Отговори
  • Кърджали
  • Мнения: 10 228


Еда като най-добра студентка печели степендия, за да завърши образованието си в чужбина. Въпреки това в последния момент я губи – изключена е от университета и остава само с диплома за завършено средно образование. Няколко месеца се опитва да се срещне със Серкан Болат който отговорен за случилото се. Еда започва да работи с леля си в отглеждане на цветя. След като разбира къде ще се проведе бизнес срещата на Серкан, решава да отиде да се срещне с него, но двамата ще бъдат принудени да изкарат един ден оковани в белезници. Импулсивността на Еда и привличането между тях, ще ги въвлича в игра, която ще играят дълго време.









































Последна редакция: пт, 05 фев 2021, 11:40 от Aлекcандрa

# 1
  • София
  • Мнения: 5 740
Цоп!

Алекс, благодаря за новата тема!!! Chocolate Bar Да я изпишем с удоволствие и хубави поводи. Revolving Hearts

Две красиви усмивки и два влюбени погледа за начало:

# 2
  • Мнения: 10 127
Алекс, благодаря Hug

Gift Heart

# 3
  • Мнения: 2 047
Алекс благодаря

# 4
  • Мнения: 809
Благодаря, Алекс Heart Exl

Тук ще вмъкна един твой цитат от предишната тема.
Цитат
Защо вярва на Селин? Защото начина по който тя мй предава случилото се през тази една година по пасва на предатавата му за света.  "Тв се правеше на добра, тя манипулираше всички, та те използваше за да се добере дл акциите ти, а ти просто направк грешката да ѝ повярваш" - тези обянения могат да достигнат до ума му, защото повече пасвст на Серкан Болат преди госина. А зашл не чува другите - тук се намесва обяснението че човек трупа в запас информациятс, която повече отговаря на това, в което вярва в момента, като пропуска тази, която би разклатила убежденията му (затова има и толкова интелигентни хора, които например вярват в разни теории на конспирации) Серкан е в началната си точка - Няма да действам нелогично, няма да вярвам на хората, няма да обичам, защото всеки който съм обичал или ме обича ме предава. И се връща в офиса и се сблъсква с една променена рвалност...

Хубаво, разбирам, Серкан е със старите настройки, Ссселин му е напълнила главата с изкривени факти, но той не подлага нищо от нея на съмнение и това ме дразни.
Един от първите хора, които вижда в офиса, това е Ферит, партньор му е. Със сигурност е разбрал кой е, че Селин го е изоставила, че е била на прага на сватба и т.н., т.е., абстрахираме се от Еда, по тази логика трябва нещо да го жегне, че Селин го е оставяла вече веднъж и тя не е някой, на който може да се разчита, и като защита да се отдръпне от нея, а не да се жени...
Селин, Селин, колко зло ти мислим ако знаеш!

Последна редакция: пт, 05 фев 2021, 16:44 от paterina

# 5
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301



Благодаря за новата тема, Алекс Flowers Bouquet

# 6
# 7
  • Кърджали
  • Мнения: 10 228
Paterina, почти съм сигурна, че Селин е разказала на Серкан за годежа ѝ с Ферит, по начин който на нея ѝ е изгоден и който да звучи правдоподобно пред робота . Още май не са ни показвали новият стар Серкан как се държи с Ферит (а тъкмо бяха изградили уважение и лоялност един към друг)
С две думи. На преден план ми е в момента Серкан да си спомни разочарованията и предателствата на Селин (или просто да хване сегашните ѝ лъжи) за да се отдалечи от нея. Ясно и категорично. После вече може да проявя търпението да гледам как опознава отново Еда и се влюбва в нея. Докато и бавно бавно си спомня всичко....
Уф бе, смотан телефон, писна ми да се връщам и да поправям. Не разбра ли че не може да пише вместо мен...

# 8
  • София
  • Мнения: 13 574
И аз се включвам в новата тема, за да не ви загубя.
 

# 9
  • Мнения: 421
Да се вмъкна и аз набързо  и да благодаря за новата тема!

# 10
  • Мнения: 5 563
Благодаря, Алекс, за новата тема! Дано я изпишем само с позитивни неща, а епизодът утре да е лек и забавен!💙
Ние с момченцето ми си спретнахме една приятна разходка цяла сутрин.

# 11
  • Мнения: 231
Благодаря за новата тема!

# 12
  • Мнения: 4 683
Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus
Чудесно си вмъкнала в заглавието "да си спомниш или да се влюбиш (отново)" Heart
И аз залагам на повторно влюбване , след това спомени , но не знам какво ще решат СЦ , толкова екстремно вървят през събитията Joy

Цитат не ви нося днес , но искам да споделя малко мъдри мисли от 5 годишното ми вкъщи:
Децата скачат по леглото и малкият (3г.) уморен ляга и въздъхва:
- Како, топло ми е..
А тя (5г.) му отвръща:
- От сърцето ти грее , нали? Пълно е с щастие!
Heart
Чудя се ...ние ли учим децата си на любов или те нас?

# 13
  • Кърджали
  • Мнения: 10 228
Мики, прегърнеш тази малка, голяма кака. Как хубаво го е казала само. Понякога децата казват това, което и най- хубаво пишещият писател не би измислил...

# 14
  • Мнения: 456
Алекс, благодаря и от мен. Записвам се  и аз за да споделя огромното си нетърпение за новия епизод и още по-огромното ми желание да видя отново един влюбен в звездичката си Серкан, пък после ако ще да си спомня.

Общи условия

Активация на акаунт