Къде в Пловдив 7

  • 68 876
  • 738
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 802
 Поздравления за новата темичка .

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Къде мога да намеря официална рокля за 10 месено момиченце. Обиколих повечето магазини , но нищо не ми хвана окото.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Официални детски дрехи съм виждала във Вис Виталис...

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Къде мога да намеря официална рокля за 10 месено момиченце. Обиколих повечето магазини , но нищо не ми хвана окото.
Ако ти се отскача до Асеновград в булчинските магазини има, а и шият по поръчка  Peace

# 5
  • Мнения: 6 206
Също и Мечо Пух магазина отстрани на Халите, следващата пресечка.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 4 126
Да си преместя публикацията, че който е завеян.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=421892.new#new

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Благодаря Ви   bouquet!Във Вис Виталис нищо не ми допадна , ще проверя в Мечо пух .

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 4 126
Ако искаш провери в "Тина и Том" на "Хр.Г.Данов".От там съм купувала страхотна лятна рокла от памучна дантела.Онзи ден ходих, но на роклите не обърнах никакво внимание.Купих жилетка и анцуг.Виждам, че горе-долу дъщерите ни са на една възраст.В "Mothercare" също има, но са от миналата година и са им върнали старата цена т.е. били са 38 лв. и сега пак са 77 лв.Казвам го, защото имаме подарък същата рокля.Но пък може да имат вече и нещо ново.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Къде мога да намеря официална рокля за 10 месено момиченце. Обиколих повечето магазини , но нищо не ми хвана окото.

А магазините около дома на младоженците видя ли? Макар че в БГ да се намери нещо хубаво за 10 месечно ми се струва доста сложна задачка  newsm78

# 10
  • Мнения: 577
Добър ден  Wink
Да се запиша........ Wink,да не се изгубим  Hug

# 11
  • Мнения: 2 382
Анели, страхотни рокли има в Премама, но в момента са с новата колекция и цените са много красиви Wink.
Много хубави тоалети има и в магазина под Торакс.Тази седмица взех две летни рокли от там, не успях да се въздържа Laughing, а са заредили и зимните дрешки.

# 12
  • Мнения: 30
И аз се записвам с въпрос
Има ли мами които са ползвали работилницата за ортопедични обувки на Пещерско- трябват ми отзиви- има ли избор на модели, леки ли са подметките ...

# 13
  • Мнения: 1 958
Хайде вместо запис, да си прехвърля въпроса в новата тема.

Момичета,дайте идея.Имам една пола,която страшно много се лепи по краката ми,да знаете за някакъв спрей да е напръскам или ..въобще какво да я направя,за да мога да я нося?
Има подплата и не мога да я сменя,защото в долната част има ивица,която е като завършек на самата пола и ако го махна ще се загуби ефекта.

# 14
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
да се запиша и аз в новата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт