💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 3 /14.09. - 20.09.2020/

  • 49 728
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 1 125
  • София
  • Мнения: 4 429
Игри на волята: България (17.09.2020 )
Сезон 2 Епизод 10



И ОЩЕ ЕДИН




Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
  но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
   на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 



Линка може да се пусне и във VLC player

# 1 126
  • Мнения: 156
Скрит текст:
Снимката на Любо беше доста пипната. А и не помня да са променяли цветове. Обличаха екипите на новото племе. Само Юлиян си облече един път пак червен екип, защото не се чувстваше част от тях. Но не помня къде го бяха преместили.
Че е пипната спор няма, ама и цвета на лентата ли Joy
Юлиян беше при траките, но ходеше с екип на прабългарите.
След сливането не си спомням бяха ли с друг цвят екипи, не мога да намеря и в нета снимки.

Не, не бяха с друг цвят.
Да, порових се малко. Всеки си е бил с цвета на екипа, в чието племе е бил последно, само че всеки е с индивидуална лента.

# 1 127
  • Мнения: 86
Челото на Милен е много зле.

Грим е! Постановка от продукцията... какво друго да очакваме от Тупарев.

# 1 128
  • София
  • Мнения: 4 429
Марешка на същото изпитание.
Не само издържа 75 мин., но и си свали клина - държейки се с една ръка.


       (17.09.2019) ЕПИЗОД 8
 ___

# 1 129
  • Мнения: 115
Каква контузия има ?? Някои сме изпуснали.

Извинявайте е, че се намесвам - къде е Иван от Рибарите?
Контузен и той.

И другото, което беше гадно- Александър благодари на майка си, Ева, милата, как не ревна.
Силна ще дойде като характер.

# 1 130
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Катя е просто отврат.. То бива нестабилност, ама това нейното е примесено и с яка доза инфантилност. Отказвала хляба. Ами още по-добре. Лигла.
Тодор започва да ме кефи, а Йоанна ми пада все повече в очите. Утре съм за Ева. Ивайло ми е отвратителен.

# 1 131
  • Мнения: 777
Аз не разбрах защо не изхарчиха всички грошове. Можеше да вземат и едни яйца примерно. Не видях цената на боба. Ако е бил 20, можеха и него ако върви със съд за готвенето му.

И без това постоянно дават още и още грошове.

Личи си, че Екатерина и Йоана са сестри - и двете ме дразнят Grinning Първата повече. Йоана наскоро започна заради сценария може би. Постоянното натякване, че сестра и е в другия отбор.

# 1 132
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Защото Сашо реши да си запази някои грошове. За мен беше по-добре да вземат пицата - щяха да имат достатъчно парчета, беше голяма, а и по-вкусна. 🤷🏼♀

# 1 133
  • USA
  • Мнения: 7 292
На мен ще ми е криво когато Тодор отпадне,когато и да е.Може да е простичък човек,но е човек и иска да дърпа отбора си напред.Знае за какво е там и ще търпи и ще играе играта.
Защото парче хляб със сирене е храна за бедняци,точно като тях.Бедните българи пица ли ще си купят или хляб и буца сирене? И да са искали пицата или нещо друго,от продукцията са им наредили така,за да изглежда по-народно.
Не мога да я търпя тази откачалка Екатерина и една минута.Толкова неприятен и неадекватен човек скоро не мисля,че съм виждала.
За дуела ще гледаме от некадърник по-некадърник.Който и  да си тръгне,ще е направил добро на отбора си.

# 1 134
  • Мнения: 231
Възможно е Екатерина да играе против Рибарите за да подпомага сестра си. Скандалите, които предизвиква Катя също пречат на представянето на сините.

# 1 135
  • USA
  • Мнения: 7 292
Toва звучи глупаво.Рибарите са никои и въобще не бъркат сметките на другите два отбора.
Йоанна няма нужда от помощ от Екатерина,дори е обратното.

# 1 136
  • Мнения: 86
Защото Сашо реши да си запази някои грошове. За мен беше по-добре да вземат пицата - щяха да имат достатъчно парчета, беше голяма, а и по-вкусна. 🤷🏼♀


Редовно им дават пица, да не мислите, че ще ги държат гладни..
Затова не я взеха!

И вижте как ядоха, спокойно и бавно. Сигурно преди да идат за снимки са ги нахранили с пържоли и всякакви вкусотии.
Човек като е гладен се тъпчи яко, те ядат без апетит.
Постановки от продукцията, мислят ни за тъпи!

# 1 137
  • Мнения: 231
Двете сестри показаха, че са готови да се жертват една за друга. Ако Екатерина смята, че сестра й има по-голям шанс в ИВ е логично да й помага, например като разклаща психически рибарите. Тя лично каза, че има само един човек за когото я е грижа и той е от ловците,  Йоана.

# 1 138
  • София
  • Мнения: 27 160
Браво на Тошко! Simple Smile Само с две свои решения натрупа много положителни точки в актива си и срази конкуренцията на този етап от формата. Дали е стратегия или първичност не знам, по-скоро второто според мен. Такъв си е. Познавам такива като него. Може да са животни, но имат една особена чест и достойнство, които много трудно се намират у повечето хора. Това е защото е видял и най-лошото и сам е вършил срамни и недостойни неща. От улицата и живота или се изгубваш завинаги или развиваш тези черти и си го носиш завинаги.
Ние знаем защо Йоанна гласува за Ева, но в племето и не знаят. Ето на какво подлага Тупарев някои участници. Едва ли е било приятно, но това е положението. Сега жените я намразиха, а не знаят, че более за сестра си и иска да и прати по-лек съперник. Ест. това си е предателство, но не точно... А Симона преди нея как постъпи? Тя първа предаде женската задруга. Явно не харесва Йоанна и номинацията и бе на личностна основа според мен, защото ако се гледат игрите, то Ева бе слабото зведно, а след това самата Симона.
Защо Александър да не се гордее? Все пак победи двама и остана 27 минути стискайци зъби и треперейки. Показа хъс и воля. Нямаше шанс срещу Тодор, но даде всичко от себе си. Можеше и 30, 40 минути да изкара, няма как да знаем. Възпитан мъж, веднага поздрави Тодор, не се е самоизтъквал дразнещо и без причина. Нахрани и племето си, можеше да избере два гласа или разговор със скъпата си майка. А и чак толкова гладни едва ли са били. Няколко часа по-рано имаха банан и ябълка, а се видя, че хванаха и риба.
Утре стискам силни палци за Ева. Не ми се иска да напусне, докато Ивайло едвам го изтрайвам. Голямо разочарование се оказа. С тия изранени крака не го виждам днес. Мисля, че Ева е лек фаворит. Може и да е жена, а той снажен и трениран мъж, но е въздух под налягане. На този етап в Ева вижам повече морално-волеви качества и ще устиска (надявам се).
Жътварите не ми липсваха. Скучни са ми като цяло, а и отделно само като ги видя Ивана и Митко се изприщвам. Сюзън също почва да ме дразни.

# 1 139
  • Мнения: 116
Само да попитам нещо понеже не разбрах и съм пропуснал.
Иван Дракона каза, че го боли кръста и за това го нямаше вчера цял ден ? Извели са го да се лекува за кратко ли ?

Интересно как тогава е кросфитър и ходи по състезания (гледах му инстаграма) Може да му се активира от определени неща като лежане на земята. И аз имам проблеми с кръста. При мен се обостря от дълго шофиране

Общи условия

Активация на акаунт