Отговори
  • Мнения: 1 035
Еда като най-добра студентка печели степендия, за да завърши образованието си в чужбина. Въпреки това в последния момент я губи – изключена е от университета и остава само с диплома за завършено средно образование. Няколко месеца се опитва да се срещне със Серкан Болат който отговорен за случилото се. Еда започва да работи с леля си в отглеждане на цветя. След като разбира къде ще се проведе бизнес срещата на Серкан, решава да отиде да се срещне с него, но двамата ще бъдат принудени да изкарат един ден оковани в белезници. Импулсивността на Еда и привличането между тях, ще ги въвлича в игра, която ще играят дълго време













                                      








Къде се снима сериалът?

1. Фирмата на Серкан- ,,АртЛайф“, всъщност се помещава в сградата на архитектурната компания ,,Akrotes Mimamrlik” и се намира в известният истанбулски квартал и бизнес район ,,Маслак“
Точно местоположение: Maslak Mahallesi, Akasya Sokak Mashattan Sitesi Ticari Alanlar No: T1107, 34485 Sarıyer/İstanbul, Турция


2. Домът на Еда пък се помещава в къщата, използвана за дома на Маджнун в сериала ,,Лейля и Маджнун". Къщата не може да бъде видяна чрез Google Maps, но точният адрес е: Direkli Sk. No:28
Kireçburnu
34457 Sarıyer/İstanbul


3. Домът на семейство Болат се намира в района на Бейкоз. Тя също не може да бъде видяна на Google Maps, но се намира в Köyiçi Cd. No:70, Öyümce Mahallesi, Öyümce/Beykoz/İstanbul
41.174474, 29.268308



4. Точното местоположение на цветарницата на семейство Йълдъз не е известно, но се намира в района на квартал ,,Кузгунджук" край Босфора


Архив:

Последна редакция: нд, 14 мар 2021, 23:24 от ally.yor

# 1
  • София
  • Мнения: 5 740
Записвам се!


Да ни е честита новата тема! Али, благодаря за нея, както и за преводите. На Алекс също благодаря. Без вас преживяването няма да е същото. Heart

Хайде да си я изпишем с позитивни емоции, да ни чакат все по-хубави епизоди и все по-добър рейтинг. Hug

Лека нощ, момичета! Както винаги, удоволствие беше за мен да гледам епизода във вашата компания. Kissing Heart

# 2
  • Мнения: 653
Нека е любов. Като за начало на новата тема - благодаря на всички - преводачи, гости, постоянни, преминаващи, пишещи, четящи.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 244
Среднощен привет и от мен в новата тема! Али, благодаря ти за новите промени, които си направила! Все по-красива, интригуваща и предизвикателна става нашата любима тема! Използвах прилагателното име предизвикателна провокирана от информацията по-рано тази вечер, че нашата тема е станала обект на обсъждане заради нововъведението химн на темата! Всички жени обичаме да сме различни! Flowers Hibiscus

Щастлива съм, че съм част от голямото семейство от фенове на сериала "Почукай на вратата ми"! Gift Heart
За Али, Алекс и всички останали, които споделяте уюта, топлината и приятелството в темата:



Хубава вечер и спокойни сънища, прекрасни момичета! Nature First Quarter Moon With Face

Последна редакция: нд, 14 мар 2021, 02:00 от nrgmama

# 4
  • Мнения: 4 729
Благодаря за новата тема HeartFlowers Hibiscus

Те така е положението Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 13 616
Али, прекресно оформление!  Благодаря за експресната работа по новата тема. 
Много нови снимки, много красота. Но определено най-много се зарадвах за химна ...

# 6
  • Мнения: 514
🌼 Али, благодаря за новата тема,
                   много е хубава 🍀
Скрит текст:

             За теб и Алекс безброй
     усмивки с благодарност за всичко
             което правите за нас 🌼💐🍀

# 7
  • Мнения: 422
Записвам се и аз.  Темата е muhteşem! Благодаря, ally.yor! Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 8
  • Мнения: 5 075
Благодаря за новата тема ! Flowers Tulip



# 9
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Али, благодаря! Heart Много старание си вложила, нови неща си добавила. Информацията за местата, на които снимат е интересна, а клиповете с наредени субтитри са ни ценни. Прилежно подредено ни е всичко. Ами ето това е - всяка от нас си има собствен почерк и допринася за пъстротата на заглавната и следващите страници.

И тук да кажа, че много се радвам задето Диди ни е преотстъпила за момента  правото, която е на линия и има желание да пуска темата и да експериментираме
 Sweat Smile

# 10
  • Мнения: 4 729
Минахме 2млн туита юхуууу Champagne
ох, лягам си най-накрая , тези са луди там в този туитър и заразни като коронавирус Joy
Благодаря ви за прекрасната компания Heart

# 11
  • Мнения: 9 528

Али Hug , мерси и за темата , и за преводите , джанъм Heart

# 12
  • Мнения: 5 440
Започвам да се съмнявам, че ви плащат да пишете в темата- толкова сте бързи!? Чухте ли снощи как уважиха фен групата на Серкан и Еда- беше оригинален начин да се покаже, че ценят подкрепата. Благодаря за темата!

Последна редакция: нд, 14 мар 2021, 07:26 от victoria vassileva

# 13
  • Мнения: 3 434
Добро утро и благодаря за новата тема, момичета Flowers Hibiscus За ентусиазма ви Flowers Rose
За себе си мога да кажа, че снощната серия не ми позволи да се разсейвам и ставам от компютъра, което не се беше случвало баяяя отдавна. Хванаха ме и не ме пуснаха. Направо изригнаха всички. Hands Clap

Последна редакция: нд, 14 мар 2021, 07:29 от Katya_I

# 14
  • Мнения: 5 563

Добро утро, момичета! 🧡
Пожелавам ви усмихнат ден, изпълнен само с положителни емоции!
Благодаря за преводите снощи на Алекс и Али, а на Али и за темата! Разкошна е, много ми харесват нещата, които си допълнила. 🤍 и на всички момичета благодаря за компанията снощи, най - хубавата част на онлайн гледането е емоцията от това да пишеш тук с вас!
Снощната серия беше много добра, върна в мен вълнението от първите епизоди, което липсваше в последно време. Хареса ми, че избягаха от клишето и Серкан си върна паметта по по-необичаен и забавен начин. Аз очаквах сълзи, сополи, драма... ама те сигурно са ни оставили драмата за следващия епизод..
Да видим сега рейтингите от снощи, много ми е интересно 🤔
Дано ми остане време днес или утре да изгледам епизода отново и да коментирам с вас 🥰

Общи условия

Активация на акаунт