Избор на сушилня - 4

  • 99 832
  • 838
  •   2
Отговори
  • Мнения: 52
Заповядайте в новата тема!!

Ето я и старата: КЛИК

# 1
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Пу първа Simple Smile.
Имам си сушилня, но ми е интересна темата.

# 2
  • Мнения: 1 080
Момичета някой да ползва сушилня Уърпул? Препоръки, коментари?
Аз съм с WHIRLPOOL AZA-999 - супер доволна съм вече месец и половина я имам.  Ако мога с нещо друго да съм ти полезна - пиши ми. Simple Smile

Предложиха да ми харижат една, но била с комин  Mr. Green няма да е като твоята вероятно. Бързо отказах, ще я слагам в килера.

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И аз тук  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 208
Благодаря на всички за отговорите за термопомпата , сега остава да ми кажете нещо и за марка от ,която сте доволни. Спряла съм се на Електролукс, не за друго , а защото печка и миялна са  ми тази марка , иначе пералнята е Зануси на сто години , но едно по едно Hug

# 5
  • Sofiq
  • Мнения: 267
И ние взехме вчера Електролукс с термопомпа. Не сме я пробвали още. Чакам с нетърпение да се съберат дрехи за пране  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 14
Като чета за това,че се чудите къде да я слагате и аз имах такова колебание.Исках да е във вградения ни гардероб ,но се оказа,че на дълбочина не й достигат 3 см.Това го разбрахме още в магазина!но не ни смути?Имаме място в коридора,където е в момента и сме поръчали да я "облекат"отстрани в същия цвят какъвто е портмантото.Дойде ми на ум,дали няма да може да се поставят някакви части на вградения за да се сложат на тях пантите и така да я сложим.Но като и казаха,че ако е във вградения гардероб трябва вратите да са отворени докато работи.Вие така ли правите и също така понеже не съм от високите да попитам как стигате копчетата горе ,ако е над пералнята?Замислих се,че трябва да си нося стол всеки път може би?

# 7
  • Мнения: 1 080
На нашто бабе пералнята е във вградения гардероб, просто отрязаха вратата от половината надолу, също малко стърчи навън.

# 8
  • В дън горите тилилейски
  • Мнения: 473
Момичета помагайте, в голяма дилема съм каква сушилня да вземем. Ясно ми е, че моделите с термопомпа са по-икономични, но бюджета не стига. За момента се двоумя между тези два модела:

http://www.technopolis.bg/b2c/details/680571/P11100201/Sushilnya-BEKO-DCU-8430-X

http://www.technopolis.bg/b2c/details/682674/P11100201/Sushilnya-GORENJE-D-724-BL

Опитах се да разбера коя е по-икономична, но в нета намирам различна информация за киловатите, които горят. Например първата в сайта на Технополис пише, че е 3.51Kwh, а в друг я дават 4.49Kwh. По същия начин втората в един сайт е 3.92Kwh, а в друг 4.21Kwh. И вече тотално се обърках кое е вярно.
 Бих се радвала да чуя вашето мнение за тези сушилни.

# 9
  • Мнения: 14
За пералня си го представям,ама за сушилнята която ако е отгоре върху нея как да се реже.То ако е там над нея има още няколко рафта за разни неща.За сега си седи в коридора.Не пречи,но ако имаше начин щяхме да я качим сигурно.Ама наистина ми е много интересно как се вкл програми и как се вади контейнера за вода ,ако е качена над пералнята? newsm78

# 10
  • Мнения: 14
Момичета помагайте, в голяма дилема съм каква сушилня да вземем. Ясно ми е, че моделите с термопомпа са по-икономични, но бюджета не стига. За момента се двоумя между тези два модела:

http://www.technopolis.bg/b2c/details/680571/P11100201/Sushilnya-BEKO-DCU-8430-X

http://www.technopolis.bg/b2c/details/682674/P11100201/Sushilnya-GORENJE-D-724-BL

Опитах се да разбера коя е по-икономична, но в нета намирам различна информация за киловатите, които горят. Например първата в сайта на Технополис пише, че е 3.51Kwh, а в друг я дават 4.49Kwh. По същия начин втората в един сайт е 3.92Kwh, а в друг 4.21Kwh. И вече тотално се обърках кое е вярно.
 Бих се радвала да чуя вашето мнение за тези сушилни.
Разгледа ли на Беко всички с термопомпа?Струва ми се,че имаше към 700лв.Гледам,че се чудиш между две,а едната е над 600лв.Аз нямам впечатление от втората марка уреди.За сега съм фен на Бекото.От към качество/финкции/цена за мен са номер едно.Не искам да цитирам други марки,но от две сме си патили доста пъти.И си имам едно на ум.
Момичетааа,питах предните ми постове,ама пак да попитам,ако някой си продава ютията от промоцията на Беко да свирка!Исками се на двете мами еднакви подаръци да са.

# 11
  • Мнения: 1 080
Галка, ако ти е вариант, видях много евтини ютии в Пени маркет.

# 12
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 624
  bouquet за темата.
Аз също си имам сушилня / старичко Миеле/, но са ми интересни новостите и за това ви следя Laughing.

# 13
  • Мнения: 4
Да се похваля и аз с нова сушилня BEKO 8360 X и да попитам някой има ли по подробни упътвания за употреба, че нещо книжката не ми се струва пълна

# 14
  • Мнения: 14
Да се похваля и аз с нова сушилня BEKO 8360 X и да попитам някой има ли по подробни упътвания за употреба, че нещо книжката не ми се струва пълна
Честито!Аз и още момичета сме с такава!И на мен не ми се струва пълна.преди две страници някъде питах дали има сензор за влага и ми публикуваха чужд сайт с по подробно.Аз също искам да намеря информация относно температурата,понеже никъде не е уточнено.

Общи условия

Активация на акаунт