MasterChef България сезон 3, тема 5

  • 86 913
  • 884
  •   1
Отговори
  • Испания
  • Мнения: 37 503
MasterChef е едно от най-драматичните и завладяващи TV състезания, световен хит. В България и в ефира на bTV стъпва за пръв път на 3 март 2015 г. Кастингите за шоуто започват през декември 2014 г. със задачата да намерят най-добрите любители готвачи в страната, чийто талант, креативност, отдаденост, технически умения и страст към храната ще променят живота им завинаги. Любители готвачи без ограничения във възрастта и произхода, с любов към кулинарията и мечта за кариера в нея, се сблъскват с жури от трима забавни и много взискателни професионалисти. Най-добрият състезател ще стане първият притежател на титлата MasterChef в България. Телевизионният формат за таланти е продуциран в повече от 34 държави. Излъчва се буквално всяка минута в някоя точка по света и достига до над 200 млн. Зрители. Шоуто е превърнало повече от 100 любители готвачи в професионалисти. В България продуцент на MasterChef е bTV, а изпълнителен продуцент – Constantin Entertainment - една от най-големите компании за телевизионни продукции в Германия, с фокус върху иновативни развлекателни формати, които реализира в различни държави. MasterChef се представя по света от Shine International - звеното за продажби и дистрибуция на Shine Group, и е базиран на оригиналния формат на Франк Родам.

УЧАСТНИЦИ ТРЕТИ СЕЗОН


Антон              Ася          

Божана              Веселина  

Виктория            Георги    

Димитър            Екатерина

Емилио              Иван      

Карина              Костадин  

Красимир            Кристиян  

Миглена            Петър    

Росица              Станислава

Стелян              Теодора  

Цветомир  








         









# 1
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Резултати от старата анкета:

# 2
  • Мнения: 6 933
http://masterchef.btv.bg/article/news/revansh-za-minaloto-i-kuli … chasa-po-btv.html

Явно тазгодишният финал ще бъде м/у трима.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 40 700
 bouquet
вторник ще е,нали?

# 4
  • Мнения: X
Гласувах за Божана и Димитър.

# 5
  • Мнения: 5 108
 bouquet за темата  Hug

# 6
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Гласувах за Божана и Димитър.

Аз също.

Първоначално не бях отбелязала, че има две опции за гласуване. Сега са две. Ако се окаже, че ще има трима финалисти, поне двама може да сме познали.  Wink Peace

# 7
  • Мнения: 143
Гласувах за Божана и Димитър.

И аз  Grinning
Благодаря за темата  bouquet

# 8
  • Мнения: 11 818
И аз благодаря за темата.  bouquet Само отново не разбирам защо анкетата да не е по предпочитания, какво искаш да разбереш? Просто дали ще познаем?  Rolling Eyes Не виждам смисъл, но ок, така да е..

# 9
  • Мнения: 11 538
И аз гласувах за Божана и Димитър.  Peace И Божана да го размаже на финала.  Twisted Evil

# 10
  • Майничка
  • Мнения: 12 576
По спомен, предните сезони също беше така - в последното предаване отпадаше третият и м/у останалите двама протичаше финален двубой.

# 11
  • Мнения: 14 829
А може днес просто да отпаднат двама.
Все си мисля, че единия финалист ще е Росица, а другия Димитър.
Така и гласувах, макар че моите предпочитания са за финал да  са Божана и Димитър.Но си имам моите съмнения за Божана.

# 12
  • Мнения: 3 957
Гласувах за Божана и Димитър, те са по-добрите, освен че ги предпочитам тях за финал.

Блиц интервю на Божана и Димитър

http://masterchef.btv.bg/article/news/za-ljubiteli-s-ljubiteli-b … na-i-dimitar.html

Харесаха ми отговорите на Димитър  Peace

Последна редакция: пн, 29 май 2017, 10:50 от Hrisi

# 13
  • София
  • Мнения: 1 340
Гласувах за Божана и Иван, защото така ми се иска  Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 11 538
Аз гласувах за Божана и Димитър, защото така ми се иска, иначе смятам, че на финал ще са Божана и Иван.

Общи условия

Активация на акаунт