💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 7 /12.10. - 18.10.2020/

  • 62 455
  • 1 988
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 9 700
Значи Продукцията "лекиииинко" се е подсигурила, ако естествената тъпота не свърши работа.

# 286
  • Мнения: 896
Да , на крива ракета космоса й пречи!😀
Как пък видя от не знам колко метра , че жълтото се размивало...( коментирам изказването на Вайс)

# 287
  • София
  • Мнения: 4 429
Игри на волята: България (12.10.2020) - част 1
_


Сезон 2 Епизод 27
  част 2








и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
  но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА

    трябва  да се инсталира разширението  


Скрит текст: Скрий

Последна редакция: вт, 13 окт 2020, 00:35 от Mari_Mar

# 288
  • На острова
  • Мнения: 1 273
Е, Любо нали уж инженер, никаква инженерна мисъл. Въртеше се около Ивана като муха без глава. Въпреки всичко, аз си го харесвам него. Простено му е.

Николай е уникален образ, наистина в това племе разбиват стереотипите. Гледаш го един кльощав и инфантилен, ама изнесе играта. От друга страна гледаш Чудомир и си викаш колко е фит, а всъщност гола вода. Вместо Алекс трябваше да е Ивайло и вместо Мира, някой друг, който и да е всъщност, и мисля щяха да са  с реален шанс да се докоснат до резиденцията.

Катя игра добре в играта, но просто не мога да я слушам как кълне и лак се изказва негативно за околния свят. Какво им вика “отивайте на реката и умирайте/изгнивайте” ли, някакъв страшен хейт. И като я вкара лудата походка и ми идв да превключа канала.

Не разбрах защо Джералдин си беше втъкала така гащите в междубузието, да и е по-лесно да плува ли 🤷🏼♀

# 289
  • Мнения: 1 443
Много добре се получи разпределението на териториите. Най-много исках Жътварите да са на реката и те са там.People Dancer Ето, добре са се наяли, за да има откъде да свалят сега.
От тяхното племе само Любо харесвам, но той не се впечатлява чак толкова от реката.

Чудомир досега мълча, мълча и сега, когато най-после имат известно спокойствие (като за тяхното племе) в групата и реши да дърпа Катя за опашката, при това абсолютно излишно. Много честолюбив и обидчив се оказа. Решил е да изземва ролята на Ивайло ли, що ли... Катя пък, за моя изненада, реши да не прави скандал. ;р

Тодор според мен не беше агресивен с Йоана. Явно, че го беше издразнила. След като го гложди, защо да не я пита, не са водили безкрайни спорове и да са точили локуми. Тя се опитва да го изкара съвсем черен. Вече дали е щял да гласува за Милен - божа работа. Хубаво стана, че се раздвижиха нещата поне при тях.


Чудото в колажа е най-трътлестото свинксче. Smile

# 290
  • Мнения: 12 402
На мен ми беше мъчно за Алекс, изглеждаше толкова безпомощен във водата. Искаше момчето да направи нещо, ама то като не можеш да плуваш, не можеш.

Любо можеше и по-добре да се справи, ако Ивана не беше окупирала пъзела. Рибарите оставиха Катя и само й помагаха без да пречат да реди. Ивана го заградила отвсякъде и няма никаква, ама никаква идея какво всъщност прави.

# 291
  • Мнения: 1 443
Да наистина, Любо ми е много странно, че толкова се мъчи на пъзелите. Аз от инженер очаквам да е изобретателен, но очевидно нямат връзка двете неща. :Д

# 292
  • Мнения: 4 562
...
Чудото в колажа е най-трътлестото свинксче. Smile

По-точно "вълче с крилца" Joy

# 293
  • Мнения: X
Чудомир и той постави абсолютен рекорд по #нищонеможене - Ивана го би и на плуване, и на хвърляне на топка. Накрая,  добре че някой му даде акъл да хвърля топката "бабешката", та успя да нацели коша пак от n-тия път. Досега не е блеснал в нито една игра, все не била неговата. Муден, бавен, неориентиран, тотал щета.

# 294
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Имам някакво лошо предчувствие за Ловците след утрешната битка. Дано не съм права...

# 295
  • София
  • Мнения: 5 551
Как пък видя от не знам колко метра , че жълтото се размивало...( коментирам изказването на Вайс)
Във форума също беше отбелязано, че липсват белите орнаменти на жълт фон или, че изобщо не се виждат. Предполагам, че и на място се е забелязвало и съотборниците му са му казали.

# 296
  • Мнения: 474
Имам някакво лошо предчувствие за Ловците след утрешната битка. Дано не съм права...

На промото гледат отчаяно, както и Жътварите. Може първите 2 отбора да избират, а 3 -тия да се разпадне. Чудомир не е изтеглил късата клечка, а по скоро племето я е изтеглило с него. За мен Ники има много голям хъс за игра, както и Катя.

# 297
  • Мнения: 1 469
Рибарите утре ще сложат Катя да вади коловете. стува ми се самоубииствено, това е игра за Чудомир, да има шанс да свърши нещо като хората. Ама може да нямат избор горките.

# 298
  • Мнения: 474
Рибарите утре ще сложат Катя да вади коловете. стува ми се самоубииствено, това е игра за Чудомир, да има шанс да свърши нещо като хората. Ама може да нямат избор горките.

Трудно ще го бутат, но Катя със силната воля, едни трупи няма да я спънат. Както видяхме капитана Ивчо го изпрати.

# 299
  • София
  • Мнения: 1 891
Оф,и аз,уж съм подготвена психически,че продукцията ще ги разбие,но все си мисля,че е рано още.
Не е пандора това за мен.Тогава казваха,че нищо не е така,както изглежда.Какво ще бъде,идея нямам.Може и нищо да не е.
Но като цяло имат някаква подготовка,защото се започват някакви разговори по темата.Дори тъпите жътвари са на мнение,че им трябва човек с пъзелите,но защо им е и те не знаят.Нали ще трябва да го пазят и да пъдят свои?
Страшни скукари.А този Влади как се пази от отговорност,голяма мишка е.Ивана и плува,и стреля,и пъзел реди,но накрая само тя е на топа на устата.Любо за първи път ме разсмя-можем да редим пъзели,просто ни трябва повече време Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт