🔥 Джан Яман 🔥 - Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 4

  • 40 680
  • 735
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 10 796
Какъв е парфюмът на Джан? Въпрос за 1 000 000 долара Grinning Из социалните мрежи се носи мълвата за Dior Sauvage, но днес Джан е опровергал това. Казва "не, няма нищо общо с това"... Ми да каже, бе! Поне ние, които все още не сме се доближили до него, да си купим парфюма му, поне да си представяме, че е до нас Grinning Grinning Grinning

# 196
  • София
  • Мнения: 971
Ако вземе да каже какъв е и да видиш как рязко ще се изчерпа наличността му по магазините.

# 197
  • Мнения: 3 771
Такаа .. ето 2 от коментарите под публикацията на Aydan .. Ей сега ми стана ясно вече.. нали съм Бг реотан, до сега бях в чуденка.. Корай.. Емир .. преди/сега.. нова роля/стара роля.. абе бях се омотала яко Grinning
В крайна сметка, доволна съм, че ще се пише нова история за този Емир.. (няма да е от ония сладури ..) Grinning
Намерих филма от 2001, с Бг суб, но ми иска някакви регистрации.. и във Vbox го е имало.. ама сега е забранен.. оф ще го търся още, ако не, ще го гледам с Руски субки, мернах че го има.. Искам да го видя тоя брат Емир, какъв го е играел тогава ..





- Нов герой ... Става много интересно .

- Емир беше там, но се появява в края на филма. Той беше братът на Serra, който предлага на Buy да си тръгне с него.

П.С
Офф вие пък за парфюма му сега сте се хванали Grinning излиза ми, докато си редя този пост за Емирчо... Joy
Да казва Джано какъв е.. какво ми опровергава, не е такъв, не е онакъв .. Айде да казва.. да има с какво да си пръскаме спалното бельо .....

Ето отговора на едно от момичетата от ФБ, която е ходила при Джан няколко пъти .. : )) и съм съгласна с нея.. все някоя фенка щеше да го разпознае/назове или потърси/открие ..

"Вярвай ми, обиколила съм непосредствено след прибирането ми от Истанбул всички възможни парфюмерии...Никъде не го открих. След милиони снимки с фенове по света, все някоя жена щеше да отгатне този аромат....99% съм убедена, че парфюмът му е поръчков"

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 18:54 от grozdence.

# 198
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356
Момичета,мисля че Дилетка трябва да се страхува. Много е хубава Александра,а пък и снимки по Карибите-слънце, коктейли, морски бриз,лунна светлина. И Сандокан.

# 199
  • Мнения: 10 796
Утре Джан и Дилета в списание Chi. Много ми харесва тази снимка. И двамата усмихнати до ушите! Така искам да го виждам нашето СЛЪНЦЕ!!! Весел и щастлив! Heart Eyes Two Hearts

# 200
  • Мнения: 2 429
Момичета, толкова много новини, че не смогвам да наваксам с материала. Прецъках предаването - не е мой този тип предавания, но Джан беше готин. Чакаме сериала, да видим какво ще го играе там, че и Ферзан май още не е сигурен как ще ги завърти нещата.
Първата реклама беше добро въведение, надявам се следващите да са нещо като тези на Джордж Клуни за кафето.
На снимките Дилета май носи неговият суичър. Поне на мен така ми изглежда. Списание Чи покрай материала за Джано закърпиха месеца, даже може и тримесечието.

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 16:04 от prolet_inchen

# 201
  • Мнения: 20
Алесандра Мастронарди  каза "No" - нямало тя да бъде перлата на Лабоан. 
Още се търси Мариана - има още шанс да вземат някоя от нас Stuck Out Tongue

# 202
  • Мнения: 27 458
Дилетка се кефи  че ашкъма е  при нея в  Рим.
Списание  Чи верно требва да му дадът процент на Джано. Пълнат си страниците с пикантерии.

