Юлски бебета-Да са бели и червени,румени и засмени-Тема 27

  • 26 386
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 250

Колажът на Ели с нашите прекрасни бебета


Не могат да бъдат добавяни снимки в този колаж.



Ако желаете да бъдете добавени в него, моля поискайте потребителско име и парола за сайта ни в темата.


Очакващи
1 2, 3, 4 5 6 7 8, 9 10 11 12,13, 14, 15 16,17,18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58,59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73
Родени
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26


Copy въпросите от лексикона,влизате в сайта ни,горе вляво кликвате на Документи,после отивате на create new document,отваря ви се нова страница,където Paste въпросите,попълвате ги и Save.За да качите снимка отивате на Insert и оттам на Image и си я качвате директно от вашата папка.

Важно и полезно:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 12:14 от Чочиии

# 1
# 2
  • Мнения: 1 208
Да си копна поста,че е последен от предната тема

Чочи , мерси  Hug 

Тан,мерси за всичко   Hug
Не е от яслата. Аз моите деца си ги разболявам насила. Гадно звучи но е така. Досега винаги Петя се е разболявала от племенника,който е много болнав. Питам свекървата " Здрав ли е ....." и тя ми казва " дааааа" ...взима Петя да си играят двамата и още същата вечер разбирам,
че племенника е бил болен на АБ и Петя и тя почва. Следователно на следващия ден почва и Катя. Никога не се е разболявала от яслите - лелките там ми казаха,че си личи когато едно дете е болнаво а Петя била здраво дете. Ей страшно се ядосах сега пак докато пиша - как може такава тъпанарщина - толкова ли не се усеща тази жена. Много я обичам и уважавам но винаги така си ме разболяват децата - тази вечер ще й кажа каквото мисля ако иска да ми се сърди.
А колкото до самооБладанието - има ли смисъл и аз да се шашкам- то тогава кой ще ни гледа - за това поне съм силна- всички си ги оправям наред ,че и комшиите мога.  Mr. GreenТой и таткото ни е малко болен.

Драга,страхотна ти е госпожицата - да ви е много здравичка   Hug

Сега Катето заспа но като се събуди ще й направя снимка с тортата и ще я пусна- само незнам как ще я удържа   Петя ще помага 

# 3
  • Мнения: 32
Нели, извинявам се ако ставам нахална, но как ги събра тези точки Shocked? Аз като гледам нямаме шанс за тези тъпи ясли, какво ще правим просто се чудя вече Sad.
Мила, как сте?
Марулка, кога ще са ви готови изследванията?
Кукумявче, на широчина има малко мегдан, но на дължина ни е последното обличане на Джъст Кидинга, вашият как е, вие имате същото Laughing?

# 4
  • USA
  • Мнения: 675
Здравейте.

Грация,хубаво, че ни навести,но нищо не каза за Мимето.Как е тя?Свекърва ти замина ли си?Блазе ти за Бг.Ние ще си отидем следващото лято,че заради училището на мъжа ми или не можем или трябва да е за 2-3 седмици,което не си заслужава.

Юлско бебе,Андреа става все по-сладка.Прилича на татко си.Стейси като се роди беше мое копие,а сега все повече и повече заприличва на мъжа ми  Crossing Arms.

АЧ,Стейси почти винаги на 3 лъжичка зеленчуково пюре спира да яде и се постаравам да хапне поне 60-80 гр. и успявам засега.Аз и преди бях писала,слагам я в скута си и там хапва малко.Ако не си го е изяла и пускам клипче ,в което тя си хапва лакомо плодово пюре и тя гледайки се, отваря устата и така.

Оля,аз спрях диетата Embarassed Embarassed Embarassed.Хич не мога да издържам на глад.Другата седмица може пак да се включа,но не съм сигурна.Но определено няма да се храня както преди,а подобно на системата.Знам,че започнем ли да излизаме всеки ден ,ще сваля всичко.Излязох много несериозна Embarassed.

Ох,Стейси я мъче това второто зъбче.Излязло е,но не нацяло и снощи няколко пъти се буди.Сега съм с ужасно главоболие Sick.Не знам как съм издържала преди като се бъдеше по 100 пъти ooooh!.

И мен много ме дразни това розовото на форума, а за оранжевото-нямам думи,ужасно е  Laughing.

Всички болни дечица да оздравяват най-накрая,че е голямо мъчение,особено за мамите.

Вчера ходих до био магазин и купих картофи,тиквички,пащърнак,авокадо.Само не знам как да направя на пюре толкова малко количество,за два дни newsm78.

Обикновените картофи в Бг ги давахте като първа храна,а тук между 8 и 10 месеца newsm78.

