Къде в Пловдив???-17

  • 54 620
  • 740
  •   1
Отговори
# 1
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
От къде да намеря чанта от естествена кожа, твърда, изчистена?

# 2
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Къде мога да намеря двулицева дъска на статив от едната страна да е магнитна ,а от другата да се рисува с маркери .Търсих ,търсих ама ненамирам има само дъски за рисуване с тебешир  ooooh!

Тази е нещо подобно, но е настолна, не на статив.

От къде да намеря чанта от естествена кожа, твърда, изчистена?

В "Ара"-та на малката главна (до магазина за турски вкусотии) има страхотни, но цените са от 100 нагоре. В италианския магазин до Новотела също има, старите модели са на по-прилични цени.

# 3
  • Мнения: 534
Къде мога да намеря двулицева дъска на статив от едната страна да е магнитна ,а от другата да се рисува с маркери .Търсих ,търсих ама ненамирам има само дъски за рисуване с тебешир  ooooh!

Тази е нещо подобно, но е настолна, не на статив.
не ,такава нестава търся да е на статив и по голяма от тази определено.

# 4
  • Мнения: 292

Къде мога да намеря двулицева дъска на статив от едната страна да е магнитна ,а от другата да се рисува с маркери .Търсих ,търсих ама ненамирам има само дъски за рисуване с тебешир  ooooh!

Ако не се лъжа,в градината на дъщеря ни са закупили такива от Джъмбо.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Благодаря за отговора за лунния пясък и понитата   bouquet Ще ходя утре до Хиполенд, дано има. Ако някой е видял и другаде да свирка.
Имам и въпрос за плюшена овца. Големичка, към 70-80 см поне. Големия ни батко беше купил една за подарък на някаква колежка и имаше неблагоразумието да я остави на видно място в стаята си. Овцата веднага беше прилапана от малкия звяр и настана едва ли не бой за нея. Естествено баткото си я взе, но ревем за овца и второто ни желание от Дядо Коледа е за такава  Mr. Green А там откъдето я е взел баткото била единствена Sad

# 6
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Благодаря! За италианския не се бях сетила...   bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Някой дали е купувал куфари от jysk,в момента има оферта,как са от към качество?
Бихте ли ме насочили към магазин - търся най-малкия размер,да става за ръчен багаж и да е до 40 лв.,че ми трябват няколко броя.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
От къде да намеря чанта от естествена кожа, твърда, изчистена?

Петек  Peace Или в Гранда точно срещу кафето на първият етаж, чанти "Марция", там също има естествена кожа, но изборът на такива модели там не е много голям. Магазин "Дорис" след Джумаята, посока Каменица: продават немски ботуши и обувки, чантите май са български. Там също съм виждала такива.

# 9
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
дано да останат до неделя сурвачки и за нас защото няма да мога да мина по рано

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Elfita, мерси за темата  Hug

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
Някой да е бил вече в Карфур-а?От днес -20% на дрехите...Дали си струва?

# 12
  • Мнения: 1 053
Някой да е бил вече в Карфур-а?От днес -20% на дрехите...Дали си струва?

Най-добре да отидиш да разгледаш,на мен лично не ми харесват дрехите в Карфур  Wink

# 13
# 14
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Някой да е бил вече в Карфур-а?От днес -20% на дрехите...Дали си струва?

До кога е тази промоция?
Аз бих се възползвала за някои детски неща.

Общи условия

Активация на акаунт