Препоръчайте интериорни врати!

  • 333 483
  • 980
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 117
Ние ги поръчахме на Стройко 2000 през март. Срокът за изпълнение е 1 месец. Вратите, които поръчахме са МДФ естествен фурнир. 420 лв. излезе врата, каса, брава и монтаж. Монтираха ги. Доволни сме и как изглеждат, и като монтаж.

# 226
  • София
  • Мнения: 168
Здравейте!Миналата седмица сменихме всички врати в апартамента.И аз като вас се лутах по нета,но се радвам,че открих съчетанието красота,коректност и приемливи цени.Май само с вратите не сме имали проблеми от целия ремонт на апартамента.Вижте ги:www.davido.biz

# 227
  • Мнения: 953
Ние сложихме наскоро на Каракашев и син, вратата ни излезе около 350лв, а със стъкло малко над 400 лв. Внимателно ги поставяха монтажистите, но мнението ни със съпруга ми е, че същите врати могат да се намерят и за по-малко пари. А и самите монтажисти са надрали една от дръжките за врати, което е неприятно предвид, че и за тях платихме немалко пари. Открих и други щети по апартамента си.

# 228
  • Мнения: 5
Ние днес поръчахме при гореспоменатите Мегадор.Оставихме 100 лв капаро -другото преди монтажа.Надявам се да сме направили правилния избор Praynig

Здравейте, доволни ли сте от Мегадор?

Благодаря

# 229
  • Мнения: 817
От самата врата сме доволни-страхотна е.Правиха я по поръчка,защото нямаше каквато искахме налична......и се почна едно размотаване,че след 10 дена ще е готова,после след още една седмица-накрая я монтираха след около месец.Бях бясна и на "косъм" да си искам парите и да си задържат вратата.Бяха написали и по-малка гаранция,но се коригираха.

# 230
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 286
Аз мога да препоръчам Карабулев, МДФ боя, фрезовка. Много коректни със срока, доставката и монтажа. Качеството на вратите е много добро.

Ето снимка:


# 231
  • Мнения: 371
Gadamer, страхотни врати. Аз търся врати с подобна на твоята изчистена фрезовка и фурнир, само че с байц вместо боя. Можеш ли да кажеш колко средно излезнаха вратите при карабулев ( ако си притесняваш може и на лично) и какъв беше срока за изработката?

# 232
  • Мнения: 18 686
Gadamer, страхотни врати. Аз търся врати с подобна на твоята изчистена фрезовка и фурнир, само че с байц вместо боя. Можеш ли да кажеш колко средно излезнаха вратите при карабулев ( ако си притесняваш може и на лично) и какъв беше срока за изработката?

И аз се интересувам Simple Smile

# 233
  • Мнения: 5
От самата врата сме доволни-страхотна е.Правиха я по поръчка,защото нямаше каквато искахме налична......и се почна едно размотаване,че след 10 дена ще е готова,после след още една седмица-накрая я монтираха след около месец.Бях бясна и на "косъм" да си искам парите и да си задържат вратата.Бяха написали и по-малка гаранция,но се коригираха.
Явно при Мегадоор България забавянето е обичайна практика. Мен ме въртяха няколко месеца. И повярвайте ми и аз побеснях. Вратите са хубави, но срокът на доставка е с неопределена дата!!!

Съветът ми към всички, които си поръчват врати от която и да е фирма - сключвайте договор със срок на доставка и монтаж, защото ако разчитате само на устна уговорка може да си чакате мноооого дълго време... и най-лошото е че нищо неможете да направите, ако няма договор, който да защитава вашите интереси като клиент!!!

# 234
  • Мнения: 297
Аз мога да препоръчам Карабулев, МДФ боя, фрезовка. Много коректни със срока, доставката и монтажа. Качеството на вратите е много добро.

Ето снимка:



gadamer точно такива врати искам и  доста напред в темата питах за мнения за Мегодор, но никой нищо не сподели,та може ли на лични да кажеш колко ти излезна една врата и такава със стъкло ,ако е матирано и обикновенно  bouquet ,моля

# 235
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 286
Моите врати струваха около 500 лв. Отделно закупихме немски обков, във фирмата предлагат полски  и немски. Предлагат тези врати във вариант с фурнир, даже упорито ми го препоръчваха, но аз държах да е боя. Не помня дали с фурнира имаше разлика в цената. За байц нямам идея дали предлагат. Имат голям магазин на Г.М. Димитров, моите са от другия им магазин на Оборище. Фирмата е много коректна, препоръчаха ми я приятели. Направихме договор, всичко беше точно упоменато вътре - доставка, монтаж, срокът на изработка беше 4 седмици, защото са по поръчка и индивидуални размери, спазиха срока абсолютно точно, дойдоха, монтираха, много съм доволна.

Със стъкло също имат МДФ с фрезовка, но не знам колко струват. Моята холна врата е изцяло стъклена и по поръчка от друга фирма.

# 236
  • София
  • Мнения: 6 248
От самата врата сме доволни-страхотна е.Правиха я по поръчка,защото нямаше каквато искахме налична......и се почна едно размотаване,че след 10 дена ще е готова,после след още една седмица-накрая я монтираха след около месец.Бях бясна и на "косъм" да си искам парите и да си задържат вратата.Бяха написали и по-малка гаранция,но се коригираха.
Явно при Мегадоор България забавянето е обичайна практика. Мен ме въртяха няколко месеца. И повярвайте ми и аз побеснях. Вратите са хубави, но срокът на доставка е с неопределена дата!!!

Съветът ми към всички, които си поръчват врати от която и да е фирма - сключвайте договор със срок на доставка и монтаж, защото ако разчитате само на устна уговорка може да си чакате мноооого дълго време... и най-лошото е че нищо неможете да направите, ако няма договор, който да защитава вашите интереси като клиент!!!


То и с писмен договор пак нямаш гаранция. Ние със сключен такъв със срок от 4 седмици, откарахме 3 месеца и то с големи въртели от страна на фирмата от сорта на "Утре в 9 идваме на монтаж", сутринта се обаждат, че вратите ни не са пристигнали.

# 237
  • Мнения: 5

Ужас! Нямаше ли клауза с плащане на неустойка при забава? Това за коя фирма става въпрос??

# 238
  • София
  • Мнения: 6 248

Ужас! Нямаше ли клауза с плащане на неустойка при забава? Това за коя фирма става въпрос??

Имаше, но е доста смешна според мен. Не мога да се сетя името на фирмата сега, писала съм по-назад в темата.

# 239
  • София
  • Мнения: 389
Нашите са от "Хармония" много сме доволни и от вратите и от монтажа след това. Имаме ги от една седмица,  за сега не намирам недостатъци.

Общи условия

Активация на акаунт