.
В личен план Сайъшман  държи на честността в  отношенията. Знае, че има славата на Дон Жуан, но е категоричен, че когато се влюби, за него не съществува никоя друга, освен жената, която обича.
"Не крия, че красотата е много важна за мен, но не е достатъчна, за да се обвържа с някого. Една жена трябва да ме убеди, че заемам много специално място в нейния живот. Харесвам вниманието - да ме търсят често по телефона, да ми изпращат съобщения. Ако забрави да ми се обади, значи тя няма място в моя живот. От дете изпитвам силно чувство за собственост към моите близки, приятели", коментира Толгахан.
На 13 февруари 2017 г. на тайна церемония в Лос Анджелис сключва брак с албанския модел Алмеда Абази - "Мис Албания" 2008. На 05 май 2019 г. Толгахан Сайъшман прегърна първата си рожба – сина си Ефехан.

Филмография


 





 
"Сега и завинаги" - можете да гледате тук

 


 
„Сега и завинаги“ - Asla Vazgeçmem (2015-2016)











 


„Черна перла“ - Siyah İnci (2017-2018)




„Сезони на любовта“ - Lale Devri  (2010-2014)




"Eski sevgili" – „Бившата ми Любов“ (2017)




 „Една надежда стига“ - 'Bir Umut Yeter' (2018)



„Не забравяйте, че след всяка тъмна нощ настъпва ярко утро! Животът продължава!“


"Aşk geliyorum demez" – „Игра на чувства“ (2009)





„Sürgün“- „Изгнание“ (2013)



„Elveda Rumeli“-„Сбогом, Румелия“(2007-2009)



"Aşk Tutulması"-„Мач за двама“ (2008)



"Bizans Oyunları: Geym of Bizan“-„Византийски игри“ (2015)



Интервюта

   
   

















   
   


Best Models







 
   








Биография
Амине е родена на 30 април 1993 година в град  Гьотеборг – Швеция.
Амине Гюлше е зодия  Телец – с ярко излъчване, трудолюбиво и много нежно момиче. По националност момичето е шведка, но по корени, не. Майка ѝ е туркиня от Измир, а баща ѝ е иракчанин.
Младежките си години Амине Гюлше прекарва в Швеция. Тук девойката завършва Висше училище по международни отношения.
Тя мечтае да лети и  да стане стюардеса. Родителите поддържат турската култура в семейството, винаги помежду си разговарят на турски и учат на роден език своите деца. Много често посещават и родината си.
На 20 годишна възраст, заедно с майка си, Амине пристига в Турция. Те се установяват в град Измир, а баща й, заедно с брат й, остават на работа в Швеция.
През 2014-а се явява на конкурса "Мис Турция" и го печели, превръщайки се в най-красивата туркиня. Представя държавата и на "Мис Свят" същата година. Така вратите на славата се отварят за нея и тя се превръща в едно от най-популярните лица в южната ни съседка.
След успехите си в конкурсите, тя започва да работи като модел и да участва във фотосесии.
Горещата брюнетка, със силно изразителни зелени очи, привлича вниманието на режисьорите и Амине получава покана да се снима в киното.
В началото на 2015 г. започва сериалът, в който прави дебюта си като актриса и то главна - "Сега и завинаги" (Asla Vazgecmem).
През пролетта на 2017 година започва вторият сериал в акьорската ѝ кариера - "Обичам и двамата" (Ikisini de Sevdim), но проектът  се проваля и приключва доста набързо с едва три епизода.
На 07.06.2019 г. Амине  Гюлше се омъжи за футболиста Месут Йозил.
А в новия филм „Турска приказка“ / 'Bir Türk Masalı' Амине Гюлше пресъздава  образа на красивата принцеса Пери.  Това е първото участие на Амине в игрален филм.





„Ikizini de sevdim" – "Обичах и двамата" (2017)




'Bir Türk Masalı' – „Турска приказка“ (2018)



Интервюта










 














 
 Предишни теми


Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 17:34 от Emiliya

# 1
  • Мнения: 13 219

"Истинската тайна на щастливия живот е да изпитваш удоволствие от малките неща в ежедневието."
 Уилям Морис


В сивия и забързан делник трудно се усмихваме, а имаме толкова поводи за това. Нуждаем се от лъч светлинка, който да ни покаже по-добър хоризонт. Нуждаем се да се замислим за сладките и малките неща от живота, които ни трябват, за да сме щастливи.
Позитивизъм! Това ни трябва, за да полетим над грозното, над маловажното и над дребните проблеми. Нужен ни е оптимизъм, за да сбъдваме мечтите си, за да бъдем истински и да сме смели, за да постигаме целите си.
Нужна ни е една добра дума на място, за да преобърне отношението ни към целия ден.
Вдъхновете се, научете нещо ново, направете нещо различно, усмихнете се и вярвайте в себе си!


Добре дошли в новата ни тема,
приятели!

