Отговори

Анкета

Много бих искала да направя клип на Еда и Серкан.Нещо чувствено и истинско....

Опции:

  • Мнения: 8 768




Еда като най-добра студентка печели степендия, за да завърши образованието си в чужбина. Въпреки това в последния момент я губи – изключена е от университета и остава само с диплома за завършено средно образование. Няколко месеца се опитва да се срещне със Серкан Болат който отговорен за случилото се. Еда започва да работи с леля си в отглеждане на цветя. След като разбира къде ще се проведе бизнес срещата на Серкан, решава да отиде да се срещне с него, но двамата ще бъдат принудени да изкарат един ден оковани в белезници. Импулсивността на Еда и привличането между тях, ще ги въвлича в игра, която ще играят дълго време.









































Последна редакция: нд, 31 яну 2021, 20:33 от x BlackRose x

# 1
  • Мнения: 571
Благодаря за новата къщичка ! Изглежда прекрасно оптимистична 🤗
И да отговоря на Бърборанка за пернатото същество . Като замина за Дания ,не,не,тя буквално се изниза ни лук яла ,ни лук мирисала 😁 Еми крайно време е да усети жестокостта на Робот Болат ,както  Ефе и Каан .Не ,че е уникален ПР и има репутация за разваляне, ама искам да я изиграе яко ! 😅

# 2
  • София
  • Мнения: 5 740
Честита ни нова тема! Дано я изпишем с по-приятни мисли и чувства от старата. 🍀 Освен рекорд за изписване на тема, този ужасен епизод постигна и още нещо - върна голяма част от момичетата, които не бяха се разписвали скоро. Липсвахте ни с вашите размисли и виждания, по-често се отбивайте, моля! Не чакайте такива драматични събития. 💞

И започвам темата позитивно, като споделя нещо от вчерашния епизод, което ми хареса. Айфер и Александър. Радвам се, че триъгълникът приключи и Алекс избра Айфер. Тя имаше нужда от нещо такова. Доколкото знаем, отдала се е на отглеждането на Еда, не е създала свое семейство, затова се радвам, че откри любовта макар и на по-зрели години. Някои от вас й се дразнят, че се държи като влюбена тийнейджърка. Ами според мен има право да си ги изживее нещата, както й идва отвътре. Мен ме радва, в никакъв случай не ме дразни. Дали защото съм ядосана на Айдан, но се радвам, че Алекс избра Айфер. Айдан трябва да научи как се обича според мен, тогава може и да открие любовта. Тя също си е залсужила съдбата заради изборите, които е направила. И в битката й с Айфер за вниманието на Александър тя ми приличаше на Селин и Балджа донякъде. Искаше го, за да се похвали с него, с известния шеф. Не мисля, че го оцени като човек. Докато дамите от семейство Йълдъз ни показаха, че не гледат с очите, а със сърцето. Точка за Айфер от мен. 😉

# 3
  • Мнения: 10 125
Диди, благодаря за новата ни къщичка, както винаги е страхотна Simple Smile

Heart

Revolving Hearts

# 4
  • Мнения: 8 768
Момичета искам да се включите в анкетата защото туитър не ми позволи това нещо всичко живо иска клип от мен на друга специална за мен двойка,но аз мисля,че дължа нещо на темата тук и бих искала да ви направя един ЕдСер клип за вас.Разбира се това ще се случи след специалната двойка която иска туитър....

# 5
  • Мнения: 10 125
Досега тема изписвала ли се е за 24 часа?

# 6
  • София
  • Мнения: 5 740
Диди, аз видях анкетата и гласувах със “споделете в темата”, но имам нужда да помисля, преди да отговоря. Особено след събитията от вчера още не мога да се настроя на любовна ЕдСер вълна. 💔😉

Относно моя въпрос, аз се надявам Серкан да попилее Селин. С думи, с действия, да покаже цялата жестокост, на която е способен. Онова пред къщата й беше малко, когато се изпусна пред Еда за инцидента с родителите й. Този път Серкан трябва да я изтрие не от живота им (на всички), а от Турция, от картата на Европа, ако щеш. Да я прати отшелник в Сахара или нещо подобно. Искам възмездие. Тази не заслужава прошка и избелване на образа. 😡

# 7
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Благодаря за новата тема Heart
Дано имаме повече поводи за усмивки в нея....


https://www.youtube.com/watch?v=Cb7l2SGRP3M&feature=emb_logo
за домакинята....
Скрит текст:

# 8
  • Мнения: 8 768
Бърборанке аз съм по драматичното не чакайте нещо веселко от мен ще ползвам всичко драматично,че да стане още по зле ортама...

# 9
  • Мнения: 231
Благодаря за новата тема!😍😍😍

Нова тема нов късмет! Дано с фрага във вторник ни изненадат приятно!

# 10
  • София
  • Мнения: 5 740
Лошо няма. Ама за мен снощният епизод беше голям шамар, като не фен на драмата. И още си ближа раните... 🥺
Бърборанке аз съм по драматичното не чакайте нещо веселко от мен ще ползвам всичко драматично,че да стане още по зле ортама...


# 11
  • Мнения: 5 563
Благодаря за новата тема, прекрасна е! ❤❤

# 12
  • Мнения: 2 130
На Селин ще й е достатъпно ако Серкан пред очите й си спомни и започне да целува Еда, да й казва колко съжалява, как никога не е обичал Селин, дори и сега не я е обичал, но е бил объркан и изгубен.. Едно ГИТ й стига, дори ще й е много. А бе като цяло не заслужава нищо, дори и гняв. По-хубаво цвлата енергия на Серкан да се насочи към Еда и това как да я спечели. Селин от това я болеше много, че той никога не е бил такъв към нея, какъвто е към Еда.

# 13
  • Мнения: 10 125
Фокс са много доволни от нашите и са обещали около 50+ епизода, което означава още драма ..., но и много моменти ЕдСер Cupid (от арабите)

# 14
  • София
  • Мнения: 1 242
Привет, момичета! Включвам се по повод снимките от предходната тема с Керем Бурсин, които са от връчването на наградата за Световния ден на работещите жени, като личност която се бори за правата на жените. Самият Керем Бурсин е отбелязал, че това е една от най-важните награди в неговия живот! Тази награда той е получил от студентски клуб Yeditepe Woman a Business, който работи за равенство между половете.



Поздравления за Керем Бурсин! Flowers Rose
Благодарност за новата тема! Flowers Hibiscus

Последна редакция: нд, 31 яну 2021, 20:54 от nrgmama

Общи условия

Активация на акаунт