Новите ни козметични похождения 15

  • 54 764
  • 697
  •   1
Отговори
# 1
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480




В моята чанта винаги присъства балсам за устни. Без него просто не мога и зиме и лете.  Peace

# 2
  • Мнения: 2 562
kashmir,хидратиращата маска на Авен също е много хубава.Да не забравяме обаче че всяка кожа е с различни нужди и действието при един може да е различно при друг Peace

Последна редакция: ср, 09 мар 2011, 07:12 от bubka:)

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 3 414
от вчера,много съм доволна
искам да попитам тези които ползват ел къде излиза най изгодно да се пазарува-ягодка,фрий шоп или друго място?

# 5
  • Мнения: 2 562
Ива&СиЕ от фрий шоп Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 508
Би трябвало да е от безмитния магазин, защото така на мен ми излезе крем за очи на Клиник 50 лв, а в магазин официален 78. Най-евтино ще ти излезе пък, ако имаш познат, който да ти ги донесе от САЩ. Има и в ebay, даже и в наши аукцинни сайтове, но там, според мен, е под въпрос срокът на годност на продуктите.

# 7
  • Мнения: 15
Бях обещала преди около седмица да дам отзиви за околоочния крем на Нивея от новата серия-като цяло ми харесва,прави ми контура някак си по-плътен,не си виждам фините линийки,но откъм тъмни кръгове още не се забелязва изсветляващ ефект май.Хидратира добре. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 508

И аз да похваля този серум. Изключително съм доволна. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 414
Благодаря,видях го в аукционите тук 77лв-30мл newsm78 страхме е.А цена за 30 или 50 мл във фрий шопа знаете ли?
Нямам на кой дапоръчам от Америка Confused

# 10
  • София
  • Мнения: 5 193
kashmir,хидратиращата маска на Авен също е много хубава.Да не забравяме обаче че всяка кожа е с различни нужди и действието при един може да е различно при друг Peace
Мерси! Днес ще видя на какво ще се спра.  Hug Иначе и аз не излизам без вазелин за устни или гланц ( в повечето случаи съм с поне два  Mr. Green).  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 158

И аз да похваля този серум. Изключително съм доволна. Peace

Извинявам се, изтървала съм! За какво точно е този серум?  Embarassed

# 12
  • Мнения: 3 675
Извинявам се, изтървала съм! За какво точно е този серум?  Embarassed
Серумът е от серията Turnaround и подпомага обновяването на кожата

http://www.clinique.com/templates/products/spp/index.tmpl?ngextr … ODUCT_ID=PROD9357

Аз не съм ползвала този серум, но предполагам, че е хубав.
На Clinique ползвам серумът Even Better и съм супер доволна  Heart Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 1 508
За сияен тен, обновява клетките, кожата става мека и най-важното при мен е, че ми изсветляват  петната, които имам от завяхващи пъпки.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт