💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 12 /15.11. - 22.11.2020/

  • 66 461
  • 2 203
  •   1
Отговори
# 2 190
  • София
  • Мнения: 12 601
Юлиян беше един емоционално увреден човек, с добра физическа подготовка, но слабо представяне на определени компоненти и наклон към шмекеруване. Чисто като физически възможности наистина нямаше конкуренция, но то и извадката не беше силна. Това дали той е най-заслужилият е доста субективно, понеже играта е комплексна и освен битките, има и социален и стратегически елемент.

То защото победителя показа изключителни  социални и стратегически елементи 😂😂😂😂. А дали един човек е емоционално увреден може да го твърди само специалист.

Но ние не обсъждаме победителя Wink

Ами значи имам някакво някакво основание да го твърдя... но не му поставям диагноза, просто лично мнение. Диагноза не се поставя ей така.

А действията на Майонезата щяха да ме изкефят, ако бяха породени от някаква съзнателна мисъл, не от първобитен импулс да не се изложи на играта.

# 2 191
  • София
  • Мнения: 1 706

Това, че Тодор е подпиран, не променя очеизвадното подпиране на Катя снощи.
Как я подпираха снощи? Изобщо не трябваше да са 9 различни символа от всяка страна. Беше грешно нейното предположение.
А защо на Ники му се разглобиха оковите и защо играта не е спряна и до оправят проблема извън кадър нямам идея? Случайна продуцентска странност. Значи преснемат по 2-3 пъти игри, а тази ключова техническа неизправност не се прецени като основание.
Ясно съм написала защо - защото дадоха възможност на Катя и Николай да подскажат за пъзела, като е абсолютно очеизвадно, че Николай не може изобщо да помогне и само ще гледа, докато “царицата на пъзелите” естествено ще е огромна помощ за Йоанна. Абсолютно тенденциозно решение на продукцията да подпре Катя. Може да я харесвам, ни не съм сляпа да видя, че това не беше Ок спрямо Николай.

# 2 192
  • София
  • Мнения: 12 601
Скрит текст:

Това, че Тодор е подпиран, не променя очеизвадното подпиране на Катя снощи.
Как я подпираха снощи? Изобщо не трябваше да са 9 различни символа от всяка страна. Беше грешно нейното предположение.
А защо на Ники му се разглобиха оковите и защо играта не е спряна и до оправят проблема извън кадър нямам идея? Случайна продуцентска странност. Значи преснемат по 2-3 пъти игри, а тази ключова техническа неизправност не се прецени като основание.
Ясно съм написала защо - защото дадоха възможност на Катя и Николай да подскажат за пъзела, като е абсолютно очеизвадно, че Николай не може изобщо да помогне и само ще гледа, докато “царицата на пъзелите” естествено ще е огромна помощ за Йоанна. Абсолютно тенденциозно решение на продукцията да подпре Катя. Може да я харесвам, ни не съм сляпа да видя, че това не беше Ок спрямо Николай.

Според мен не беше за да подпират Катя, а защото както вървяха нещата, тая битка нямаше да има край Joy Ама след като и това не помогна, просто решиха, че е по-добре никой да няма предимство, отколкото да нощуват на плажа. А никой не е виновен, че Никито е капо на пъзели. Как по друг начин да забързат играта... май трябваше да наредят половината пъзел служебно, като на Тошето Joy

# 2 193
  • София
  • Мнения: 1 706
Да бяха прекъснали играта още тогава и да се свършва тази мъка. Не такива измислени предимства.

# 2 194
  • London
  • Мнения: 6 732
Според мен ако Ваня е гласувала срещу Вайс и той е отпаднал заради това едва ли биха тренирали заедно в момента.
Аз пък мисля, че това нищо не значи. Навън се вижда, че хората си общуват.... Без начение какво станало в предаването.

Катя, който и да бие май за публиката все ще е подпиране. Опонентите й бяха пълни шемети, аз не се изненадвам.

# 2 195
  • Мнения: 9 700
И Алекс, и Николай са "генетични" атлети.
Екатерина не се е изправила в двубой със сериознен опонент до момента.

# 2 196
  • Испания
  • Мнения: 37 503

За някои наглостта е остроумие, липсата на възпитание - искреност. Хора разни, свят широк!

Николай - в "Събуди се".

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 10:55 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 2 197
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
В цирка излизат с такива сака като на Ники - майонезата в студиото.

# 2 198
  • София
  • Мнения: 2 178
То цяло палто беше Joy

# 2 199
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Това има човекът, това е облякъл.

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 11:28 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 2 200
  • sofia
  • Мнения: 412
Аз искам да спечели Милен, но мисля, че ще спечели Катя...

# 2 201
  • Мнения: 9 700
Simple Smile Аз искам да спечели Ваня, но мисля, че ще спечели Милен Simple Smile Или Боби може би, ако вкараме неочаквания фактор Simple Smile

# 2 202
  • Мнения: 1 872
За мен не очакваният фактор би бил Лазаринов примерно.

# 2 203
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Заповядайте в новата тема!

В анкетата няма опция за смяна на гласа.

Общи условия

Активация на акаунт