💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 6 /05.-11.10.2020/

  • 52 139
  • 1 397
  •   1
Отговори
# 690
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Оле, вярно че имаше игра, в която Анка издържа 3 секунди май.. Grinning Някой помни ли дали това беше играта?



# 691
  • Мнения: X
Някой успя ли да познае номинираните ловци?

Скрит текст:
Ловците са с клиновете.



Другия крак май е на Симона, твърде дълъг е за Йоанения и твърде тънък за Лазариновия.
Скрит текст:
Вторият крак е мъжки и сигурно е Лазаринов, чорапите са служебни и са еднакви явно за всички, не е Ваня това

# 692
  • Мнения: 3
Търсих във форума, но не намерих информация защо Джералдин се казва така. Каква е по етнос? Или е българка с поредното нетипично за България име?

# 693
  • София
  • Мнения: 27 157
А, ей това беше. Не е истина просто, хаха Simple Smile))
А Радостина на делвите би някой мъж, ако не се лъжа. Дали не беше Стоян, оф не помня вече. А на финалите пак повториха играта и Пламен победи Юлиян, а Добата и Веско отпаднаха.

# 694
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Докато търсих снимка с Анка, умрях от смях, като попаднах на една корица от миналата година.

# 695
  • Мнения: 896
200 000 хиляди... хиляди хиляди.... 200 милиона или?
Айде де , милиони! Човекът за милиарди се гласи!😀
Ако питате мен за този цирк човек да потъпка себе си пак са малко!

# 696
  • София
  • Мнения: 4 429


Игри на волята: България (07.10.2020)
Сезон 2 Епизод 24





и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
  но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА
и да се предава на телевизор

    трябва  да се инсталира разширението  


Последна редакция: ср, 07 окт 2020, 23:54 от Mari_Mar

# 697
  • Мнения: 2 357
А веднага ли ще ги прехвърлят към другите, ако останат петима играчи? Защо си мисля, че миналата година си играха доста време така прабългарите.

# 698
  • Мнения: 4 664
"Малко същественце" - тия двете не са много наред... Да се махат, противни хора!
това съм го изпуснала, кой го е казал и по какъв повод? Благодаря Simple Smile

# 699
  • Мнения: 166
Директния линк е към Откраднат живот.

# 700
  • Мнения: X
Търсих във форума, но не намерих информация защо Джералдин се казва така. Каква е по етнос? Или е българка с поредното нетипично за България име?
С фамилия Тодорова май беше, каква да е. Просто мама и татко са с интернационално мислене. Споменахме тук няколко комбинации от "модерни" чуждоземски имена и типично нашенски фамилии, та обсъдили сме въпроса - общо взето тук не се заявиха много фенове на такава комбинация.
О, Боже, сестра ѝ се казва Флорънс!

"Малко същественце" - тия двете не са много наред... Да се махат, противни хора!
това съм го изпуснала, кой го е казал и по какъв повод? Благодаря Simple Smile
Катя каза, за сестра си, че "има едно малко същественце", което е нейното племе.

Последна редакция: ср, 07 окт 2020, 23:56 от Анонимен

# 701
  • IT
  • Мнения: 3 704
Директния линк е към Откраднат живот.

Тъкво щях да пиша същото

# 702
  • София
  • Мнения: 4 429
Директния линк е към Откраднат живот.
ОПРАВИХ го!

# 703
  • Мнения: 177
Според мен това със закуската ще го интерпретират като "психо" атака и няма да се разкрие тайната, нито да има драма със сестрите. Ще решат, че някой го е направил нарочно, за да се дразнят всички останали от племето или да се настроят срещу получателя на храната.

# 704
  • Мнения: 6 491
Любо какво я е взел Джери под опеката си. Леко и вменява разни "правилни" мисли на люлките. После на играта пак все я мисли, тцъ, тцъ. "Джери, добре ли си?"  Тоз батко, бе!

Явно спестиха един курс и Рибарите са ги оставили за публика, да не скучаят, милите.

Катя и Йоанна били отбор... омръзнаха ми с техните тъпотии. Екатерина като вземе да се лигави говорейки и мъчейки се да оригиналничи, много дразни. Разедени ги и изнерви още в началото със скандалите с Ивайло, сега се самоотлъчила от племето.Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт