💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 6 /05.-11.10.2020/

  • 52 146
  • 1 397
  •   1
Отговори
# 1 215
  • София
  • Мнения: 4 429




Игри на волята: България (09.10.2020)
Сезон 2 Епизод 26




и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
  но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА
и да се предава на телевизор

    трябва  да се инсталира разширението  


Скрит текст:

# 1 216
  • Мнения: 1 469
Чудесна победа, Симона не и даде шанс, въпреки, че в началото се забави а после се връща да гледа пак числата.
Да видим ще има ли нов гаф с тия грошове.

Тошко нещо се издразни, но явно не харесва стратегическите ходове на Ваня.

Принцесата я очаквам на реката да постигне още нещо в живота другата седмица...

# 1 217
  • Мнения: 12 402
Гледам сега със закъснение. Истинското мъжество се намира в това да можеш да поздравиш за успеха някого, когото не харесваш. Ловците тотално се провалиха в това, а омаловажаването на успеха на Ваня от страна на Тодор е още по-жалка картинка.

От друга страна Ивана. Абсурдна е тази девойка. Любо виждал, че Влади май нещо й се дразни. Е как да не се дразни на някакво кифле, което си мисли, че е неотразимо, а то всъщност е нелепо.

От трета страна Николай е много смешен как е уверен,че е най-добрият и всеки път като не го избеуат, се потриса Joy

# 1 218
  • Мнения: 4 562
Гледам сега със закъснение. Истинското мъжество се намира в това да можеш да поздравиш за успеха някого, когото не харесваш. Ловците тотално се провалиха в това, а омаловажаването на успеха на Ваня от страна на Тодор е още по-жалка картинка.
...

Чудя се, като се гледат сега отстрани, ловците дали се харесват и дали още си мислят, че Ваня е най-големият проблем в племето.

Иначе сладката двойка според Йоанна, Борислав и Симона, си приличат много по това, че са глуповати, а с голямо самочувствие.

# 1 219
  • Мнения: 10 602
А има ли сформирана двойка след края на играта?

# 1 220
  • София
  • Мнения: 1 891
Другия път май ще има тайно заснети разговори.. Или поне така изглеждаше от промото.
Мда,и то точно при ловците.От седмица насам продукцията упражнява неистов напън с всякакви средства да ги пречупи.Дано не подадат...
Защо се чудите за тези грошове-отиват си и се трупат само към вип-племето на жътварите.Доста нагло поведение.
Обаче разчитам на Лазаринов(само той е нащрек) да се усети ,че да си богат е нож с две остриета-може да се превърнеш в апетитна жертва.Разбира се,той това сега няма да го разбере,защото за плячкосване на чужди грошове знаят само жълтите.Инак Симона щеше да си ги поиска Simple Smile А Христа да ги носи.
А видяхте ли безценното предимство,което дадоха на Симона ? ха-ха

# 1 221
  • София
  • Мнения: 759
Другия път май ще има тайно заснети разговори.. Или поне така изглеждаше от промото.
Мда,и то точно при ловците.От седмица насам продукцията упражнява неистов напън с всякакви средства да ги пречупи.Дано не подадат...
Защо се чудите за тези грошове-отиват си и се трупат само към вип-племето на жътварите.Доста нагло поведение.
Обаче разчитам на Лазаринов(само той е нащрек) да се усети ,че да си богат е нож с две остриета-може да се превърнеш в апетитна жертва.Разбира се,той това сега няма да го разбере,защото за пленяването на чужди грошове знаят само жълтите.Инак Симона щеше да си ги поиска Simple Smile
Би трябвало и рибарите да знаят за грошовете. До миналата седмица, съюзникът беше до края на номинационната игра, после или се връщаха заедно или съответно сам/а и разказваше на племето какво е станало. Би трябвало Чудомир (нали Ивайло него си избра) да им е разказал.

Последна редакция: сб, 10 окт 2020, 01:31 от geriiii_

# 1 222
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Чудомир спомена пред племето, че няма идея какво се е случило с грошовете на Ивайло. Съплеменниците му специално го питаха по този въпрос. Даже спекулираха дали на Ивайло му е била дадена възможност да избере на кой играч да повери жълтиците.