# 2
  • Мнения: 27 197
Flowers TulipFlowers SunflowerFlowers Sunflower Пу , първа . Емиии , страхотно оформена тема , майсторка си .  
 Ще пренеса поста от изписаната тема , шото ме кефи
Цитат на: Emiliya в сб, 25 яну 2020, 16:10
      


    Искам я Гизем в такива сцени с Толга в "Шампион". Суна ще колабира като ги види .... Joy Joy Joy
    Феми, слагай гифки и не се притеснявай! Аз съм вече на компютъра и можем да се пренесем спокойно в новата тема!


 Мой коментар на цитата
Емиии , не само докторката ще колабира но и албанката JoyJoy като се прибере боксьора вкъщи да не го чака с бухалката Grin
Гизем не съм и фенка но в страстта е добра , но с контрола ще си останете с мечтите за такива сцени като Чачовите. Преди не ги контролираха толкова , сега и алкохола замазват.

 забавление в снега

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 23:06 от femmi2

# 3
  • Мнения: 13 219

     Феми, радвам се, че новата тема ти харесва. Аз се изприщих като видях, че колажите и гифчетата от "Сега и завинаги" са изчезнали, наложи се да редактирам и да ги качвам отново. Но сега всичко е наред,  мога спокойно да отдъхна и да се почерпя! Благодаря ти!



Şampiyon 18.Bölüm 3.Fragman

   

# 4
  • Мнения: 10 356

Flowers BouquetЕМИ* много красиво е оформена Новата тема,
благодаря и да я изпълним с успехите на боксьора,любовта на г-н Иит и Нур,
както и с нови романтични и еротични сцени на любимите ни красавци!!
Heart Eyes


няма да пренасям *Цвят лилав* от старата тема
ще я полеем с нов..и 25* си е юбилей,затова и специална торта
 със специално име*
Flowers Cherry Blossom Yum


Ribbon

Heart Decoration

Ribbon

# 5
  • Мнения: 27 197
Софи ,много красива торта за темата .

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 23:08 от femmi2

# 6
  • Мнения: 10 356


Flowers Cherry Blossom Феми* лилавия цвят с която е оформена темата
е много приятен и си представям ако красавците имаха и лилави шорти,
как допълнително ще украсят постовете..но няма пълно щастие,
ша ни кефи малката черна рокля,която Чачо сваля с обигран жест..
и червена да е, също става..!!

Joy

# 7
  • Мнения: 13 219

Flowers Bouquet ... да я изпълним с успехите на боксьора,любовта на г-н Иит и Нур,
както и с нови романтични и еротични сцени на любимите ни красавци!!
Heart Eyes


няма да пренасям *Цвят лилав* от старата тема
ще я полеем с нов..и 25* си е юбилей,затова и специална торта
 със специално име*
Flowers Cherry Blossom Yum


Ribbon
    Софи, не можех да не те цитирам. Сърдечно благодаря!




     И Фърат ни "поздравява" за ентусиазма и "обещава" да ни направи свидетели на нещо по-екзотично, романтично и еротично! Joy  Kissing Heart  Joy

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 20:01 от Emiliya

# 8
  • Мнения: 27 197
За лилавата  ни тема
Заповядайте , да  ни е сладко и забавно .
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 23:05 от femmi2

# 9
  • Мнения: 13 219

     Фемиии и аз спретнах нещо набързо - шортите не са лилави, но момчетата си ги бива! Stuck Out Tongue Winking Eye





 



 




Скрит текст:
 

# 10
  • Мнения: 10 356
Nature Boom


Фърат държи на думата си и след като е обещал
екзотичното и романтичното ще го бъде..
Gift Heart



при тази гледка в добавка с коктейлите..
друго не ми остава..кеф на макс*
Kissing Heart Joy


Joy Joy Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 27 197

     Фемиии и аз спретнах нещо набързо - шортите не са лилави, но момчетата си ги бива! Stuck Out Tongue Winking Eye





 



 




Скрит текст:
 


 Афродизиааак , карасавци , шорти , море , коктейли , хамам с  ягодки
 хайде да прибавим още
Скрит текст:


 с червените шорти е мама мия , естествен и в  супер форма . Heart

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 22:08 от femmi2

# 12
  • Мнения: 13 219

     Да сложа и Чънарко. В "Сезони на любовта" много ми хареса в романтичните сцени с Ляле.







   



# 13
  • Мнения: 10 356


Nature Boom Уауу..* Чънарко бил палав романтик..но нЕма да скачам повече
 ша са задавя или навехна глезен..
и после Феми* сама на плажа под чадъра с Чачи..
Joy Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 27 197
Еми и аз харесвам Чънарко и Ляле .
Гледаш ли го в късните часове ?
Аз понякога го нацелвам .
Софи ,като се навехнеш супермена ще се погрижи ,ще ти го отстъпя за малко Joyно с пиявицата кво ще правиш ,тя няма да стои мирна и ще те налази че бараш чуждо .
Дано му тресне нещо в армията и да я разкара ама няма да стане....
Ся ще спи сама три седмици ,после ще си наваксат палавниците .
Шаманката щом не е колабирала с любовните ,изгарящи сцени на ашкъма всичко е точнУ нема ревност .

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 23:10 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт