💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 5 /28.09. - 04.10.2020/

  • 51 505
  • 1 107
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 476
А защо предлагат на Христа разговор за 100 гроша, при положение, че знаят, че има 50??? И как можаха да не им предложат нищо смислено за купуване? Баси малоумието!

# 706
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А защо предлагат на Христа разговор за 100 гроша, при положение, че знаят, че има 50???

Защото трябва да ни покажат какъв прекрасен човек е Екатерина.

# 707
  • Мнения: 538
Само аз ли разбирам какво говори Джери? :/

Аз я разбирам чудесно. Освен това ми е много симпатична.

+1

Джералдин учи в езикова гимназия, има различна "напевност" в говора от чуждите езици, които владее.
Често срещано при много съвременни деца и младежи.

# 708
  • Мнения: 12 391
И аз й разбирам всичко на Джери. Смахнато говори, но не един тийнейджър е смахнат Joy
Иначе изглежда мило и възпитано момиче, сериозно и тн.

Играта я намирам за тъпа защото ако можеш да си подпираш ръцете на тялото, нещата придобиват съвсем различен вид от това да ти висят във въздуха.

# 709
  • Мнения: 156
ако състезател, който има да кажем 50 гроша отпадне, какво се случва с тях?
Утре ще разберем.

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
Въпрос-спойлер:

Скрит текст:
Някой знае ли кой отпада след Ивайло и Симона?

Simple Smile

# 711
  • Мнения: 2 714
Относно играта - в миналия сезон имаше подобна, но тогава не държаха топка, а цилиндър, върху който имаше топче и през определени интервали добавяха от двете страни на цилиндъра нови елементи. Та тогава единствено едната близначка беше с обратен хват, както беше Христа. И спечели. Накрая водещата изкоментира, че само тя се е съобразила, че по този начин мускулите се натоварват по-малко. Явно това какъв хват ще изберат участниците е въпрос на стратегия и съобразителност, защото иначе предполагам щяха да ги инструктират как следва да държат пръчките.

# 712
  • Мнения: 4 550

+1

Джералдин учи в езикова гимназия, има различна "напевност" в говора от чуждите езици, които владее.
Често срещано при много съвременни деца и младежи.

Не знам какви точно езици учи Джералдин, но подобна "напевност" в английския и немския няма. Още повече, и двата езика са много по-равни като звучене от българския и ако на някои от нас ни е трудно да разберем какво точно казва на български, съм убедена, че с подобен маниер на говорене на другите два би била още по-неразбираема.

Може би италианците и испанците говорят по такъв начин и се хилят по-често Thinking

# 713
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:

+1

Джералдин учи в езикова гимназия, има различна "напевност" в говора от чуждите езици, които владее.
Често срещано при много съвременни деца и младежи.

Не знам какви точно езици учи Джералдин, но подобна "напевност" в английския и немския няма. Още повече, и двата езика са много по-равни като звучене от българския и ако на някои от нас ни е трудно да разберем какво точно казва на български, съм убедена, че с подобен маниер на говорене на другите два би била още по-неразбираема.

Може би италианците и испанците говорят по такъв начин и се хилят по-често Thinking

Нито едните, нито другите. Начинът на говорене на Джералдин няма нищо общо с изучаването на чужди езици. Напевност няма, а рязане с банциг.

# 714
  • IT
  • Мнения: 3 704
Е то беше ясно, че Христа нама да падне. Тя е свикнала да си натоварва ръцете със сешоара и четката. Аз ако го правя това по цял ден ще окапя сред първият час още.
Джералдин не говори никак напевно, по-скоро рецитира и дикцията в никакъв случай не наподобява нито италианско нито испанско говорящите.
На мен най-смешна ми е Ивана, дори повече от Христа. Птицечовка 2.0

# 715
  • Мнения: 896
Здравейте, въпреки че още съм бясна на продукцията, от хвърлянето на по едно око установих, че участниците този година дори не са си научили репликите от сценария както трябва!
Подборът няма да го коментирам- сигурно някоя фабрика за корнизи, ще удари кьоравото с производство , за да има къде да се закачат всички " пердета" от формата.
Единствените читави хора там са Влади и Любо, жалко че и тях ще ги омаскарят според сценария.
Игрите са нагласени и предварително предопределени( за дубъли не искам да говоря)
Затова и Тошето "блесна", а пък на Ванчето й "беше дадено " да ни подскаже.
Много се дразним на сагата с двете сестри, но на Вайс и Сюзън не, еми не са ни го режисирали така или все още.
Това не са  игри на волята, а игри на търпанието на зрителя...😀

# 716
  • София
  • Мнения: 4 429

Игри на волята: България (01.10.2020)
Сезон 2   Епизод 20

и още един  


Линка може да се пусне във VLC player



и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
  но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА,
    трябва  да се инсталира разширението
 Native HLS Playback  
Скрит текст:

# 717
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Това не са  игри на волята, а игри на търпанието на зрителя...😀

 Така, де! Игри на волята на зрителите. Head Band

# 718
  • Мнения: 6 529
Аз съм потресена...Самото движение в темата показва какво е нивото, преди не смогвах да чета и да пиша.
Направо се страхувам какво ще гледаме още 40 минути.
Вчера участниците по никакъв начин не бяха изолирани един от друг и остава да витае усещането за нечестна игра. Днес пък им дават някаква безумна игра без ясни правила, захвата на Христа и позволяваше да стои така до утре. А, фактът че показаха победителят преди играта да приключи, само потвърждава мнението, че от продукцията са малоумни.
Иво безумно ме издразни, искам да напусне безславно.
Иначе Христа ме изненада, смятах че ще падне.

Кога показаха победителят? До вчера Христа беше по-ниска от тревата, не можеше да ходи, а днес как подскачаше след победата в кавички

# 719
  • София
  • Мнения: 1 891
На рекламите-дадоха Христа как търгува,а Катето как великодушно й предлага пари Simple Smile

Въпрос-спойлер:

Скрит текст:
Някой знае ли кой отпада след Ивайло и Симона?

Simple Smile

Отговор-спойлер

Скрит текст:
Разбрах,че Джералдин излиза 17-та,от коментар във ФБ

Общи условия

Активация на акаунт