Emily,ти защо не въведеш авокадо,нали е доста калорично, а на вас такова ви трябва.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 581
Драга, писах ти  Peace
Честити месечинки на всички   bouquet
А4 и ние сме много трудни с това ядене - понякога изяжда по цяло пюре, понякога по няколко лъжички, но винаги е голяма мъка, а за кашите да не говорим. Но ми се струва, че има връзка със зъбите, защото постоянно си пъха ръцете в устата. Надявам се като й избият да е по-спокойно и са си хапва с желание

# 6
  • София
  • Мнения: 580
Честито на месечинковците!
Маймунче, и аз днес не издържах на изкушението и си хапнах две десертчета следобяда. EmbarassedНоооооо, вечер след 18.00 часа не хапвам, само пийвам. Laughing
Нели, стискам палци да ти се подредят нещата, така както ти искаш! newsm10

# 7
  • София
  • Мнения: 3 581
Оля, мерси - ще го измисля, има време - засега ще я запиша на градина, пък нищо не ми пречи после да я отпиша
Иначе вашата диета ми харесва, защото се ядат плодове и се пийва, ама пък след 18,00ч. да не се яде... аз тогава почвам, бре  Mr. Green

# 8
  • Мнения: X
Записче и после ще пиша пак!

# 9
  • Canada
  • Мнения: 649
Вие сте пуснали нова тема, а пък аз си пиша в старата... Копирам си поста...

Мила, какво е това чудо бронхоспазъм- за първи път чувам?!?  При мен и двамата продължават да са болни. Но Нико е по-добре - не е такъв парцал като първите дни, но явно не е и съвсем добре, защото не спи добре нощем и е по-кривичък от обичайно... Кари уж се беше пооправила, но сега пак е с кашлица и хрема. От утре доки каза, че ще пробваме ново лечение - надявам се да се повлияе...  Но при Кари проблемът си е третата сливица, която рецидивира...
Мамбинке, много кофти това с Ру... Напълно те разбирам, защото и на мен ми е много слаб ангела с недоспиването,  даже когато децата  са болни пак се изнеррвям, нищо че те не са виновни с нищо горките...

В тази връзка искам да кажа, че майките които имат спокойни и/или по-рядко боледуващи бебета са най-големите щастливки и да не са посмяли да се оплакват...   Naughty Такива бебчета съм навита да ги отгледам 5-6...   Това го казвам във връзка с това, че мъжът ми онзи ден ме зачеса, че имам време 1.5 г. преди следващото бебче, а на мен малко ми е поизпарен ентусиазма покрай недоспиване и болести... 

# 10
  • София
  • Мнения: 451
Привеет,
Ама че гадно време днес. Майка ми има РД (да почерпя по тоз повод), а аз не мога да издрапам до тях, че живее на 10 мин пеша и такси няма да ме вземе...
Ето и почерпката: - само толкоз, че с тез диети ме депресихарте Simple Smile)

Аз снощи му дадох каша на Кайката и спа до 3:30, пак е нещо. Събуди се само един път, не 3...а вие по колко каша вечер им  давате? После дохранвате ли ги?
А4, Кайо до скоро хапваше, сега много трудно яде, само го гоня с лъжицата, но не го насилвам...много
Нели, скри ми топката. Как 10 точки бе човек...браво, и аз като Драга шЪ запитам как става тоз номер  Wink. Иначе за дилемате (не е лесно, разбирам те), с времето ще дойде и решението.
Мамбс, милата, влизам ти в положението...
Мила и всички останали болнички – стискам палци бързичко да оздравявате!
И мен малко ме „стресна” тоз розов форум.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 581
Да питам нещо - млечния протеин от кога се въвежда. Купила съм едно пюре по погрешка : нежни зеленчуци с ориз, ама като го гледам има мляко вътре, та се чудя

# 12
  • Мнения: 2
Хооооооооп и  цоп да се запишем и ние в новата темичка  yes

мама Диди дано да оздравяват бързо Петя и Катенцето съчувствам ти, моита свекърва беше дошла болна с някакъв летен грип повръщане и разтройство, когато малката беше на 3 месеца направо небях на себе си smile3516
Марулке как са при вас нещата?
Нели Рдано този период отмине бързо и Даренце да папка вече повече пюренца Praynig
Карелия дано вече да минава този вирус  Hug Hug

# 13
  • Мнения: 1 208

Това го казвам във връзка с това, че мъжът ми онзи ден ме зачеса, че имам време 1.5 г. преди следващото бебче, а на мен малко ми е поизпарен ентусиазма покрай недоспиване и болести...  

[b]Оххх, Карелийка, тъкмо си казах да не мисля за това и ти пак ме подсети  Mr. Green  Чакам с нетърпение да ми дойдат "червените гости" ,че има вероятност и да не ми дойдат  smile3511 smile3514 Моя мъж просто ще го  fight fight bambam  Ама и аз да предизвиквам дявола с този конкурс  #2gunfire Просто до 10-12 март ще съм на тръни.Нищо против още едно бебче но не сега му е времето - ама хич не му е времето.  ooooh![/color[/b]]

Вижте моите хора тати и кака какво занимание си измислиха в Карнобат докато бяхме. Използвали момента докато съм в банята да не им се карам но ги хванах  Mr. Green  http://www.vbox7.com/play:8ca5d221

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 16:49 от Мама Диди

# 14
  • Мнения: 914
Тенкю за темата, ама защо вече на 49стр. ги сменяме или за всеки случай?
Много работи исках да пиша, ама едвам нещо насмогвам да ви изчета, та после.
Само за Дюкан - познати мои, семейство я правиха - мъжът не свали нищо, а жената свали 2кила - тя толкова искаше и направи такава бъбречна криза, че...та не задължително за всеки да е подходящата диета...а иначе повечето хораса много доволни, де Simple Smile
Аууу, Мамо Диди и ние ще чакаме сега да кажеш и ще гризем нокти Joy

Общи условия

Активация на акаунт