Любители на кучета-11

  • 53 864
  • 747
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 111
                              


                                        



    

 
                          

      


                      

                                                


                             


                                    

Последна редакция: вт, 12 яну 2010, 23:01 от erota

# 1
  • Мнения: 803
Честита да ни е новата тема!Само хубави емоции в нея и много нови, сладки и пухкави попълнения в нея!
erota, благодаря ти!За темичката, която все повече ми харесва и за това, че си сложила снимка на част от нашата многобройна фамилия в колажа!  bouquet
Ама така хубаво ми стана като видях Барон и Сара с малките...
Сега остава само Джесика да изкиприш и ще се размекна от кеф вече. Mr. Green
Ъхъ, нахалничка съм. Embarassed

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
erota, страхотна си!  bouquet
Кога успя и на Пепси новата снимка да сложиш!  love001

# 3
  • Мнения: 4 458
Колажите са страхотни    newsm10  love001

Видях много красиви кучета в края на предишната тема. Поздравления за смелостта и отдадеността на големите породи. Аз не бих се справила с гигант  Blush

Могали да се повторя тук?

"Днес запазих час за кастрация на бебчо.
Другата седмица когато и навършва 6 месеца ще минем под ножа. Надявам се всичко да е на ред и да няма усложнения. Казват, че мъжките по-лесно и бързо се възстановяват...
Имате ли някакви съвети или нещо което трябва да направя за да облекча положението след операцията? лекарите казаха че няма да има никакви проблеми но... Май дори и конци няма да има  Rolling Eyes Нямам опит с мъжки екземпляри и незнам какво да очаквам  Confused и малко ми е притеснено.
"

# 4
  • Варна
  • Мнения: 136
И аз в новата тема,за което благодаря ,и че сме включени в красивия колаж,Всички на снимките са толкова хубави и милички  Hug,Ето го и нашия зиморничав сладур как му минава голяма част от деня

# 5
  • Мнения: 2 498
Страхотно е оформена новата темичка! Ерота поздравления  bouquet! Не си забравила и Ричи-благодаря Heart Eyes!
Макар да не съм от редовно пишещите ви следя изкъсо....страхотни нови екземпляри има....по-късно ще ви покажа актуални снимки на моя бандит....
Стиснете по един палец за Ричи-утре е плануван и в 8 часа ще му вадят двойния кучешки зъб...дано всичко мине нормално и лесно да излезе от упойката:peace:..

# 6
  • Мнения: 803
Поздравления за смелостта и отдадеността на големите породи. Аз не бих се справила с гигант  Blush
Ама те само в първите си месеци папкат много, после вече са по-умерени. Mr. Green
Нашият Барон днес прави точно една година и е близо 80 кг.Бебенце...

# 7
  • Мнения: 1
Поздравления и от нас за новата тема и целувки на всички красоти и малки и големи- много сте хубави всички Heart Eyes!!!

# 8
  • Мнения: 2 498
Лил, честита първа годинка на Барон-да е жив и здрав! Уау, добре си хапва бебето-80 кг...

# 9
  • Мнения: 3 371
Ерота ,  Hug благодаря ти за прекрасната нова тема !
Въпреки , че напоследък нямам много време да пиша , редовно ви чета ! Peace
Дано в новата ни тема споделяме само хубави моменти , преживени с нашите домашни любимци! Praynig

# 10
  • Мнения: 563
Поздравления за смелостта и отдадеността на големите породи. Аз не бих се справила с гигант  Blush
Ама те само в първите си месеци папкат много, после вече са по-умерени. Mr. Green
Нашият Барон днес прави точно една година и е близо 80 кг.Бебенце...

Лил,вашето "БЕБЕНЦЕ"  алабайче ли е?

# 11
  • Мнения: 2 111
Благодаря на всички   bouquet  Радвам се,че ви харесва темичката.

Лил,бебе Джесика е добавено в колажа  Hug

Също и бебето на Венто и Джоя  Simple Smile

Честита първа годинка на Барон   bouquet Много прекрасни моменти заедно ви пожелавам!

# 12
  • Мнения: 4 458
Лил, да ви е жив и здрав бебока ама 80 кг.... малко множко ми се виждат  Grinning Не искам да си представям това чудо какво прави в най-щастливите си мигове ( когато се хвърля отгоре ни )  Mr. Green   Crazy Предполагам ако имам къща с двор ще мисля по друг начин но за сега стриктно се придържам към малките породи (дори не и средни)  Grinning


valia77, успех, дано няма усложнения.
Нашия е без един кучешки зъб, другия е счупен на половина понеже е гризял камъчета. Остават два  Grinning Преди операцията ще помоля лекаря да го погледне и да каже какво да ги правим и нашите зъбета.

# 13
  • Мнения: 803
Лил, да ви е жив и здрав бебока ама 80 кг.... малко множко ми се виждат  Grinning Не искам да си представям това чудо какво прави в най-щастливите си мигове ( когато се хвърля отгоре ни )  Mr. Green   Crazy Предполагам ако имам къща с двор ще мисля по друг начин но за сега стриктно се придържам към малките породи (дори не и средни)  Grinning
Всъщност той е много умен и не знам как преценява да е внимателен с децата.Когато всички вилнеят по двора, някакси успява да ги заобикаля и да не ги блъска.
В семейството ни на голяма почит са овчарките-немски и средноазиатски-балабай.
Единственото нещо, което не успяваме да правим с Барон-чо, е да го разхождаме по улицата.
Пробвах се преди няколко дни, но стана така, че той мене разходи, а не аз него.
Приличах на возеща се на ски по пясък зад него. Mr. Green
Любимото му занимание е да яде обувки и е много смешна гледката на такова огромно куче, ръфащо поредния съсипан "чепик".
Силно се надявам с порасването малко да се укроти и да стане по-спокоен, но за сега си се държи точно като бебе.

Лил,бебе Джесика е добавено в колажа  Hug
Невероятна си!Благодаря ти отново за труда и усилията, които полагаш.  bouquet
Специални поздрави от Джесика.  Heart Eyes

Днес тя прави два месеца и ще я водя на втората ваксина.

Момичета, благодаря ви на всички за пожеланията!

Ето още малко снимки от въвеждането на Джес в новия й дом.
цък   цък  цък   цък цък   Май й харесва... Laughing

# 14
  • сусурлево
  • Мнения: 474
erota   bouquet

Лил
, толкова бързо растът големите породи , и няма скоро да се кротне моя е на почти година ( на 28.02 му е РД) и още е такъв дивак . Хем е див и е още някакси като бебе, хем налита на женската в двора , която се е разгонила ( тя е с размерите на пинчер) незнам как ще я опазя  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт