книга за новородено

  • 10 624
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здавейте и честита Коледа!искам да попитам всички мами,които са ползвали книги при отглеждане на своите бебета.кои книги ще ми препоръчате?

# 1
  • Мнения: 9 814
Като цяло д-р Спок.
Но има доста неща, писани от великия педиатър, които не ми допадат.

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Форума  Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз чета книгата на д-р Спок  Peace

# 4
  • Мнения: 1 045
Здавейте и честита Коледа!искам да попитам всички мами,които са ползвали книги при отглеждане на своите бебета.кои книги ще ми препоръчате?
Какво те интересува не6то по-конкретно или обща информация за детето.Отглеждане,възпитание,хранене,за деца с по-особено здравословно състояние и т.н.Не са малко книгите.Конкретизирай малко.

# 5
  • Мнения: 4 753
Купих си малките книжки на Спок, четох едната в болницата, когато ме приеха да раждам... Не съм ги ползвала... Мисля, че интернет и специално този форум е напълно достатъчен...   Peace

# 6
  • Страната на приказките
  • Мнения: 367
Книги има много, каквото прецениш, но съветите на бабите пресявай много внимателно!

# 7
  • Мнения: 10 983
"Какво те чака през първата година на детето" - много полезна и добре написана книга. Peace
И разбира се, този форум.

# 8
# 9
  • Мнения: 9 973
форума

# 10
  • София
  • Мнения: 5 720
Имах две-три книжки, но като се роди синът ми, разбрах че дете по книга не става да гледаш.  Rolling Eyes
Но все пак сега смятам да си купя тази
Спок...  Rolling Eyes нещо не ме спечели.

# 11
  • Мнения: 6 274
Форумът....  Peace
А иначе - дете по книга не се гледа....

# 12
  • Мнения: 698
"Какво те чака през първата година на детето" - много полезна и добре написана книга. Peace
И разбира се, този форум.

Това е и моят отговор.  Peace

А иначе - дете по книга не се гледа...

Да, това е факт - което не значи, че не трябва да попрочитаме това-онова, без да го изпълняваме напълно.  Peace

# 13
  • Мнения: 6 438
Чела съм Спок-горе-долу има добри неща.И форума.

Мога да НЕ ти препоръчам "Голямата Книга на мама и татко" от "д-р" Калина Дичева(умишлено доктор е в кавички).

# 14
  • София
  • Мнения: 1 998
"Първата година на бебето" - Глейд Къртис и Джудит Шулър
Написана е на достъпен език и има полезна информация.

Общи условия

Активация на акаунт