💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 7 /12.10. - 18.10.2020/

  • 62 454
  • 1 988
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 6 529
Всичко е лъжа и измама...тоест сценарий

# 601
  • Мнения: 1 020
Дано номинират най-сетне Ив(ана-мария), че да се свършва тази мъка. Вече не знам коя поред игра нищо не прави освен да стои до пъзела и да чака някой да го нареди. Че и недоволства, че не се е справил, а тя удобно забравя, че са двама там и тя е втория. Ужасно хитро и нагло същество.
А докато останалите отбори препишат пъзела рибарите направиха трета световна война...
Ако искаха да запазят племето трябваше да вземат жътвар - те са и на номинации, почти сигурно щяха да ги претопят. Сега запазват и мъката на реката и племето.
А Алекс, както в повечето игри, отново не разбра къде се намира и какво трябва да прави...

# 602
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Гледах със закъснение, но успях да ви изчета и виждам, че не сте коментирали нещо, което ме гложди. Само на  мен ли ми се струва странно това супер бързо нареждане на пъзела от Катя все едно е редила стотици такива преди това? Та тя не се замисли за миг какво точно да се прави, а започна директно без никакво колебание. Да не говорим, че беше директно след дънерите. И колко удобно точно сега да пленят човек- Ами ако бяха спечелили ловците? Сигурно щеше да има план 'б' като сценарий, но много се съмняват от продукцията с този пъзел.

Всичко е така, само защото сестрите са гениални.

# 603
  • София
  • Мнения: 5 712
Гледах със закъснение, но успях да ви изчета и виждам, че не сте коментирали нещо, което ме гложди. Само на  мен ли ми се струва странно това супер бързо нареждане на пъзела от Катя все едно е редила стотици такива преди това? Та тя не се замисли за миг какво точно да се прави, а започна директно без никакво колебание. Да не говорим, че беше директно след дънерите. И колко удобно точно сега да пленят човек- Ами ако бяха спечелили ловците? Сигурно щеше да има план 'б' като сценарий, но много се съмняват от продукцията с този пъзел.
Не само и "наредиха" пъзела на Катя, ами и изкараха и трупите... нали видя с каква лекота ги "извади"... всичко и беше подготвено предварително, та и Алекс Мозъка  и  изпратиха на помощ, за да може уж тя да нареди пъзела. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 604
  • Мнения: 10 500
Горкото момче, къде попадна?! Тия ще го побъркат... Аз също си мислех, че ще дръпнат от Жътварите, не знам защо очаквах Вайс, сила им трябва, Катя на пъзелите и сама се справя.

# 605
  • Мнения: 104
Колкото и да си мислим дали е сценарий или не - истината е една за мен - Катя има воля, има спортен хъс, има огромно желание да играе. Алекс, Мира, Ивана и да им дадат да изпълнят тази сцена не могат. Аз не поставям под съмнение победата на Катя днес, не търся конспирации - зарадвах се от сърце, че това крехко момиче беше повече мъж от мъжете. Получи признание от другите племена, а от своето за награда "капитанът" Алекс й  вдигна скандал, започна да се мята по пясъка и да търси внимание. Отиди, поздрави я, стисни й ръката, че само заради нея и Никито сте спасени. Катя може да си има недостатъци, като всеки от нас, но това е игра и ги разбива това момиче. Все повече й симпатизирам. Знам, че е малко куку, но  то в това племе рибарско кой не е. Ох, тези мъже големи женчовци  ми се струват - Алексчо или Сашко, Чудото, Ивчо. Катя в добра среда мисля ще е съвсем ралична - пак ексцентрична, но в по- добра версия.

# 606
  • София
  • Мнения: 4 429





 и още един

Игри на волята: България (13.10.2020)
Сезон 2 Епизод 28






и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
  но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА

    трябва  да се инсталира разширението  


Скрит текст: Скрий

Последна редакция: вт, 13 окт 2020, 23:43 от Mari_Mar

# 607
  • Мнения: 2 357
Аз също симпатизирам на рибарите и на Катя, освен това не съм от най-наблюдателните и конспиративно мислещи. Обаче това нареждане със замах на такъв сложен пъзел с доста изявена техническа част..не знам, възможно е и да е гениална.

# 608
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Искам две неща да напиша.

1.Алекс, много се изложи, беше в грешка. Всичко, каквото ти казаха беше така. Катя ви спечели играта с пъзела.

2. Трябваше да вземете Вайс, за да станат жълтите пет и супер слаби. Така щяха те да са разпадналият се отбор. Много голяма грешка е това.

# 609
  • Мнения: 1 187
Не смятам че днешната битка е била сценарий. Може да е гледала миналия сезон? За дънерите пък толкова се забави.. Влади и Тодор ги вадеха за секунди, не виждам как са били "предварително приготвени". Както и да е за мен тази воля с която игра е много трудно да се "изиграе". А защо Алекс отиде на пъзела като е трябвало да бъде Мира се надявам той самият да сподели.

# 610
  • Мнения: 12 400
Не виждам какво толкова сложно има в този така наречен пъзел, че да търсим конспирации. Имаш на практика да построиш три кръга и трябва да съобразиш, че вътрешния се прави с най-късите тръби.  И преди това да сложиш кръга така, че да съвпадат дупките. Толкова, другото е въпрос на навиване Grinning

# 611
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Защо ѝ е една от най-любимите битки?



Всички битки да спечели тази жена, за мен е...
е всичко го е написала с ирония, то се вижда 🤣

# 612
  • Мнения: 10 500
Катя е силна на пъзелите и на инат взема игрите. Доста е скандална и им лази по нервите, но ми допада заради това, че не им саботира игрите, напротив тя и Николай са играчите, които най-много се раздават и които най-много отнасят от всяка битка, ама верно и двамата не ги слушат главите. Тройката при Жътварите не ми допада и е време Ивана да я изкарат, участник с никакви качества и само защото е влязла в коалиция, която й варди гърба. Предпочитам Влади, Джералдин и Любо пред това някой от тях да си тръгне и отново да остане подлата Ивана.

# 613
  • Мнения: 104
За мен е абсурдно да вземат Вайсчо. В друго племе без принцесите си и верни поданички грам работа няма да свърши. Рибарите имтуитивно усетиха, че човекът, който наистина ще се раздаде, без тънки сметки и глупави стратегии е само Милен. За мен иьборът им - на Катя и Николай е супер. Милен е един от най- свестните играчи.

# 614
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Лелее потресена съм. Ей тва е воля!40 килограмовата катя изкопа 3 дънера и нареди пъзела и то първа.. Аз ако бях още на първия дънер щях да се срина психически. Направо се разпищях от радост като спечелиха, но жалко че пак направиха скандал.
Те се хранят от скандалите, надъхват се 🤣

Общи условия

Активация на акаунт