Къде в Пловдив ??? - 88

  • 32 452
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 54 390
Той е Хита, не Хит.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
Коя лаборатория на Бодимед или Синево работи утре? По гугъл нещо не успявам да се ориентирам.

# 722
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Синево работят, но ако ти трябва за ПСР, в момента временно е преустановено взимането на проби за това. Имаше съобщение на сайта им.

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
Благодаря, не, трябват ми за взимане на секрет от бебе, че има хъркана в ноздрите и педиатърката мисли, че е бактерия.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 1 095
Благодаря, не, трябват ми за взимане на секрет от бебе, че има хъркана в ноздрите и педиатърката мисли, че е бактерия.
Бодимед също работи утре на бул. „6-ти Септември“ 104

# 725
  • Мнения: 6 937
Bodimed е на Захари Стоянов обаче, не на 6ти септ. Разкарах се напразно една събота.

# 726
  • Мнения: 375
Споделям, понеже попитах тук за съвет, ПСР тестовете в Каспела са на ниво, ако се даде материал до 12ч, резултатът излиза същия ден след 17.30ч. Няма опашки, нито струпани хора. Издават на анг. с печат също. 120лв. Отношението беше чудесно и по тлф, и на живо.

# 727
  • Мнения: 794
Здравейте, писах в темата за фризьори, но няма активност. Моля ви препоръчайте добър фризьор в града. Косата ми е дълга, гъста и буйна. Държа да може да оформя според типа коса. Просто ме интересува в подстригването да е добър.

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Препоръчвам ви Миро
https://m.facebook.com/Hair-zone-110632117100145/ при по - добър фризьор не съм ходила.
Аз търся къде да отида да ми оформят веждите?   Моля за лични наблюдения.

# 729
  • Мнения: 1 095
Bodimed е на Захари Стоянов обаче, не на 6ти септ. Разкарах се напразно една събота.
Централата на Бодимед много отдавна е в новата жилищна сграда на кръстовището на 6-ти септември с Васил Априлов. В събота работят от 8 до 12 и обикновено има доста чакащи.

# 730
  • Мнения: 6 937
Това го знам.
Но явно откакто правят тестове за Ковид, в събота приемат в лабораторията на Захари Стоянов. Информацията ми е отпреди месец.

# 731
  • Мнения: 12 115
Едно обаждане по телефона до Бодимед утре би решило въпроса.

# 732
  • Мнения: 2 574
Информацията ми от преди 3 дни. Бодимед на 6-ти септември не работи в събота (има си бележка на вратата). Както и в нея не правят ПСР тест. Най-лесно е утре просто да се звънне в клона на Захари Стоянов и да се провери дали работи. Аз с тези от 6-ти септември редовно си комуникирах последните дни. Много любезни и изчерпателни.

# 733
  • Мнения: 6 937
И е много кофти, че разчитат да информират пациентите си по този начин.

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 5 933
Здравейте, писах в темата за фризьори, но няма активност. Моля ви препоръчайте добър фризьор в града. Косата ми е дълга, гъста и буйна. Държа да може да оформя според типа коса. Просто ме интересува в подстригването да е добър.
Ходих няколко пъти тук https://www.facebook.com/terminal3beautyacademyplovdiv/
Салонът е на ниво и дамата работи прекрасно.

Общи условия

Активация на акаунт