Любители на котки тема 57

  • 36 858
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 18 542
Хитра Лиса аз бих скъсила на никакъв АБ и внимателно следене на зоната и животното като цяло за отпадналост, повишена Т, подувания и зачервявания. За яката  - как ще се инфектира раната от близане, като слюнката е антисептична? Това е естествената защита на животните, да си ближат раните за да не се инфектират! Близането се избягва само за да не се издърпа конче.
Благодаря за мнението, но мен ме притеснява да не са ми спестили някакво инфо и ако не дам антибиотик да стане нещо - няма да си го простя.
За яката също мисля, че няма да му навреди да я носи поне ден два още. Не знам дали наистина слюнката е антисептична, точно обратното ми каза лекарката - че са градски легенди това newsm78

п.с. и да си призная чувствам се виновна че го клъцнах   Confused

# 736
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 963
М-м-м Делфина-а-а, супер ти е докторантчето! Иде ми да му направя една рецензийка! smile3508 Нищо че е по-учено от мен! hahaha

Хитра Лиса, изобщо не се чувствай виновна за клъцването! Ако се върнеш назад в темите ще видиш колко много е изписано за ползите от кастрацията. Дано всичко да е наред и се възстановите бързо! Praynig Предвид обстоятелствата притесненията ти са основателни. Не си спомням на някой във форума да са му върнали котарака с такива указания и аксесоари. Аз също на твое място бих се страхувала. За да си спокойна, и наистина с превантивна цел, изпълни указанията на лекаря, но намали дните на 5, както си предложила в предишен пост. А, ако видиш че всичко е наред, може и след третия ден да го спреш. Освен това можеш да се консултираш и с друг лекар.

# 737
  • Мнения: 616


Моля заповядайте в НОВАТА ТЕМА

За корекции и добавки в следващите 24 часа на лични.

# 738
  • Мнения: 13 786
Марселиньо , Макс и Фокси
Вярвам че сте добре някъде там горе пухчета, много много по-добре е тук. Момичета  Hug

Бижу, приеми с закъснение моите съболезнования за баща си.

Общи условия

Активация на акаунт