💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 8 /18.10. - 25.10.2020/

  • 56 675
  • 1 662
  •   2
Отговори
# 840
  • Мнения: 2 714
Сигурно на продукцията сините гащи са им в повече - те на рибарите вече ще са им хлабави и не са им по мярка и са ги пласирали при ловците Joy

# 841
  • Мнения: 896
Аз пак за гащите на ловците. Сега направих друг скрийншот и се вижда, че и Тодор, и Лазаринов /освен Борислав/ са със сини гащи.


😃😃😃😃у да ти се невидят и гащите и чудото!🙃😉
Като пратят "каручката" на пералня , продукцията раздава каквото има!
А както видяхме монтажистите са им двойкаджии, сума ти неща оплескаха , а ние едни гащи не можим преглътнем😀

# 842
  • София
  • Мнения: 1 207
Аз пак за гащите на ловците. Сега направих друг скрийншот и се вижда, че и Тодор, и Лазаринов /освен Борислав/ са със сини гащи.
Скрит текст:
Изпрали са си техните и са обули останалите от Рибарите ??? Rolling Eyes

# 843
  • Мнения: 9 700
Любо добре постъпи, че я изпрати нея, защото могат да се засекат силни играчи от тяхното племе отново. Както сме свидетели, те взаймно се унищожават. Ако беше пратил Вайс, той щеше да следи играта на Влади, ако падне, пуска се и той, само и само да си отмъсти.
+100

# 844
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Не са им сини долниците на ловците, от светлината така изглеждат.

Ваня пак качена нависоко. За мен това е подсъзнателно, иска да е над тях, да е забелязана, да се наложи.

Алекс пак някакви тъпи изцепки имаше. Не може да се изразява и това е, натяга се да изглежда интелектуалец и да се изказва префърцунено, но пак изпъкна, че не знае думите какво означават.

Ловците биха на късмет за мен, че Вайс овъртя въжетата. Лазаринов пръв трябваше да се разкара, ама се мисли за голяма работа. Много ми е антипатичен.

Джерито си беше направила сама гащите на прашки и беше грозно, въпреки че има хубаво дупе. Въобще жените на жътварите все са с дупетата навън...

# 845
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не са им сини долниците на ловците, от светлината така изглеждат.


Да бе, да.

# 846
  • София
  • Мнения: 14 672
Не са им сини долниците на ловците, от светлината така изглеждат.


Да бе, да.
Оплескали са монтажа на епизода май.

# 847
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 203
Ники сигурно си е оставил сините гащи в стопанството, защото Мира е изхабила водата за пране и той ги е зарязал. 😂

# 848
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Мисля, че една анкета за "Вашата финална осмица" ( с 8 възможности за глас ) или "Вашата финална четворка" ( с 4 възможности за глас ) би била по-интересна в момента.
Да, последните няколко анкети са еднотипни. Не съм гласувала в последната,тъй като тя се припокрива донякъде  с предните 2 анкети за жените.

# 849
  • Мнения: 215
Не са сини, сиви са като клиновете им. На Рибарите сините са с друга щампа.

# 850
  • Мнения: 1 469
Джерито оправя тена. Ама това бяха друг модел гащи и отпред бяха различни, това не вижам как ще се задържи толко време ако е подгънато само.

Жътварите яко уговаряне направиха и после кой както си знае.
Вайс поведе парада с тази глупава номинация. Каквито и сметки да си мисли, че има да разчиства, не беше сега момента.
Размениха местата на виновния и отличилия се.
Любо все пак реши да не рискува и прати тая кокошка Ивана.
Тя няколко пъти все повтаря, че и е писнало, че и е все едно, че не я интересува. Предпочитам първо тя да си замине и после Алекс, той поне е по-забавен в опитите си за оригиналност. 

# 851
  • Мнения: 1 723
Мистериите в това предаване край нямат;)
Аааа...този път не е нещо нагласено, но понеже не го казаха, изглежда като такова.

 Лазаринов, освободи две торби. Взе едната, а другата остана да си плува към брега.
 



 Ето къде е торбата, когато Тодор тръгва


 Прибира я и се обръща към брега - предполагам са му казали, че трябва да мине всичко по реда си, да отиде до мястото където са вързани торбите и тогава да се върне.





Ами пак не е честно така.Ако може един да отвързва всички торби,  тогава да пращат този който може да се гмурка най-добре,  да откачи торбите.След това удавници като Александър и Чудомир щяха да минат доста по-бързо и нямаше да рискуват да се удавят:)

# 852
  • София
  • Мнения: 4 429

Игри на волята: България (21.10.2020) Сезон 2 Епизод 34


  и още един







   и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
  но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА

    трябва  да се инсталира разширението
 






# 853
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Не са им сини долниците на ловците, от светлината така изглеждат.


Да бе, да.
Преди малко гледах епизода и на телевизора ми не са сини като на рибарите, ама ок, щом е да, бе да, ясно..

# 854
  • Мнения: 1 723
Въобще не обръщах внимание на джералдиновите шорти, ама откакто ги коментирате все там гледам. Хубаво дупе ама да беше го поизпекла малко, а не така да се белее самотно като фар на морския бряг

Е нали затова го е оголила,  за да се изпече;)

Общи условия

Активация на акаунт