Сполучливи имитации на маркови парфюми - 3

  • 167 203
  • 770
  •   1
Отговори
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 338
                                                         Добре дошли !

 



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=576138.0 - старата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=491965.0 - тема 1

Последна редакция: сб, 01 фев 2014, 11:11 от bubanka

# 1
  • Мнения: 513
И аз да благодаря за новата тема и да си копирам въпроса, че в старата надали някой ще го види

Здравейте момичета, отдавна ви чета, но все не се наканям да пиша:D
От имитациите аз си купувам основно рефан, обаче някои от любимите ми парфюми ги няма там. Искам да питам знаете ли някакви сполучливи имитации на Wish на Chopard, Delices de Cartier, Kenzo d'ete и Cinema на YSL? Много харесвам и една черна органза - Organza Indecence, ама за нея се примирих, че няма откъде да си я взема, защото нищо не съм намирала.
Много ви благодаря предварително.

# 2
  • Мнения: 3 494
Доволна съм от имитацията на Рефан на Тобако Ванил - 065. Не познавам оригинала, но репликата никак не е лоша, особено за цената си Simple Smile.

# 3
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
И аз да благодаря за новата тема и да си копирам въпроса, че в старата надали някой ще го види

Здравейте момичета, отдавна ви чета, но все не се наканям да пиша:D
От имитациите аз си купувам основно рефан, обаче някои от любимите ми парфюми ги няма там. Искам да питам знаете ли някакви сполучливи имитации на Wish на Chopard, Delices de Cartier, Kenzo d'ete и Cinema на YSL? Много харесвам и една черна органза - Organza Indecence, ама за нея се примирих, че няма откъде да си я взема, защото нищо не съм намирала.
Много ви благодаря предварително.

Има муудчета на Delices.  Peace
Приятен сладък аромат. Не знам обаче доколко се доближава до оригинала. Тествай за всеки случай, може да ти допадне.

Wish не е никак скъп. Ползвала съм го, много приятен парфюм.
Наскоро по летищата имаше голямо намаление, направо си вземи оригинала.
 Peace

 

# 4
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
момичета знам, че темата не е само за рефанските имитации, но защо не сложите в заглавната кой номер на кой парфюм отговаря... все го търся този списък когато споменете някой номер, който ви е харесал  ooooh!

# 5
  • Мнения: 657
.Първо благодаря за новата тема   bouquet За пореден път искам да похваля Зак ЗОдиак взех си Омния Кристалин без капки там май нямат, ами по цял ден си го усещам като оригинал направо и копира оригинала много добре т.к. съм имала и оригинал

Последна редакция: пн, 22 юли 2013, 15:35 от ekaterina II

# 6
  • Мнения: 513
И аз да благодаря за новата тема и да си копирам въпроса, че в старата надали някой ще го види

Здравейте момичета, отдавна ви чета, но все не се наканям да пиша:D
От имитациите аз си купувам основно рефан, обаче някои от любимите ми парфюми ги няма там. Искам да питам знаете ли някакви сполучливи имитации на Wish на Chopard, Delices de Cartier, Kenzo d'ete и Cinema на YSL? Много харесвам и една черна органза - Organza Indecence, ама за нея се примирих, че няма откъде да си я взема, защото нищо не съм намирала.
Много ви благодаря предварително.

Има муудчета на Delices.  Peace
Приятен сладък аромат. Не знам обаче доколко се доближава до оригинала. Тествай за всеки случай, може да ти допадне.

Wish не е никак скъп. Ползвала съм го, много приятен парфюм.
Наскоро по летищата имаше голямо намаление, направо си вземи оригинала.
 Peace

 

Много благодаря за отговора.  Hug
Всъщност си доста права за Wish. Сега видях, че и на Зак Зодиак има Delices da Cartier, та сега се чудя кой от двата - Мудчето или от тях?  Rolling Eyes. Kenzo d'ete видях на D&P, ама от предните теми останах с впечатление, че доста са ги развалили.
А какви са цените на Зак Зодиак? Аз искам 10 милилитра или най-много 20 да си взема, за да тествам първо?

# 7
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Сега като се замислих, всъщност не си спомням Delices дали е Mood или е на Зак Зодиак.
Цените на Зак са супер, 10 мл за 3-4 лв, нещо такова.

# 8
  • Мнения: 513
Сега като се замислих, всъщност не си спомням Delices дали е Mood или е на Зак Зодиак.
Цените на Зак са супер, 10 мл за 3-4 лв, нещо такова.

А, супер, значи ще си го взема да видя. Те и Wish имат, така че може и него да тествам.

# 9
  • Мнения: 77
Здравейте,благодаря за темата .  bouquet Скоро не съм пробвала нищо ново,още не съм изпръскала старите. Crazy Обаче още съм в транс от 065 на Рефан Тобако Ванил  Laughing

# 10
  • Мнения: X
Днес минах да пробвам №100-Клои на Рефан,но го нямаше......Дайте някое предложение за хубав летен аромат,че нещо ми се свидят оригиналите да ги хабя в тия жеги.....

# 11
  • София
  • Мнения: 1 047
Здравейте,благодаря за темата .  bouquet Скоро не съм пробвала нищо ново,още не съм изпръскала старите. Crazy Обаче още съм в транс от 065 на Рефан Тобако Ванил  Laughing
Каква концентрация си купи? Или има някаква стандартна - по 1 капка на мл. доколкото помня  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 513
Само да кажа, че съм леко разочарована от магазина на Зак Зодиак, нямаха нито един от 6-те парфюма, които си бях набелязала, като цяло имаха супер малко. Питах ги дали ги има в останалите магазини, момичето каза че не знае. Имало опция за доставка, като трябва да платиш капаро и минимум 50 милилитра. При положение че не знам как мирише, не бих се навила на тази опция. Мисля да звънна на телефоните на сайта да питам къде ги има парфюмите и има ли ги изобщо.

# 13
  • София
  • Мнения: 557
Днес минах да пробвам №100-Клои на Рефан,но го нямаше......Дайте някое предложение за хубав летен аромат,че нещо ми се свидят оригиналите да ги хабя в тия жеги.....

Рефан добре са докарали D&G  L`Imperatrice 3. Но не е много траен, трябват повече капки. Номер 126.

# 14
  • Мнения: 657
Само да кажа, че съм леко разочарована от магазина на Зак Зодиак, нямаха нито един от 6-те парфюма, които си бях набелязала, като цяло имаха супер малко. Питах ги дали ги има в останалите магазини, момичето каза че не знае. Имало опция за доставка, като трябва да платиш капаро и минимум 50 милилитра. При положение че не знам как мирише, не бих се навила на тази опция. Мисля да звънна на телефоните на сайта да питам къде ги има парфюмите и има ли ги изобщо.
Да и при мен го имаше тоя момент като бях на щанда в Скай сити,и накрая си взех Омния Кристалин вместо нови които си бях намелязала.Момичето каза че някой път седят със седмици парфюмите и не купуват хората,а някой път като наплив минават и всичко обират и съм дошла преди да заредят след един такъв наплив ама дали е вярно   newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт