Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и в бъдеще /Тема 57/

  • 26 731
  • 753
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 391



Еда като най-добра студентка печели степендия, за да завърши образованието си в чужбина. Въпреки това в последния момент я губи – изключена е от университета и остава само с диплома за завършено средно образование. Няколко месеца се опитва да се срещне със Серкан Болат който отговорен за случилото се. Еда започва да работи с леля си в отглеждане на цветя. След като разбира къде ще се проведе бизнес срещата на Серкан, решава да отиде да се срещне с него, но двамата ще бъдат принудени да изкарат един ден оковани в белезници. Импулсивността на Еда и привличането между тях, ще ги въвлича в игра, която ще играят дълго време.

































# 1
  • Кърджали
  • Мнения: 10 263
Благодаря за новата тема. А шапката ѝ направо ми радва душичката

# 2
  • Мнения: 2 130
Тъкмо се засилих да пиша, че ще съм първа в къщата и ще пиша глупости на поразия, но Алекс ме изпревари 😂😂😂

Деси аз не казвам, че ще е той, само го предложих. Жалко, че е зает човека 😕

Забравих да благодаря за темата! Шоколади и за вас, мадами Simple Smile

Последна редакция: нд, 20 дек 2020, 19:15 от Nalbantova

# 3
  • Мнения: 5 563
Благодаря за новата ни къщичка! Прекрасна е, създава много приятно настроение! ❤

# 4
  • София
  • Мнения: 5 740
Най-хубавата ни шапка досега! Heart Eyes Благодаря на Галка и на Диди за гостоприемството и отдадеността. Hug

Лято и зима... нашите са все усмихнати, красиви и влюбени:


Да идва и зетят от Мардин, че нашите да се почувстват притиснити от всички страни и да се вземат най-после. Редя се за кума. Систърът ще е втори свидетел. Стягаме сватба, момичета, не знам дали разбирате!!! Grinning Heart

# 5
  • Мнения: 1 130
Благодаря за новата тема! 🌹

# 6
  • Мнения: 5 563
Аз може ли да искам булката, редом до Серкан и Айдан? 😇💙💙😃😃
Или да нося пръстените, нищо, че не съм малко дете..

# 7
  • Мнения: 2 130
Аз може ли да искам булката, редом до Серкан и Айдан? 😇💙💙😃😃
Или да нося пръстените, нищо, че не съм малко дете..
Само си представи следното - Айдан, Сейфи, Енгин и компания + 90 потребителя и 190 Госи ще присъстват на искането на Еда Йълдъз в дома на Айфер 😂😂😂
Пръстените искаше Сириус да ги носи, но ще му хвърлим един кокал и твоя ще е честттттта 😂

# 8
  • Мнения: 5 563
Айфер ще изкара ножа от шеф Александър ако ни види 300+ човека пред къщата й 😃😃😃

# 9
  • Мнения: 10 202
Галка, Диди , много ви благодаря за новата ни къщичка Flowers Hibiscus


Gift Heart

# 10
  • Мнения: 1 035
Благодаря за новата тема Flowers Rose
Аз мога да дойда на годежа да ви превеждам, ама то ще бъде само извинение. После ще охраняваме отвън със Сириус да не дойде Балджа. Joy
Така и така свършва Фениксът, аз идвам с предложение да си вземем Алп Навруз за кандидат-зет, напоследък много фенове(фенки по-скоро) насъбра, може и да вдигне рейтинга. Във ,,Фазилет" беше гадничък по едно време като се бори за главната. Само да го обръснат малко Joy и да го върнат към този му вид Heart Eyes :

# 11
  • София
  • Мнения: 5 740
На мен нещо сметката хич не ми излиза - мардински зет, шеф Александър, бащата на Пъръл, мъж с инициали С. Б. за Балджа, а още нямаме мъж за Айдан, Айфер и Мело. Знаем за двама актьора, които ще се присъединят към сериала. Освен този шеф Александър и мардинският зет да са един и същи човек, ама не е с инициали С. Б. - значи ще е за Мело. А пък бащата на Пъръл да си го поделят двете А - Айдан и Айфер. 😅 Спирам с глупостите... ама вярно сметката не ми излиза. 🤔

# 12
  • Мнения: 10 202
Някой между другото успя ли да позная коя актриса ще играе бабата на Еда? Simple Smile

Последна редакция: нд, 20 дек 2020, 19:28 от mi_si

# 13
  • Мнения: 809
Запис и благодарности от мен.

Никой май не позна актрисата за бабата.
За зетя намам претенции, той може и виртуален да си остане само или като бабата да се появи след 20 епизода.

# 14
  • Кърджали
  • Мнения: 10 263
И аз съм с вас на сватбата.

Общи условия

Активация на акаунт