Къде в Пловдив???-22

  • 54 233
  • 735
  •   1
Отговори
# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 714
  bouquet

# 2
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 288
втора

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
  bouquet

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
пу и аз тук

# 5
  • Мнения: 4 305
Да не изтърва и аз да се запиша newsm47.
Като говорихме за клинчета, ме интересува съвсем късички клинчета къде да търся. Във Виталис нямаха имаха гащи боксерки, но те не ми вършат работа. Нещо до средата на бедрото, до коляното ми трябва.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Да ни е честитта новата темичка Hug

Трапезица искам тел.на Лили Караколева Peace

# 7
# 8
  • Мнения: 1 053
Момичета, някой може ли да ми каже какво е работното време на Д-р Хазбун Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 5 597
Трапезица искам тел.на Лили Караколева Peace
Ще ти го пусна на ЛС,като го намеря Simple Smile

Бихте ли ми казали Барт-магазина им до вис виталис с какво работно време е.Вечер до колко и събота дали(как ) работи.
Благодаря   bouquet

# 10
  • Мнения: 480
Да не изтърва и аз да се запиша newsm47.
Като говорихме за клинчета, ме интересува съвсем късички клинчета къде да търся. Във Виталис нямаха имаха гащи боксерки, но те не ми вършат работа. Нещо до средата на бедрото, до коляното ми трябва.
За теб или детски?
Аз си взимам клинчета от пазара в Тракия, има един магазин за български спортни дрехи (като идваш от Форума - златарски, кучета и котки, книжарница, спортни май са в тази последователност), там има и клинове. Аз обаче съм взимала дълги и под коляното, за по-къси не съм съвсем сигурна, затова, коа не ти е близо някоя добра мама да провери. Цените са 9-12 лв.

А аз да попитам Федербал от къде да купя, хубав с хубаво перо, От тия китайските разбихме вече два-три и са ужасни. В Спорт депо или в Темпо в мола, някой ако е виждал да сподели?!

# 11
  • Мнения: 5 597
В Брошурата на ЛИДЛ  имаше бадминтон 2 к-та + мрежа за 22 лв. Peace

# 12
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
прехвърлям си тук питането че ми е спешно   
препоръчайте ми заведение в центъра за среща на випуска

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
За клинчета можете да проверите в магазина на Вимакс до училище Душо  Хаджидеков.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
За клинчета можете да проверите в магазина на Вимакс до училище Душо  Хаджидеков.
пише ли вимакс на магазина
някакъв друг ориентир-от страната на аптеката ли  е

Общи условия

Активация на акаунт