Отговори
  • Мнения: 11 116
ВСИЧКО ЗА АКТЬОРИТЕ
СЛЕД "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА"
********************************************************************
"Вавилон" - новият проект на Халит
Продуценти: Ay Yapımc
Сценаристи: Nükhet  Bıçakçı и Özlem Yücel
Режисьор: Uluç Bayraktar
****************************
Участват:  Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta/Сюлейман/
Участва още: Beren Kasımoğulları /Дениз/

Кратко описание на историята /превод - Варна/


Ирфан е идеалист. Професор по икономика. Животът му се преобръща,
когато е несправедливо уволнен от университета и 7-годишният му син  се разболява тежко.
Една след друга всички врати се затварят пред него.
Ирфан моли за помощ Егеман, приятел от детството на съпругата му Еда, което го въвлича в една мрачна авантюра,
част от която никога не си е представял, че може да бъде. С появата на Илай, голямата му любов, с която се е разделил малко преди сватбата им и която сега е любовница на опасния бизнесмен Сюлейман, започват поредица от изпитания за Ирфан.
 Мрачната афера, в която попада, го среща с младата идеалистка Айше. Ще се превърне ли тя в спасител за Ирфан?

ВСЕКИ ПЕТЪК ПО  СТАР ТВ

**********************************

# 1
  • Мнения: 23 350
Благодаря за новата темичка! 🌺🌺

Идвам с новина.

Оказва се, че освен бебчето, през март ще очакваме и премиерата на нов филм с участието на Халит.
Нищо не сме разбрали, но от юли до ноември са вървели снимките на игрален филм за живота на Мевлана. Днес в една статия пише, че премиера е през март, а Халит играе бащата на Мевлана.
Цяла статия е, не вярвам да са сбъркали, макар че за първи път чуваме, че Халит е бил ангажиран и с този проект.

В анкетата гласувах, че Ирфан и Айше имат бъдеще, но нещата ще се случат постепенно.
Но аз не изключвам и опцията, която вече беше подхвърлена- нито едната жена.
Просто Ирфан и Дениз.
Това май е единственото, което ще иска накрая.
Да му се махнат всички други от главата. 😂

# 2
  • Мнения: 11 116
Чудесна новина! Може и затова тази година престоят на Ергенчови да е бил почти само в Чешме, поради ангажиментите на Халит. Както и по-късното започване на сериала, независимо от първите снети серии.
Ами чудесно. Ще имаме други, нови поводи за обсъждане на събитие от творческата кариера на Халит.

Да, възможно е накрая да остане само с Дениз. Всичко е възможно, но въпросът не е "С коя жена ще бъде Ирфан след време?", а дали конкретно Айше и той имат бъдеще, затова няма да редактирам.
Аз гласувах за постепенно започване на някакви отношения.

Първа любов значи...Ами да я видим как е започнала, как е свършила и първата любов ръждясва ли? Joy
Допускам, че първата любов може да е по-обширна тема в този епизод, както беше синът ми за предния епизод.

# 3
# 4
  • Мнения: 9 732
Mydream благодаря за новата тема  
При мен нещата се позабавиха/ не съм изчела подробно десетина страници от старата тема/ но ще наваксам Simple Smile

Новата тема започваме с новина, и то каква!
Варна благодаря за всичко
Чела съм мъдрости/поезия, афоризми/ на Мевляна, но не съм запозната със семейството и каква роля е имал баща му в неговият живот,  но около премиерата ще има информация , снимки и интервюта.

За анкетата гласувах с втора опция- че нещата ще станат по- бавно,  мисля си също така, че има вероятност Айше да се влюби, след като го опознае, но Ирфан от проблеми, да няма възможност да сподели чувствата и...

Не съм сигурна дали ще гледам новата серия, надявам се на вас, да споделите нещо.


Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 17:22 от Lilims

# 5
  • Мнения: 11 116
Интересно, дали Нур ни подсказа нещо с днешното си включване в ИГ или е чисто съвпадение?!

# 6
  • Мнения: 23 350
Не знам откъде е изтекло това видео

Ирфан и Илай




https://twitter.com/bskery_/status/1223261780899778560

# 7
  • Мнения: 9 732
Не знам откъде е изтекло това видео

Ирфан и Илай




https://twitter.com/bskery_/status/1223261780899778560

Ирфан още я обича! Очите говорят...

# 8
  • Мнения: 11 116
Много хубаво видео! Благодаря на този, който го е "изпуснал" в нет пространството. Много хубава двойка са Ирфан и Илай. Той - интелигентен, в нея има класа. Разбирам напълно фенките на Бирдже! Ако можеха да си простят. Айше бледнее пред тази жена, защото Илай е хубава жена, елегантна, висока. Много трябва да се постараят за образа на полицайката, за да стои добре до Халит, особено като негова любима. За в момента е чудесна, но ако са и намислили друга роля нататък...сцените им трябва да са на живот и смърт. Да увеличат присъствието й!
Леле! Какво нещо е да си талантлив актьор! Все едно наистина са били гаджета!

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 18:24 от Mydream

# 9
  • Мнения: 23 350
От официалния профил са го пуснали


https://twitter.com/babildizi/status/1223260305901465600


Еда: Ако не беше Дениз, ако не бях забременяла, щеше ли да се ожениш за мен?

Еге: Ирфан обърка живота си. Разруши и него, и онази прекрасна любов, която разцъфтя пред очите ни.
        Най-болезненото, според мен, е това.
        Когато сме притиснати между сърцето и разума, и изберем разума, после страдаме до смърт.
        Това е най- ужасното в цялата история.

Еееей, ами хубави са Халит и Бирдже.
Нещо, което, признавам си, не очаквах.





# 10
  • Мнения: 11 116
Много ми харесва начинът, по който разбираме моменти от миналото. Най-често ги изрича Егемен. Страхотно е! Сега отново той говори.

Варна, много благодаря!

Домъчня ми за Илай! Цял живот да страдаш. Направо си е смърт.
За Ирфан сигурно също не е лесно. Още във фрагмана, когато каза "Илай...станала си метреса на Сюлейман" или както беше там, в този смисъл бяха думите. Направо казваше "Как можа? Точно ти?!", но с болка и разочарование, а не със злоба.

То било направо фрагман - част от него е пуснатото видео.
Babil 3. Bölüm 3. Fragmanı! Babil bu akşam 20.00’de
@startv ’de! #ilkaşk

https://twitter.com/i/status/1223260305901465600

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 18:19 от Mydream

# 11
  • Мнения: 5 686
Mydream , благодаря за новата тема! Flowers Rose

Варна вече ни зарадва с хубава новина,  дано така да продължим!



 Халит и Бирдже са много хубава двойка! 
Тя е много красива жена.
Ще видим довечера как са се залюбили, а какво ги чака може и сценаристите още да не знаят.Grinning

# 12
  • Мнения: 7 068


                                                      Честита Нова тема

                                                            

                                               Майдриим, благодаря! Heart






........................................................................

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 18:53 от HELEN60

# 13
# 14
  • Мнения: 654
Благодаря за новата Вавилонска тема!
Харизматична двойка са Ирфан и Илай! Ако знаете колко спонтанно желая да имат втори шанс, макар да е нелогично!

Общи условия

Активация на акаунт