photo books

  • 32 500
  • 607
  •   2
Отговори
  • Мнения: 919
И искам да ви питам, има ли майчета които се занимават да правят photo books? Аз съм луд фен защото. Embarassed Намерих един сайт които шипва навсякъде по света доста изгодно и съм тотално зарибена.. не за този сайт в частност но по принцип Crazy

Надявам се да разменим тук опит от различните сайтове които предлагат тази услуга, идеи и купони Whistling

Ето кои съм пробвала аз
Blurb, My Publisher, Shuterfly, Artscow, Picaboo

# 1
  • Мнения: 2 257
Имам такава от сватбата. Не е лоша, никак даже.
Шипнаха ми я бързо и качеството беше добро. Направих една и за майка ми. На Кодак е моята. По пощата ми пращат разни оферти с намаления и купони, но честно казано, много не ги заглеждам.

На детето не съм правила още, защото не знам откъде да започна...там са страшно много снимки, емоции и страхотни моменти, предпочитам да попълвам дневника, който сама съм направила (нещо като скрапбук) или пък бебешкия му бук-дневник, който се продава готов за попълване.

Но иначе да, хубави идеи и все по-хубави има по тези сайтове. Да не говорим за фото продуктите, които имат някои. Стават чудесни подаръци. От години правя календари за мен и майка ми с наши снимки, също ползвайки тези сайтове.

# 2
  • Мнения: 7 914
не не съм  -  струва ми се страхотна идея  Party

# 3
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
аз правя в момента една, че съм я обещала миналата година  ooooh!

музата ме напусна преди да я завърша, пак отлежава.

Гаргамелчо , ти скрапбуукинг ли правиш?
или само си нареждаш снимките?

# 4
  • Мнения: 3 423
Правила съм с професионални програми.

# 5
  • Мнения: 919
asyalein, имам няколко стори букс, няколко само снимки.. направих една за бабите със снимки и надписи на български и те бяха много щастливи. На блърб пък публикувах една книга на баба ми, нещо като родословно дърво с разкази и снимки, стана доста популярна, можете да я видите в хистори секшъна на блърб книжарницата. За миналата коледа направих календари със снимки на детето за цялата рода, както и новогодишни картички.. хубавото е че винаги намирам разни дилове и ми излизат или безплатни или доста намалени Laughing
Сега правя два скрапбука на фото фюжън, единият е с любимите песнички на Виктория, тя е и главен герой там Wink а другият е със разказ и снимки за бебето.. за съжаление мъжа ми преинсталира програмата и сега не ще да ми отваря файловете, а едната книга беше почти готова 30 страници Confused

На скоро открих Artscow, сайта е нов и програмата им за книжките е доста зле, но пък ти дават две безплатни книжки и 400 безплатни снимки като се регистрираш. Шипинга им също е доста приемлив. Качеството им е доста добре, нямам оплаквания нито от книжката която поръчах нито от снимките, всъщност съм доста доволна Laughing
Дори без купони цените са доста по-добри отколкото на другите, а можеш да пишеш на български и шипват до бг!

# 6
  • Canada
  • Мнения: 272
Гаргамелчо  - покрай теб и аз съм фен на photo books. Да добавя още един сайт към твоята колекция (ако не го знаеш):
snapfish.com
От там съм поръчвала картички, календари и чашки - имат много добро качество

# 7
  • Мнения: 919
rosist, аз си поръчах снимки от тях и съм много доволна, не съм пробвала книжките обаче. Имам купон за 20% офф и мисля да си поръчам, но ще видим кога Laughing

# 8
  • Canada
  • Мнения: 272
И аз събирам снимки за книжка Laughing
Иначе качеството на календарите и снимките беше много добро, а за чашите направо излизаха без пари по промоциите. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 919
Хм.. и на мен това ми е голям проблем, все нямам достатъчно снимки Laughing

Намерих купона за 20% офф книжка от снапфиш - BOOK20 валиден е до 1ви Октомври, видях, че го има и в retailmenot.com. Между другото препоръчвам да посетите този сайт преди да поръчате каквото и да е било, винаги се намира по нещо оф Laughing

Лиске, ти коя програма си използвала и после на принтер ли ги печаташ?

# 10
  • Мнения: 977
Интересни линкове сте дали някои от които незнаех. Та да се запиша. Wink

# 11
  • Мнения: 919
Сложих линк с няколко страници от книжката която правя в момента.. не ми се смейте много, още съм нова в колажите.
ето и един линк с безплатни материали за скрапбукинг, имам още ако някой се интересува да каже Whistling тя темата не е съвсем за това...

Мислех си ако имате желание да снимате готовите книжки и да ги покажете тук.. аз ще се опитам да направя това в следващите няколко дни Wink

# 12
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
 в подфорума Хоби има специална тема за скрапбукинг.
отделно още една тема за правене на дигитален скрапбукинг с фотошоп.
пусни там линковете за фрийбитата, ще ти се зарадват много  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 606
На мен много ми харесаха книгите на blurb. Сега почнах да подреждам една, но искам да питам как е хартията вътре... много ли е тънка? Някой поръчвал ли е книга от тях?

# 14
  • Мнения: 919
Lilian_V, аз съм поръчвала с тънки корици, страниците са доста дебела хартия, не лъскава, но гладка, като цяло много добро качество Peace
Кориците са от по-дебела хартия, първата книжка която поръчах за Канада не беше лъскава, но последните две за БГ си бяха като лачени.. не знам как да го обясня.. аз лично предпочитам първият вариант, но пък другите сигурно са по-издръжливи, знам ли newsm78

В какъв формат правиш твоята книга?

Момичета, ако някой се интересува в момента artscow предлагат календари за $4.99, това е заедно със шипинга кода е CDR499 Peace

Общи условия

Активация на акаунт