Много скоро коледни песнички ще пеем и ДЕКЕМВРИйче ще люлеем ! {тема 12/2020}

  • 26 314
  • 786
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 011
Честита Коледа, момичета! Здраве и щастие на всички! Моя момък е на 9 дни, от вчера сме си вкъщи вече и е някакъв ужас. В болницата бяхме на нощен режим, сега сме на денонощен. Имам чувството, че постоянно ми е на циците. Суче по 10мин някой път, друг път по 50мин. Слагам го в леглото и след 10 мин пак иска да е на цица. Днес на 2 пъти връща докато суче и то качествено си връща. Цяла нощ е на ръце, спала съм в седнало положение в леглото с него в ръцете и то на пресекулки, понеже се будя да го дебна да не го затисна. На 2 пъти го слагам в креватчето и се будя понеже го чувам да мрънка и почвам да ровя в одеалата, които съм гушнала и изпадам в ужас, че съм го заровила някъде там. Не знам правилно ли го кърмя, защо постоянно виси на гърда.  😭🤔😭😵Педиатърката ни не знам кога ще дойде, изобщо не ми вдигна телефона...

Последна редакция: пт, 25 дек 2020, 17:22 от Малечка90

# 781
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Весели празници момичета.
При нас от 16 часа следобед до към 1-2 след полунощ иска само да суче. Естествено в един момент започва и да връща. Той също често засуква лакомо, после започва да се гърчи и накрая пуска с рев цицата....после пак лакомо я търси. Подозирам е че защото не е гладен и вече го боли коремчето от преяждане, но така се успокоява и му харесва. Тогава се опитвам да бутна биба но рядко минава номера.
Същото, Скруби. Хем иска да суче, хем му идва повече. Мислила съм да пробвам със залъгалка 🤔

# 782
  • Мнения: 1 274
Опитах 4 вида залъгалки,не иска и това е..Изплюва ги като тапа.. Иначе и при него го има това повръщане и то често,някой път много,някой път малко,то го гълта пак..Страшно е,и за това се вкарах във филма,че може да му има нещо,четох за пилорна стеноза и гледай какво става..!! Макар,че и дъщеря ми беше с повръщане..И ето я жива здрава..Не знам какво ми става този път,притеснявам се много и за всичко..Вашите как връщат млякото,Алпай някой път връща пресечено,някой път заедно с оригването връща не пресечено..??

# 783
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Да, Хюлия, и Тео беше така. Сега почти не повръща. Често оригване, хранене на порции и така. Залъгалки и моите не са могли да задържат, но с всяко пробвам

# 784
  • Мнения: 1 274
Благодаря Жанинче за отговора.Радвам се,че при вас е отминало,много е  неприятно това връщане. 🤦Е,не искат залъгалки и ползват нас за такива..Аз имам чувството,че по цял ден само кърмя и храня и нищо друго..ще направя дупка на дивана..

# 785
  • София
  • Мнения: 2 084
Да са ни честити новите бебета. Sparkling HeartBlue Heart

Аз биберони няма да давам поне още няколко седмици.
Според новите писания ранното и редовно даване на биберон може да прецака кърменето... така че ще чакам.

Момичета, нова тема People Baby

# 786
  • Мнения: 203
Бебе Стела се появи в 18.18 днес  със секцио 3. 100 кг, 50 см , понеже нямаше никакво развитие. Нито контракции, нито контракции.  Сега си лежа и мърдам с крачета , нямам търпение да дойде утре и да я гушна вече наистина.

Общи условия

Активация на акаунт