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 22:32 от femmi2

# 203
  • Мнения: 10 796


Чао, рагаци мои!  Heartbeat

Отдавна не съм ви изнасял урок, но в последно време се разкъсвам между яденето на спагети, да се обичам с разни там Дилети и да карам жените по света да късат своите корсети! Е, последното го практикувам по-отдавна, знаете Wink

Днешната тема е "Как да рекламираме успешно спагети" Spaghetti Кратка, но много поучителна лекция!

1. Слагате спагетите да се варят. Хубаво е да ви помага някоя готина мадама, защото все пак и мъжете гледат реклами и ядат паста понякога! People Two Men Holding Hands



2. Правите соса. Болонезе или Карбонара - все тая. Като сте си облекли секси прилепнали дънки, всичко друго е подробност! Sign Underage



3. Има опасност да не са ви се получили спагетите. Но кой ще се интересува от това, когато правите сладки муцунки пред камерата. Animal Hatching Chick



4. Започвате да ядете...



... и да ядете...



Дали сте по тениска или с костюм също е без значение, когато сте божествено красив в която и да е дреха. А и все пак рекламирате спагети! Наблегнете на яденето! Fork And Knife

Като за финал на рекламната кампания пуснете един кадър от "Зад кадър"...



...и хората веднага ще отскочат до най-близкия магазин за пакет макарони...





Мисля, че от лекцията стана абсолютно ясно, че за добра рекламa най-важен е сценарият и добрата режисура! Sign Clapper

# 204
  • София
  • Мнения: 971


Вече се предлагат и тениски в стил "а ла сакото на Джан".
Ако ги предлагат и напръскани с парфюма на Джан, мисля че ще вдигнат неимоверно оборота. Moneybag Moneybag Moneybag

# 205
  • Мнения: 10 796
Добро утро!

Навън е тъмно, духа брутално. Вятърът ще ни донесе сняг, а аз се надявам заедно със снега да ми кацне и един снежен мечо Джан на терасата Rolling EyesAnimal BearNature Snowflake



Барбара Д'Урсо се е затъжила, че Джано скоро не ѝ е бил на гости.. Снощи е публикувала снимка с надпис „Когато нямаше дистанция” и тагнала Джан Яман. Добре, но аз на снимката виждам далечния му латиноамерикански двойник JoyJoyJoy

#стигастезифилтри

# 206
  • Мнения: 41 675
Добро снежно утро!

Честит ни първи сняг при нас на морето! Nature SnowflakeNature SnowmanNature Snowflake



Отново интересни неща сте заредили за Джан! Blue HeartNature BoomNature Fire











Желая ви приятна сряда! HugTwo HeartsFlowers Four Leaf Clover

# 207
  • Мнения: 10 796
Редактирам се! Добавям снимки на Леля и на Снахата, интериора е еднакъв! Ха, сега! Grinning Явно това не са били завесите в Джановия апартамент Grinning

... "Четвъртък, 21 януари, около 17:25, изненадващо той пристигна на летището на Фиамино след 160-минутен полет заедно със своите доверени агенти, които обича да определя като свои ангели-пазители - Джунейт Саил и Илкер Билги.  Безпрецедентно пристигане за Джан без показност, далеч от феновете и от любопитни погледи (с изключение на тези на "Chi")... "





***

# 208
  • София
  • Мнения: 971
По данни на Socipol, услуга за данни
 Най-посещаваните имена и проекти през 2020 г са:

 Can Yaman -4.1M->
 Demet Özdemir -1,5M->
 Kıvanç Tatlıtuğ -1.1M->

# 209
  • Мнения: 97
По данни на Socipol, услуга за данни
 Най-посещаваните имена и проекти през 2020 г са:

 Can Yaman -4.1M->
 Demet Özdemir -1,5M->
 Kıvanç Tatlıtuğ -1.1M->


                 КОЙ СЕГА Е НОМЕР 1!?

Общи условия

Активация на акаунт