# 1 223
  • София
  • Мнения: 759
Чудомир спомена пред племето, че няма идея какво се е случило с грошовете на Ивайло. Съплеменниците му специално го питаха по този въпрос. Даже спекулираха дали на Ивайло му е била дадена възможност да избере на кой играч да повери жълтиците.
Права си!  Така беше, явно съюзниците гледат играта, но от разстояние и не остават там за финалните думи.

# 1 224
  • София
  • Мнения: 5 551
Епизодът днес затвърди подозренията ми, че Тодор е научил думата "стратегия" по време на предаването. Любимата ми сюжетна линия до момента е системният отказ на номинираните участници да изберат Николай в битките за предимство. Не бива да се прави път на простотията.
Йоанна заема почетно място в класацията ми за "Най-неприятен участник в български риалити формат", която до момента се състои само от Аня Пенчева, Ирина Сарачинова и Динко Вълев.

# 1 225
  • Мнения: 896
Според мен това с жълтиците много,много не са го домислили!:mask:
Нямаше как да има жълтици днес , защото Христа е сред заподозрените за "обилната закуска".Ако беше станала размяната , кръгът щеше да се стесни и скоро накой да се досети(!!??).Явно искат драмата със сестрите-ред сълзи, два сополи и т.н😄 да я продължат още известно време.

# 1 226
  • Мнения: 1 925
Искам всеки път да не избират Николай за съюзник Joy Днес как нервно подрусваше крак пред камерата Joy
Битката беше много гадна, направо някакво измъчване беше.
До сега спойлерите за отпадналите бяха верни и знаех, че днес е ред на Симона, но останах изненадана. И макар и двете да не са ми симпатични, определено Симона е по- добрият избор за оставане. Още повече, че Христа нямаше никакъв шанс срещу който и да е. Липсва й енергия и се личи отдалеч.
Айде да ги видим уибите малко в уезиденцията, вуеме е.

# 1 227
  • Мнения: 1 798
Добре де, каква е тази подигравка сега със закуските? Защо лъжат Катя - предлагат й да купи нещо, което има уловка. Тя искаше да направи услуга на сестра си, а реално я поставя в още по неприятна ситуация - това си е направо гавра.

Много грозно беше това поведение на Боби на елиминациите, не беше мъжкарско. Може би не харесва Ваня изобщо и чак го прие като обида, че му се предлага дори и фиктивно.

Христа загуби достойно - бори се. Дори накрая ми стана леко симпатична. Ама как пък избра тази Мира - хич ли не се усети, че онова онзи път беше късмет.

Симона беше по-добра - спор няма и по принцип си е много по-добра в игрите, но има нещо което ме отблъсква в нея. Дори не мога да преценя какво.

Николай е по откачен и от Катерина май.

Ивана е много зле, ама много. Много е хитра, но не мисля, че ще постигне това, точно това за което мечтае - водеща и т.н. Тя най малкото не може да говори правилно. Интересно арабския от къде го знае - сигурно е имала някой спонсор.

# 1 228
  • USA
  • Мнения: 7 293
Много ми е забавна тази Ивана,която няма да стигне по надалече от московските хотели с противни чичяци,тръгнала да държи сметка на човек,който си рискува живота във всекидневни мисии.

На дуела,исках Христа да спечели,но нямах много надежди.Не харесвам Симона,намирам я за глупава и груба.
От жените -моите фаворитки са Ваня и Джералдин,от мъжете - Милен и Тодор,като последно време Тодор трупа черни точки.

# 1 229
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Много се радвам, че Симона победи! Голям кеф!
Гледам, че Сашо е прописал тук.
Алекс, извинявай, ако сме те обидили с това, че те нарекохме проповедник, явно такъв ти е тонът. Супер споко си, евала! ✌🏻
От следващия епизод става ясно, ме ловците няма да са на реката, защото Ралица казва "Отивате на дивата река", тоест някой друг ще е. 😁

Общи условия

Активация на акаунт