Банята-13та тема

  • 107 526
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 666
Добре дошли в тринадесетата тема за нашите бани!




Тук са предишните ни темички:
1, 2, 3, 4, 5,
6, 7, 8, 9, 10, 11




Линк с най-важните неща преди да започнем с банята,любезно предоставен ни от mamaminbouquet
 
http://docs.google.com/Present?docid=dd4gxqzj_144cz23qvdp&skipauth=true

# 1
  • Мнения: 211
Да се запиша,че и мен ме чака,едно основно ремонтче Twisted Evil на банята.
yaya    bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 116
  bouquet   Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 714
Много свежа и красива баня  Flutter

# 4
  • София
  • Мнения: 458
 travel и тука влизам с бясна скорост

# 5
  • Мнения: 1 196
yaya ,мерси за темичката   bouquet
А къде е вратичката на ваната,за да влезеш под душа Laughing ...шегичка!Много е свежарска  Hug

# 6
  • Мнения: 98
И аз да се наредя сред събиращите идеи Simple Smile

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Mr. Green Къде без мен  Whistling

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Всички ли си правите окачен таван в банята? Аз по принцип не ги харесвам особено, но освен естетическите, имам ли други съображения, заради които е добре да се направи такъв?


Аз искам лунички (spotlights, не знам как се казват точно) и затова искам смъкнат таван Simple Smile И да се скрият някои висящи тръби от горния апартамент. Иначе колкото по-висока, толкова по-добре...

# 9
  • Мнения: 459
Опитах се да изтегля Китчън дизайн, някви други програми ми излизат. Не мога да се справя нещо. Най- късно до понеделник трябва да реша. Имам още малко време. Ще ви чета  Heart Eyes

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Аз си изтеглих KitchenDraw (free за 30 дни), но така и не успях да "сложа плочки". Иначе изглежда добре програмата

# 11
  • Мнения: 459
Аз си изтеглих KitchenDraw (free за 30 дни), но така и не успях да "сложа плочки". Иначе изглежда добре програмата

Мда и тази изтеглих и не можах да наредя плочките  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 259
Аз си изтеглих KitchenDraw (free за 30 дни), но така и не успях да "сложа плочки". Иначе изглежда добре програмата

Мда и тази изтеглих и не можах да наредя плочките  Laughing
Не е лесно .Писала съм и по -напред ,но става .
Някой тук са ми ползвали опита и могат да споделят ,че става добре!

# 13
  • Мнения: 0

Не е лесно .Писала съм и по -напред ,но става

Така е. Аз смея да твърдя, че лесно се справям с всякакви програми, но тая никак не е лесно да разбереш как работи. Най-лесно ми беше да вмъкна плочката като картинка и така... Но в крайна сметка я зарязах и оставих в един магазин да ми направят проекта Simple Smile

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Аз си изтеглих KitchenDraw (free за 30 дни), но така и не успях да "сложа плочки". Иначе изглежда добре програмата

Мда и тази изтеглих и не можах да наредя плочките  Laughing
Не е лесно .Писала съм и по -напред ,но става .
Някой тук са ми ползвали опита и могат да споделят ,че става добре!


Сигурно става Simple Smile  защо да е лесно, като може да е трудно Simple Smile Но това не е форум за проектанти на програми, все пак Simple Smile, така че...

Общи условия

Активация на акаунт