💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 4 /21.09. - 27.09.2020/

  • 53 878
  • 1 254
  •   1
Отговори
# 495
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От миналата година



Видео: https://www.facebook.com/823911537981309/videos/766975993733261

# 496
  • SF
  • Мнения: 21 096
Забравила съм тази игра.
А миналата година не беше ли задължително мъжете да са с фланелки и ленти на отборите, а не както сега - всички голи до кръста.

# 497
  • Мнения: 1 469
Играта беше тъпа.
Рибарите са тотал щета. Където и да отидат пак ще се скарат за нещо.
Утре ми се струва, че ще падат жътватрите.

# 498
  • София
  • Мнения: 4 429




Линка може да се пусне във VLC player

Игри на волята: България (22.09.2020)
Сезон 2 Епизод 13
и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
  но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА,
    трябва  да се инсталира разширението
 Native HLS Playback
 

# 499
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Много се смях с Катя как ги дразни нарочно и те ѝ се връзват и обясняват като първолаци, особено Христа и Николай, които намирам за леко нелепи на моменти. Николай с женските си избухвания,  а Христа се мисли за повече, каквато не е. Катя определено е по-умна и от двамата. Grinning

# 500
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
Аз си мисля и друго- как пък Николай  не сподели на някого за подсказването или сам не се замисли какво се случва , защо аджеба Йоанна изобщо ще направи такова нещо. Всичко мина и замина между другото като най- естественото нещо.
Специално се загледах в момента с подсказването.Николай не се беше отделил от племето,както твърдеше Йоана,а някой го викна /най-вероятно тя/.И докато му говореше на ушенце,и Алекс ,и Мира гледаха към тях.Така че,на всички им е ясно какво се случи.
Вече се замислям дали и целия сценарий не им е ясен.

п.п.Много тъпа игра тази вечер.Ако не друго,поне трябваше участниците във всеки отделен етап да са от еднакъв пол.

# 501
  • Мнения: 1 796
Рибарите и тази вечер бяха пълен провал. Нямат никакъв шанс тези хора. Разбирам го Дракона защо се е отказал- какво изобщо може да се прави с този екип? Единствения нормален е Александър, но и при него очаквам някаква странност да избие. Мая беше интересна, всички останали са ми като пълнеж- нямат никакви качества състезателни. Стават само за дразнители, но няма как племе изцяло от дразнители все пак....😄.
Как така никой не коментира оказабата "помощ"? Или не е било съществено- кой какво казал- кой какво разбрал- може и сами да си го наредиха или продукцията съвсем ни има за балами.
Христа ме издразни с това- ти си на 30 и нямаш деца! Че от кога жена на 29 е престаряла в наше време? Масово се женят и раждат и по- късно! Освен това е изключително грозно- никой не знае защо на другия живота е такъв. Не е голямо геройство да имаш дете- въпроса е какъв човек ще го направиш. Та в този смисъл не съм убедена, че Христа ще възпита кой знае какви ценности в нейните. Иначе това с паразитите също е голяма глупост.
Николай дразни- даже вече повече и от Иво!

За другите племена- Вайс и Тошко- браво! Все пак ми се ще да има не толкова груби игри. Ваня пак почва със стратегиите- няма лошо- явно е амбицирана да победи, но някак елементарни ми се виждат. Една идея по хитра и завоалирана би трябвало да е!

# 502
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Няма как да не са елементарни, да ви кажа мен повечето ми се виждат простички. Поне тези, които повече дават да се изказват 

# 503
  • Мнения: 4 550
...
Единствения нормален е Александър, но и при него очаквам някаква странност да избие.
...

За мен вчера си изби - Екатерина и Ивайло нареждат пъзел, а Александър протегнал ръце и затворил очи, за да им събира и изпраща енергия. Добре, че Йоанна им се (само)изпрати да ги спаси от реката.

# 504
  • София
  • Мнения: 1 891
Играта си беше тъпа,но и никой от тях не се сети да ги остави да се трепят,а той спокойно да си рови за друга възглавница или да блъфира с грешна.Изобщо никаква мисъл не тече у никой.

# 505
  • Мнения: X
Хич не намирам Александър за най-нормален при рибарите. И там нещо не е наред, ама ще си покаже... Нормален от досегашните там няма.

Ваня ще се окаже по-глупава, отколкото дава заявка да е. Егати комбинациите, егати сметките. Тя май си е въобразила, че няма как да не е тя победител в тия игри и се движи хаотично, без въобще да постига каквото и да било, което да ѝ даде предимство. До никъде няма да стигне така.

# 506
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 292
Не помня от продукцията да са хранили така друг отказал се участник, както го направиха публично с Иван снощи. Явно продуцентитИ са залагали много на него и тръгването му ги е ударило лошо по сценария.
В кой епизод /на коя дата е напуснал Иван? Явно съм го изпуснала . Бих го гледала в нова плей.

# 507
  • Мнения: 776
В кой епизод /на коя дата е напуснал Иван? Явно съм го изпуснала . Бих го гледала в нова плей.

Във вчерашния епизод, малко преди битката (преди да се появят новите участници).

Линк към Вбокс7 - започват да говорят за отпадналите участници о … за Иван - Дракона

Последна редакция: ср, 23 сеп 2020, 01:08 от Nikolay92

# 508
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 292
Nikolay92 , благодаря! Това го видях, но мислех ,че е самото му напускане е било някъде назад.
Явно ще стане ясно по-късно. Или пък няма.

Да беше си тръгнала Христа, вместо него. Отвратително създание.

# 509
  • Мнения: 21
В миналото, както и в сегашни времена, този, който има стабилно семейство зад гърба си, е приеман от обществото много по-добре от друг, който семейството му го избягва. Това имаше предвид Христа. Това че семейството на Екатерина я избягва и тя участва в реалити, за да се види със сестра си, е показател колко нестабилно е състоянието и´. Едва ли се виждат на семейните празници, за които Йоана се прибира.
Отделно начина, по който Екатерина си криви устните, е на човек с психично разстройство. Самата тя има и всички симптоми на абстиненция.
Според мен Екатерина прави всички в племето на луди, видя и на Николай слабото място и постоянно го нервира. Ако не я изгонят всички ще полудеят, точно затова и психично болните ги отделят.

Общи условия

Активация на акаунт