Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 70

  • 50 181
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 300
Blue HeartДобре дошли в тема 70! Blue Heart
Въпрос вместо запис: Споделете кои са любимите ви дрогерийни продукти през зимата.


Стара тема
Отстъпка рожден ден в ДМ
Карта лоялност Лили

Последна редакция: вт, 08 дек 2020, 10:58 от Джаста Праста

# 1
  • Мнения: 3 295
През зимата не мога без крема за студено време на Бюбхен, ползвам го за мен и детето и цената му е повече от прилична. Другото нещо, което променям е да си мажа челото с околоочния крем, понеже кожата ми там става ужасно суха. В момента съм взела този на Балеа за много суха кожа, от скоро го ползвам. В началото ми пареше малко, но вече не.

# 2
  • Мнения: 3 640
Споделете кои са любимите ви дрогерийни продукти през зимата
В категория грижа за кожата на лицето, както и грижа за коса не използвам дрогерийни продукти.
Но грижата за кожата на тялото ми е предимно от там и в този ред на мисли, харесвам крем за тяло на Фармона с портокал. Много коледно настроение ми носи, но това е бонус към богатото подхранване, което дава на кожата.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 726
Записвам се и аз в новата тема. Някой да предложи спирала за чувствителни очи и такава, която не се изронва?


Anastasiya.glam
От къде е това кремче?

# 4
  • Мнения: 24 276
Може ли снимка на кремчето на Бюбхен и от кой магазин го купувате

# 5
  • Мнения: 3 640
Краваева,
От Лили е. Намира се при другите лосиони и кремове за тяло. Simple Smile
На консистенция е като масло.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 726
Бързо ли попитава и дали оставя някакви следи по дрехите?

# 7
  • Мнения: 3 295
Може ли снимка на кремчето на Бюбхен и от кой магазин го купувате
Това е кремчето, аз го купувам от детски магазини, цената му е 6 лв и някакви стотинки обикновено. Аз съм с много сериозна студова алергия, и съм пробвала почти всичко, особено ръцете ми стават все едно са рязани с нож ако не ползвам този крем. Ползвам го на ръцете и участатъците от лицето, които са ми проблемни зимата.
Скрит текст:

# 8
  • Мнения: 3 640
За дрехи не знам, защото аз го използвам нощем непосредствено преди лягане, а не спя с пижама и не знам.
За попиването - около 10 минути му отнема.

# 9
  • Мнения: 35 951
липобаза, който коментирахте в края на старата тема, е тежък и трудно попиващ
не е вазелин, но хич не за през деня
любими зимни продукти май нямам, просто по-често ползвам лосион за тяло и крем за ръце, а кремът за лице става по-мазен

# 10
  • Мнения: 2
Записвам се и аз в новата тема. Някой да предложи спирала за чувствителни очи и такава, която не се изронва?


Anastasiya.glam
От къде е това кремче?

Аз съм доволна от тази на Trend it up Sensitive. Не ми се рони и не ми сълзят очите с нея.

# 11
  • Мнения: 1 430
Ползвам Златния Биотен за лицето и същия околоочен. Доволна съм. Овлажнява и подхранва супер за през зимата.
Скрит текст:

# 12
  • 1444
  • Мнения: 1 054
Запис и благодаря за новата тема!
Balea Med body milk 15% urea
Скрит текст:
и душ олиото им Simple Smile
Скрит текст:

# 13
  • Мнения: 626
Аз и друг път съм писала, лято, зима, винаги ползвам продуктите на Балеа с урея - крем за ръце, лосион за тяло, крем за лице, шампоан и душ гел. Със суха кожа съм. Зимата просто ползвам и колд крем, сега имам на Ла рош, понякога се мажа и с колд крема на малката на Авен, но ще пробвам и посочения на Бюбхен като свършат нашите.
Благодаря за темата! 🌺

Последна редакция: вт, 08 дек 2020, 12:08 от Poppyflower

# 14
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря за темата! 🌹

Нямам любими зимни продукти, но да споделя разочарованието си от лосиона за тяло на LOVE BEAUTY AND PLANET. Нито аромата е хубав, един такъв химичен, остър, добре, че не е траен поне, нито попива бързо, трябва упорито разнасяне, иначе стои върху кожата като бял филм, а че е блестящ - това е само мит. Няма да го повторя.
https://hab.bg/collections/losion-za-tyalo/products/love-beauty- … re-losion-za-tqlo

Общи условия

Активация на акаунт