АВГУСТ-инчета 2020 ! тема 6

  • 15 098
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 620

Зъбки
Симптоми и знаци
Скрит текст:
Ася с малко полезна информация за зъбките
https://www.youtube.com/watch?v=wWK8I6e4rRo&t=550s
Зъбки или Вирус :


Полезни игри от 3-6 месеца
https://www.youtube.com/watch?v=BE5gRCMqsCU
https://www.youtube.com/watch?v=Y_8nlwkioLw

(Без)опасни ли са проходилките?
http://www.moetodete.bg/razvitie/bezopasni-li-sa-prohodilkite.html

Висока температура
Скрит текст:
https://9m-bg.com/zdrave/deteto-ima-visoka-temperatura-zapazete-spokoistvie/

Физиологично развитие

Знаци, на които да обърнем внимание във физиологичното развитие
Скрит текст:

Зрение


Малките ни звездички

Юлските ни АВГУСТ-инчета Nature Sun With Face
06 юли 2020
Михаил на мама PeacockLove

24 юли 2020
Александър на мама TheSearcher
София / 3010гр, 47см. / на мама Rolly__

26 юли 2020
Гергана / 3360гр, 50см. / на мама Neli Mutafova 654504
Момиченцето / 2300гр, 45см. / на мама BonniBonn

27 юли 2020
Северина / 3490гр, 50см. / на мама Алетея

28 юли 2020
Калоян / 3220гр, 51см. / на мама Lusisita

29 юли 2020
София / 3330гр, 52см. / на мама Парфюмче
31 юли 2020
Николай / 3740гр, 52см. / на мама pennywise6
Борис / 3300гр, 48см. / на мама mamanasi29

АВГУСТ-инчетата Animal Lion
02 август 2020
Катрин / 2700гр, 49см. / на мама loewin

03 август 2020
Наталия на мама zezeto

05 август 2020
Aнтонио на мама Лайка
Никол / 3140гр, 48см. / на мама Agi82
Александра на мама Vanessa**

06 август 2020
Арас / 3800гр, 51см. / на мама Verchy
Григор / 3500гр, 51см. / на мама Tonito_

10 август 2020
Теа / 3250гр, 50см. / на мама kitty_
Александър /3430гр, 50см. / на мама Madjarova92

13 август 2020
Ричард /3880гр, 53см. / на мама Marayah
Симеон / 3300гр, 51см. / на мама ♥ LoVeLy Wife ♥

14 август 2020
Ясен / 3500гр, 50см. / на мама Jamily
Йоана/ 3000гр, 50см. / на мама LenkaST
Никола / 2900гр, 50см. / на мама bebiflebi

15 август 2020
Момиченцето на мама Harista

16 август 2020
Катерина / 3250гр, 48см. / на мама Rozmari Rasheva 661967

17 август 2020
Адриана / 3330гр, 50см. / на мама ebk_kbe

18 август 2020
София / 4240гр, 54см. / на мама Melany444
Момиченцето / 2630гр, 46см. / на мама temma
Никол / 3800гр, 53см. / на мама katerichka29

19 август 2020
Борис / 3170гр, 49см. / на мама Mint.

20 август 2020
Пресиян / 3280гр, 52см. / на мама Paola.georgieva
Вяра / 3025гр, 53см. / на мама Methy

21 август 2020
Алекс / 3860гр, 53см. / на мама Дари Дундукова 667471]

24 август 2020
Константин / 2900гр, 50см. / на мама pepina83

26 август 2020
Георги / 3750гр, 50см. / на мама ioni_666

Септемврийските ни АВГУСТ-инчета
02 септември 2020
Калоян / 3110гр, 48см. / на мама cecinka92

Още бебчета
Ния / 2960гр, 50см. / на мама ellocin
Момченцето на мама G.Savova
Момиченцето / 2300гр, 44см. / на мама Rrr3

Последна редакция: нд, 10 яну 2021, 21:07 от Paola.georgieva

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 906
Благодаря за новата тема! Дано всички сме от късметлиите, при които зъбите излизат безсимптомно 😃🥰

В продължение от предишната тема- оставям малката постоянно на пода. Имаме килим и върху него са двете ни активни гимнастики. По- голямата част от деня прекарва там.
Ние излизаме вече с летния кош, екипирани със спално чувалче за него. Ако е студено слагам и космонавт, а отдолу е с боди с къс ръкав + боди с дълъг ръкав , ританки, чорапи и терлички.

# 2
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Много красиво! Благодарим ти, Паола ❤️ Личи си, когато някой прави нещо от сърце Hug

# 3
  • Мнения: 721
Паола, добре дошла Heart Всички се чудихме къде си. Дано всичко да е наред!
Благодаря за темата Heart

# 4
  • Мнения: 788
Супер оформление отново, благодаря Паола ❤

# 5
  • Мнения: 7 898
Паола кога пак намери време Joy.
Малкия си играе на земята на активната гимнастика но отдолу съм сложила дебело одеало на няколко ката. В нас сме на парно, но ми се струва че на земята има течение. На дивана го оставям само ако някой седи до него. Вечер спи само с ромпър (за да нога по- лесно да сменям памперса), но парното работи на 22 градуса през ноща и го завивам с одеало. В последно време не знам какво му става но постоянно рита одеалото и май ще го оставям да спи открит и ще увелича парното.
От 2 седмици сме с летния кош и чувалче и отдолу по ромпър и поларено горнище без подплата с качулка. Чувала е доста дебел и с космонавт се изпотява.
Между другото когато растат зъбките, когато е студено трябва да пазите лицето на детето. Аз му слагам шал, така че бузките и носа да са покрити.

# 6
  • Мнения: 472
Паола както винаги повече от невероятно.🌻 И не се губи вече по толкова време. Поне влизай и пиши по едно ОК сме 😋
По новата тема - ние май ще избием с някой зъб скоро. Хапе си долната устна и проплаква за миг, а вечер като се разбуди човек може да се закълне, че дъвчи нещо. Венеца е много побелял и започнах да давам Дентокинд, видно я успокоява. Дано премине бързо.
Ние сме на парно гледаме да не е повече от 24, че и става топло и мрънка, спи с боди с къс ръкав и ромпер,  без чорапки, дори обмислям да я пусна да спи боса. Имаме ли босо спящо бебе?

# 7
  • Мнения: 788
Паола както винаги повече от невероятно.🌻 И не се губи вече по толкова време. Поне влизай и пиши по едно ОК сме 😋
По новата тема - ние май ще избием с някой зъб скоро. Хапе си долната устна и проплаква за миг, а вечер като се разбуди човек може да се закълне, че дъвчи нещо. Венеца е много побелял и започнах да давам Дентокинд, видно я успокоява. Дано премине бързо.
Ние сме на парно гледаме да не е повече от 24, че и става топло и мрънка, спи с боди с къс ръкав и ромпер,  без чорапки, дори обмислям да я пусна да спи боса. Имаме ли босо спящо бебе?
Аз я оставям да спи боса, но спи с чувалче и кратата няма как да са отвити.
Родих се от както започнах да използвам чувалче.

# 8
  • Мнения: 1 355
Радвам се, че сте добре, Паола, и благодаря за пореден път за старанието! 🌷♥️

Rrr3, аз се чудех дали да не я оставям нощем да спи боса с клинче, ама не съм се решила за сега.

Аз за пореден път днес ще задам въпрос, ама вие с какво забавлявате вашите бебоци, че аз бързо се изчерпвам и накрая гледаме телевизия, колкото и да не ми се иска, за да не пищи и да не я разнасям непрекъснато...

# 9
  • София
  • Мнения: 593
Paola.georgieva, отново чудесна тема! Благодаря ти за старанието и за полезната информация, която си ни подбрала този път Purple Heart

# 10
  • Мнения: 243
Паола, страхотна тема, Благодаря Simple Smile

Ние спим с ромпърче, така седи и през деня. За разходка само и мятам космонавта. Не търпи дрехи и да и е топло, стоим на 17-18 през вечерта и до 20 през деня. На земята съм сложила 1 одеало за пикник, което е с фолио от долната страна и изолира и е доста голямо, та има поле за изява Wink

# 11
  • Мнения: 733
И аз се записвам Simple Smile
Благодаря за новата тема, Паола! Hug

# 12
  • Мнения: 7 898
Ох не ми говори! Броя минутите до следващото спане. Като ни писне и доскучае и на двамата го слагам в количката и излизам на вън. Тъкмо си провеждам и телефонните разговори, а той явно е свикнал на това и спи сладко, сладко. Това с телевизора и аз го правя като нямам избор, но гледам да е за кратко, тъй като по някое време иска да влезе в телевизора Simple Smile. Сутрин като се събуди, половин час се търкаляме в леглото, мачкам го, смеем се, или пък му пускам по ютюб някоя песен, но пак не повече от 5 Мин. Понякога си проверявам е мейла, или пък чета форума и той ми дърпа ръката за да види телефона! През деня сме ту на гимнастиката ( даже и аз лежа с него под нея), ту на дивана, ту в ръцете ми, излизаме в коридора на блока и гледаме навън. Общо взето след час и на двамата ни омръзва Joy.

# 13
  • Мнения: 620
Малко се е прецакал кода за някои цветове,но се надявам да открия проблема скоро 😁.
Много от вас започнаха със захранването отдавна,а аз не бързам за никъде 😁,още 2 месеца ще почакам хаха.
Взех си нова раничка на Тула, ее преродих се ,мога цял ден да си го мъкна навсякъде.

# 14
  • Мнения: 1 588
Благодаря за новата темичка Heart
 
Радвам се, че сте добре, Паола, и благодаря за пореден път за старанието! 🌷♥️

Rrr3,
Аз за пореден път днес ще задам въпрос, ама вие с какво забавлявате вашите бебоци, че аз бързо се изчерпвам и накрая гледаме телевизия, колкото и да не ми се иска, за да не пищи и да не я разнасям непрекъснато...
Аз го въртя, ту по коремче, ту по гръбче.  Подавам му различни играчки. Като почне да се дразни пускам бг радио и му пея и си танцуваме.  Но аз гледам да съм дълго на вън.
В нас е 21° на газ сме. Ние сме зиморничеви  за това гледаме да не научим и малкия като нас Joy той спи с тънка пижамка и боди с къс ръкав, завивам го само с чувалче от както се е родил.

Общи условия

Активация на акаунт